Jump to content

debil4e

Recommended Posts

spacer.png

 

заглавие: Little Witch Academia, リトルウィッチアカデミア

страна: Япония

година: 09.01.2017 - 26.06.2017

тип: ТВ ( 25 еп)

жанр: приключения, комедия, магия, фентъзи, училище

продукция: Trigger

инфо: :click: :click: :click:

 

резюме: Като малка Ако Кагари присъства на магическо шоу водено от вещицата Шайни Чариот. Малкото момиченце  е толкова запленено и омагьосано от представлението, че най-голямото му желание след това е един ден и то да стане "готина" вещица като своя идол. Впечатлителната Ако дори приема думите на  Шайни  за свое мото : "Никога не забравяй, вярата е най-силната магия" . За да осъщетви мечтата си тя се записва в най-известното училище за вещици-Академия Нова Луна. Веднъж Ако и съучениците и влизат в лабиринта под кулата на Нова Луна и една от тях без да иска освобождава древния дракон затворен там. Ако разбира се, се опитва да спре дракона, но...

 

 

Лично мнение: Едно от малкото сигурни от зимния сезон. Приятна история придружена от страхотен арт-какво друго му трябва на човек :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях много впечатлен от овата на Мирая, но сушата на аниме хоризонта е най-страшната от години и може и да се прежаля, ако няма друго за гледане. :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна за сушата. Отдавна не ми се беше случвало да преброя планираните на пръстите на едната си ръка, че и да останат свободни пръсти :28558: . А дано някое от неплануваните ме изненада приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успокои ме, мислех, че аз нещо съм си завишила очакванията щот и при мен беше същото :) . Даже окончателно реших да пусна тема "излъгани надежди", но ми е трудно да вместя всичко дето ме вбеси този сезон :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключи, може би единственото от сезон зима, което не ме разочарова до края. Приятна история; прекрасен арт-при това от началото до края; ост, който правеше сюжета да изпъква без да се натрапва; за сеютата не мога да говоря, но определено ми харесаха. Прекрасна приказка за магия, вяра и мечти, която оставя едно позитивно усещане на края. Препоръчвам:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...