Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

The Voice (보이스)

                                Страна: Южна Корея                                 

Също така известен като: Voice

Период на излъчване: 14 януари 2017 - 5 март 2017

Време на излъчване: Събота – Неделя 22:00

Жанр: Драма, Криминален

Канал: OCN

Епизоди: 16

                                                                          Режисьор: Kim Do Hyuk                                                                           

Субтитри: Aнглийски

        

Участват:

Jang Hyuk като Moo Jin Hyuk

Lee Ha Na като Kang Kwon Joo

Baek Sung Hyun като Shim Dae Shik

Yesung (Super Junior) като Oh Hyun Ho

Kim Jae Wook като Mo Tae Goo

Son Eun Seo като Park Eun Soo

Kwon Hyung Joon като Chun Sang Pil

Choi Byung Mo като Jang Kyung Hak

Jo Young Jin като Bae Byung Gon

Cha Soo Yun като Jin Hyuk’s wife

Kim Joon Hyuk като Jin Hyuk’s son

Son Jong Hak като Kang Gook Hwan

Seo Ho Chul като Go Dong Chul

 

Резюме: В драмата се разказва за работата на центъра за спешни повиквания 112…

Животът на детектив Му Джин Хьок (Jang Hyuk) излиза извън контрол, след като съпругата му е убита от сериен убиец. В следствие на това той е понижен и прехвърлен в малко районно управление в отдалечен район заради обвинение в употребата на прекомерна сила. Тази лична трагедия го преследва дори в настоящето, но инстинктът му на детектив се събужда в момента, в който попада в центъра за спешни повиквания. Там среща Канг Куон Джу (Lee Ha Na), чийто баща преди години е убит от същия сериен убиец…

 

 

Линк към Сезон 2 :click:

Линк към Сезон 3 :click:

Линк към Сезон 4 :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 4-те излезли дотук епизоди и ми допада ;) Историята е интересна, главната кефи (докарва го строгото излъчване, а не е както обикновено някоя кифла с "пронизващ" поглед), главният - излишно истеричен, ама криво-ляво се понася :)

 

Имам забележки само за малко прекомерното разтягане на действието и за цялата дандания от крещене, която се случва, щото като свърши последният епизод, усетих с облекчение, как си отдъхнаха ушите ми  :28558: Общо взето въпреки тематиката сериалът никак не е за хора с чувствителен слух...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах има чувство ,че този сериал ще държи под напрежение  до края ... мм чуа , ному чуа , харесвам криминални мистерий ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става поне  за сега  за гледане, при положение, че това е сигурно най-слабият януари за всички времена на корейските сериали. Редуцирах ги до два- този и за художничката. Всичко останало е трагично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, нещата, които dido100 говори, никога не отговарят на истината.  :28558:

Не мога да не вярвам на човека, прочел всички мои коментари и проверил истиността на всички мои твърдения. Пък после свенливо отрича, че ми е фен номер едно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да не вярвам на човека, прочел всички мои коментари и проверил истиността на всички мои твърдения. Пък после свенливо отрича, че ми е фен номер едно.

 

Не "всички", а на базата на представителната извадка на изгледаните и от мен сериали. За съжаление не виждам, чисто физически, във времето, вариант да гледам всички сериали от списъка ти, които са толкова тъпи и нехаресвани от теб, но пък гледани. Фен, не, за антифен номер едно се провъзгласявам с гордост. Само гледай да пишеш по-често, да поддържаш пламъка, че ти се е невъдила доста конкуренция от известно време.

За сериала бях решила да чакам повече серии да излязат, че ми е любимия жанр и текущо хич нямам нерви да чакам сериите, но сега няма как, без да се мотам повече трябва да разбера кой е убиеца още във втора серия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър, заслужава си вниманието. На моменти ми напомня на "Сигнал" - има филмова визия и добро заснемане. И аз знам кой е убиецът - познах му фалшивата челюст още в първи епизод, но ще видим дали съм толкова добър "експерт", въпреки че не съм стоматолог. Ще го разкрием заедно с Чанг Хьок, аз съм бившо ченге :):):) Харесвам Чанг Хьок, защото е добър актьор, И Хана малко ми е "флегматична". Гласът й е доста приспивателен. Харесах и ретроспекциите, въпреки че не ги понасям. Като цяло има доста слаби места, но в сравнение с всичко останало - това си е направо е добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва. Изгледах с превъртане до края на шеста серия. Изтъркан сценарий, не ми харесва и как играят актьорите..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...