Jump to content

Missing Nine (2017)


Recommended Posts

Малко ме уморява цялото въртене - назад, па напред, па полянки от сеансите на хипнотерапевта, па спомени от близкото минало, после развитие на действието в далечното... И цялото нещо разводнено с напрегнатата физиономия на главната героиня, която все се напъва да си спомни  :28558: Иначе е гледаемо, понася се. Оня рижавата "звезда" обаче е поредният адов дразнител, който ми поднасят корейците :) Напоследък сякаш се надпреварват кой ще покаже по-непоносим, капризен и сприхав мъжки персонаж. Става модерно да представят героя като такъв бесен егоцентричен селянин, че накрая като го видиш, че все пак е научен да яде с лъжица, да се влюбиш в него  :28558:

 

Дупки в логиката има предостатъчно, но се старая да не им обръщам внимание ;) Тук обаче всеки си има своите дилеми по повод телефона  :28558:

 

 

Съгласна съм с Пирани, че на необитаем остров няма как да има обхват, колкото и батерия да има телефонът. Пък батерията може да се запази и с дни, ако телефонът се изключи навреме и не се включва изобщо. Това, което наистина ме озадачи, беше, че тия от огъня хукнаха към смартфона, а не обратното  :28558: Огънят се вижда по-надалеч, че пуска и дим. Що не хукна мацката с телефона към лагера, ами тия от лагера я гониха в горите тилилейски, не можах да си обясня :) Пък ако не ги е видяла тях и огъня им, за какво си хаби батерията да мига в гората?

 

 

Имаше един адски нелеп момент, на който без малко да дропя сериала.

 

 

То не беше оная кифла, че се наряза на корали, пък болна била, пък от единия дъждец заслонът взе да им пада по главите, па единият противопехотна мина настъпил, другият в капан паднал, на третия гръм от небето му бута палми на крака, четвърти змия го ухапа... То мани, че прекалиха със "ситуационната комедия", ами и някакви пълни глупости показаха. Ся, ЕСТЕСТВЕНО, че трима души, от които само един знае каква билка търси, непременно трябва да зарежат болната сама с психически неуравновесена самоубийца и да ходят заедно в гората да се учат на ботаника  :28558: Да фак.

 

 

За плуването им с дрехи нямам никакво оправдание. Някой спомена, че студено било  :28558: Ми аз като виден любител на къпането в хладки природни водоеми в неподходящи за целта сезони задължително си оставям СУХИТЕ дрехи на брега, за да се стопля след плуването :) Дрехите във водата не топлят, а мокри на брега пък съвсем. Освен това пречат на самото плуване и тежат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ксе, това, че плуват с дрехи беше част от целомъдрената практика да не показват гола плът. Нали знаеш колко малко се разголват по принцип в корейските сериали!? Не е първата драма, в която се къпят с дрехи, спят с дрехи, правят секс с дрехи, плуват с дрехи и т.н. Само ме дразни, че в случая дрехите им явно не се перат /понеже ни ги сваля, а и нямат резервни/ пък и не се захабяват хич, не се цапат, не се късат или поне не е достатъчно, и не съответства на бедствената им ситуация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анди, защото рекламират тази колекция и този моден бранд! Още в първа серия когато рижия капризничеше какви дрехи ще му даде стилистката, намирисваше на яка реклама. Рекламират дрехи, очевидно тази марка ги спонсорира и налагат определени цветове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

:rofl: спокойно в 4-та серия кодеха окаляни до ушите всичките...накрая и куфари с резервни дрехи си намериха...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анди, добър въпрос, и аз това се чудех още от постера ;) Сигурно нашето момиче на всичките им е стилистка  :28558:

 

Ария, поне маааалък компромис да бяха направили - примерно някой да си свали пуловера, за да плува по тениска, или да си събуят обувките поне  :slap: Но за прането грешиш - перат ги дрехите, именно така ги перат - по себе си в морето ;)

 

Пирани,

 

 

а за куфарите пак се гмуркаха по пуловери и кецове:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да разбера няколко неща от 3-4 еп.

 

Този Те Хо кого уби, показаха няколко пъти, че едно от момичетата го видя да убива някого, но кого точно?

Другото: пилотът защо се крие, ясно е, че не може да взема всички на  лодката ( учудващо е, че се появи такава, дали на всеки от стоте острова има по една , или само този е късметлийският), но спокойно могат да тръгнат четирима, които после да  доведат помощ и за останалите. Момичето, което оцеля, наистина ли не си спомня нищо и постепенно се сеща за времето прекарано на острова или крие какво се е случило в действителност? Другите живи ли са или не? Този Те Хо не ми харесва никак, но пък само неговото име запомних, интересно, какво ли още може да се очаква от него.

Обаче- на необитаем остров потомни зайчета живеят :lol: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, като се замисля, съм сигурен, че OCN просто са отказали да заснемат подобно безумие, затова сценаристът го е пробутал на MBC.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарязвам го след няколко неуспешни опита да мина петнайстата минута на 3 епизод, при положение, че няма нищо друго, ставащо за гледане  от корейските в момента май. От толкова врътки, свят ми се зави.Това по-зле и от завоите на Шипка ми действа. Може пък друг път да успея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандула, не се прави така. Сега трябва всяка седмица да отделяш по 2 часа за гледане и после да пишеш дълги коментари колко ти е скучен и тъп. Не може просто така да спреш да го гледаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандула, не се прави така. Сега трябва всяка седмица да отделяш по 2 часа за гледане и после да пишеш дълги коментари колко ти е скучен и тъп. Не може просто така да спреш да го гледаш...

 

Знам, че така обичаш :28558: , но ако имаше  например, някой  актьор с фамилия   Хон  или Бин   в пострадалите, ставаше, но тук няма дори и заради кой да се прежаля. :28558: Оставила съм вратичка , все пак, ако много задобрее и го похвалите нататък,  ще ви догонвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всички в бежово, с намерените куфари преминаха на пълната цветова гама.  :P 

 

Иначе си мисля, че Те Хо уби другия пилот. А пък ми е чудно кой посети в болницата Заместник Президента? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те сега ще почнат да се появяват от всички краища на света тез 9-мата. Дет не си ги сял от там ще поникват хахахаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те сега ще почнат да се появяват от всички краища на света тез 9-мата. Дет не си ги сял от там ще поникват хахахаха.

Не се знае дали са живи, вече видяхме, че едно от момичетата е мъртво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимецът ми от ЕХО е тук и това ми се отразява. Този човек има страхотен глас, много ми въздейства. Дано по-често влиза в роли, справя се повече от прилично. Как се слага емотикон на сърце през телефон? ♡♡♡♡

Главният рижко е доста противен типаж. Защо все такива характери обрисуват, почвам да мисля, че да си актьор-дръвник с мега отвратителен характер е нещо обичайно?

И искам повече ЧенЙол, голямо пристрастяване е.

Изгубената и намерена Пепеляшка ми харесва. Има и кураж, и акъл, и чар, и сръчтост, и опит, и инстинкти. Отличава се от останалите Пепеляшки до сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ви казах, че ще почнат да никнат като гъби от вякъде /живи, мъртви/ не ми повярвахте хахаха

Брутаалничка серия беше 5-та

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анди, то аха се промени съотношението, аха се върне, както си беше  :28558:

 

Логиката обаче продължава да им убягва.

 

 

 

Мноо ме зарадваха как с лодка за четирима 4 броя гребци се юрват да спасяват двете девойки от отсрещния бряг  :28558: Каква им беше идеята - да се разменят ли? :)

 

Пък оня лошко, 15 минути по-рано се емнал към открито море с тая лодка, а после разправя, че много опасно било да преплуват 300 метра с нея. Да не говорим пък, че бяха тръгнали на плаване без провизии, две шишета вода си взели и аре, юруш  :28558:

 

Самоубийцата и тя е пълно чао - ту я е страх от лошко, ту ще бяга с него с лодката, за да се спаси, ту пак не ѝ се живее след 1 нощ кибене на лагерно огънче на плажа... Много отчайващо, няма що.

 

 

 

Като им гледам идиотското и истерично поведение на всичките, няма да загинат заради катастрофата, а от олигофрения ще се избият помежду си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че искам да кажа нещо, но съм наблюдавал хора в истерия и паника...явно се опитват да докарат реализъм.

По-скоро са ми странни разните прояви на героизъм от някой хора :rofl:

 

Точно самоубийцата и убиец №1 за сега са ми най-адекватни.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...