Jump to content

Missing Nine (2017)


Recommended Posts

Всичко чудно, ама паниката и истерията са моментни и предизвикани от шокова ситуация състояния, а не ги държат хората перманентно с дни, както си палят каминката вечер и си хапват рибка. IMHO, де:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То като ти се счупи грамофона :28558: после оправяне няма...

като гледам 6-та на някой вече и психиатър не мож помогна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва - с превъртане малко и с игнориране на низа от дебилщини сюжетът става, защото поне е свеж за корейската действителност (изключваме факта, че е слаба имитация на Лост).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя си го това сериалче, не обръщам голямо внимание на дупките в сюжета. Актьорите се справят отлично и дали няма да се окаже, че и

Йол е оцелял.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Tочно Чаньол ли решиха да затрият, аз заради него почнах сериал и такава кофти изненада да ми спретнат. Но все пак  има надежда, доказаха ни, че в цялата история никога не се знае кой точно колко е мъртъв и кой колко жив. Имам някакво усещане, че убиецът не е Те Хо, но ще видим. Ама как залепиха лодката, чудех се какво ще измислят, но за джапанката не бих се сетила никога.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се отказах от сериала. Негативни емоции ми носи и го прекратих. И ЧенЙол не можа да компенсира. В друго време може пак да го подхвана, но не ме кефи точно сега. Сериалът е наистина различен от останалите корейски драми. Но за всеки влак си има пътник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 4-ти епизод съм, но наистина са го обърнали яко на "Lost". Проблема е, че с техните крясъци и истерии корейците не могат да направят подобен сериал. Толкова абсурдни бяха

срещите между оцелелите. Крещене, истерии. Яко криндж, онзи тръгнал на английски да обяснява, като тази си прилича на корейка. Толкова изтъркано и елементарно. Настъпил мина, другия подскача и истерясва около него.

 

Чудно ми е някой, дето не е гледал корейски сериал как би реагирал на тази сцена. Аз съм гледал толкова много корейски сериали и ме хвана срам. Защото от такъв сериал, поне аз очаквам да е сериозен, а не да прехвърлят към някакви опити за шеги с произношението на думите примерно. Не знам дали проблема е в актъорите, режисъора или сценариста, може пък просто да не знаят какъв жанр сериал искат да правят. За пореден път се убеждавам, че корейците трябва да правят сериали в един жанр, смесването на жанровете не им се отдава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стотака, проблемът е, че сериалът е пълна пародия и не виждам някой изобщо да е положил усилия да направи нещо читаво от него... То нито откъм сценарий, нито откъм режисура или откъм актьорска игра има напъни да се надскочи нивото "4 клас, голямото междучасие".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То никаква интрига не остана 

ясно показаха, че Лошко си е лош от самото начало. И няма и какво още да показват освен "случайно" и останалите да оцелеят и всеки епизод да се появява по още един и накрая русия и мацката заживели щастливо.

Честно очаквах повече. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам да си гледам аз...ама

 

хаха от 9-ма вече 4-ма се върнаха...другата серия още 2-ма показаха, че се връщат...тях как ще ги накарат да мълчат ми е интересно.. :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Чаньол все още ли е мъртъв в последните два излъчени еп.?

Още не съм ги гледала, чакам да ми се появи желанието.

 

 

все още е мъртъв.... и не мисля, че ще се появи жив повече,

 

 

освен ако не го превърнат съвсем във фантасмагория и без тва вече ми е трудно да им хвана спатиите на всички...

 

 

там дето ги показаха с бели дрехи (т.е. мъртви) за кво беше...

 

яко се разминават нещата вече за мен :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не... Аз си мислех, че са достигнали дъното отдавна, но финалът просто изби рибата  :28558: Няма такава тъпотия.

 

 

Убиецът на четирима души (пилота, мацката, Йол, репортера) е на свобода и радостно се пръска с боя с брата на една от жертвите му и с хората, които неведнъж се е покушавал да убие  :28558:​ А те се смеят ли смеят и позират за снимка... Счупи ми се тъпомера, честно.

 

 

Сериалът достигна невиждани низини на финала. Вече и 1/10 не мога да му дам, много му е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не... Аз си мислех, че са достигнали дъното отдавна, но финалът просто изби рибата  :28558: Няма такава тъпотия.

 

 

Убиецът на четирима души (пилота, мацката, Йол, репортера) е на свобода и радостно се пръска с боя с брата на една от жертвите му и с хората, които неведнъж се е покушавал да убие  :28558:​ А те се смеят ли смеят и позират за снимка... Счупи ми се тъпомера, честно.

 

 

Сериалът достигна невиждани низини на финала. Вече и 1/10 не мога да му дам, много му е.

А сега кажете, че не съм ви предупредил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз както го следях, така и го зарязах, след като престана да ми бъде интересен и започнах да заспивам на сериите. Сега като се спойлирах за финала, може би ще го догледам някой ден с превъртане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kce, какво стана със стилистката и шефа и на края?

 

 

Нямаше сватба, ако за това питаш  :28558: Иначе останаха живи, щастливи и много сближени.

 

 

 

А сега кажете, че не съм ви предупредил.

То и аз същото си предупреждавам още от първите епизоди, просто го догледах и мога да дам окончателната си безпристрастна оценка - не става от началото и до края ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...