Jump to content

While You Were Sleeping (2017)


Recommended Posts

16 hours ago, Urban said:

Тоя Сукчо :wacko: Нивото на тестостерон на това момче е по - ниско и от това на Джъстин Бийбър егати. Толкова да ми е не на място, ама карай. Сузата ме кефи, подобрила ли се е не знам, но не ме дразни. Сериалът става, щом продължавам да гледам с що годе интерес, че тая 2017 мнооого слаба година. 

 

Хахахаха много изискан начин да кажеш, че е женчо!

BTW аз чукнах дъното, щома започнах от тия дългите драми, а бях казала, че няма шанс да идържа повече от 25 епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Женчо" пак е доста за него, ясно е какво искам да кажа - чист ***. Много е зле тоя, честно! Не стига, че има толкова операции, за да заприлича на нещо - поне да бяха уцелили и пола егати:D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти от къде знаеш какъв пол е целял младежа? Иначе Суджито прилича на човек тук, съдя от малкото клипчета засечени в инстаграм, но не мога да се прежаля да го загледам тоя сериал, точно заради Женчо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Grand Prize (Daesang) - надявам се, че знаете какво означава тази награда.

Lee Jong-suk majored in Professional Motion Pictures and Art at Konkuk University and graduated from the university in 2016.

Освен това "моделът" отдавна стана професионалист. Тази година ще завърши и магистратурата си.

За разлика от много актьори, които само са записани в разни колежи, но никога не ги завършват.

Вярно е, че "На вкус и цвет товарищей нет",

но бива поне възпитание да има. Още не съм гледал сериала, защото

не гледам не излъчени докрай драми. Но познавам играта на момчето

и вярвам в таланта му. Когато изгледам драмата ще я коментирам.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както писах по-напред,  харесвам Джон Сук и започнах сериала заради него.  Той е добър актьор, има хубаво излъчване и запълва екрана, така да се каже.

И като всеки известен актьор, има много добри и само добри роли.
 

Off Topic

 

Тук преиграва на моменти, даже малкият брат изглежда по-зрял и съобразителен.

Може да е такъв по сценарий или режисура, но с по-голям интерес и симпатия следя  Jung Hae In в ролята на лейтенант Хан.

За  развитието на драмата след 14-ти епизод - темпото се забави, очакваната изненада и нетърпение са в застой, с тенденция към спад. Лично мнение .;)

 

 

П.С. Корекция :)
 

Off Topic

 

Не бива да се бърза със заключенията - след 16-ти епизод пак стана интересно

Хитро го бяха измислили с роботчето, как ли ще стигнат до него?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е интересен. Честно казано предвид актьорите и сюжета очаквах да е по-голям хит.

Лично съм от хората, които нямат нищо против кой да е актьор (в смисъл чак да ми е противен да го гледам). Според мен всички главни са си на място. Наистина е малко женствен младежът и си е окепазил носа, но иначе е симпатичен. Сузито действително има напредък. Не че някога съм имала нещо против нея, но просто си личи, че е вдигнала нивото от първите си актьорски изяви и идва на място за по-сериозна роля.

Добре са балансирали романтика, драма и разследвания. Определено държи сериалчето и те кара да гледаш серия след серия, което сякаш скоро не ми се беше случвало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми е скучен?

Как пък половината криминални в тоя сеул все на нашата тройка налита. Ега ти и живота, изпълнен с толкоз кошмари - когана яве, кога на сън. Младежът се държибарабар с девойката като ощипан. Не, не е моя бира. Някъде къмту 12 епизод ме загуби като аудитория.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леееко по средата взе да става скучен, но с последните епизоди го оправиха..доста неща се разкриха и си дойдоха на мястото.

Утре (днес 16,11,2017) са последните 2 епизода - хайде белким лошия адвокат да си получи заслуженото :))))))

Spoiler

И най-накрая се разбра, че следователя е онзи спасен от децата полицай (братът на войника-убиец).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сузата ме кефи, барабар с героинята и, та  заради нея доглеждам с половин око( за цяло няма аргументи много),  съшитата  с бели конци история. Женчото в пореден сериал  един и същ, няма какво да го кометирам.

Не са си напрягали много мозъците сценаристите. За всяко нещо обяснението са сънищата и не задълбават.Съдилищата - без коментар, като в корейски сериал, корейската медицина, както винаги на пиадестал.

Остава накрая да излезе, че сме гледали сън, че май натам отива.Това  май като похвала стана.:28558:

Полицайчето  сякаш дава заявка за главна роля  с участието си в тоя сериал.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е сън :) Хубаво завърши - топло, с приятен вкус в устата.

Off Topic

Добрите победиха лошите, някои се жертваха, други се ожениха.

Приятна драма.

Иначе "женчото", както го наричате и "полицайчето" в живия живот са големи приятели. А днес пък гръмна новината, че Суджи и голям Минчо били скъсали..... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, Lawandula написа:

Сузата ме кефи..............................

...........................Полицайчето  сякаш дава заявка за главна роля  с участието си в тоя сериал.

 

Съгласна за Сузи, също че е време Lee Sang-Yeob (полицайчето) да играе главна роля.

В почините дни ще догледам сериала, нарочно събрах повече епизоди наведнъж, надявам се с  :subs: ! :es:

Колкото до новината за Сузи и Мин Хо - в шоубизнеса, в доста голяма степен, романтичните връзки "не са това , което са".  Да ме прощават феновете, но годините в казарма оказват влияние на имиджа, така че поддържането му се оправдава с всякакви средства. Надявам се да няма разбити сърца. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Финалът грам не ми хареса.

Off Topic

Ся им дойде на ума да трепят някой и то без никаква нужда, заради едното листенце и да показват Женчо гол в кревата, а  подскоците в юргана трябва да са  черешката   на тортата сигурно.УжасТ! Ко да прайш- и заживяли щастливо до края на дните си в корейски вариант.:896767:

 

Като цяло- за губене на време, ако го има в излишък-  става.Айляшко.


Пенчева, колкото до Суза и Минчо,

Off Topic

 

сега остава само  Суза да я обвържат с Женчо, както това му се случва на него след всеки сериал . Стана ми смешно, като прочетох новината за разрива с Минчо, защото агенциите им винаги оправдават разделите с  натоварените им графици , но тоя път няма как, зер Минчо на служба и решили да им Уважат личния живот:28558:

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Lawandula написа:

 

Финалът грам не ми хареса.

  Скрий съдържанието

Ся им дойде на ума да трепят някой и то без никаква нужда, заради едното листенце и да показват Женчо гол в кревата, а  подскоците в юргана трябва да са  черешката   на тортата сигурно.УжасТ! Ко да прайш- и заживяли щастливо до края на дните си в корейски вариант.:896767:

 

Като цяло- за губене на време, ако го има в излишък-  става.Айляшко.


Пенчева, колкото до Суза и Минчо,

  Скрий съдържанието

 

сега остава само  Суза да я обвържат с Женчо, както това му се случва на него след всеки сериал . Стана ми смешно, като прочетох новината за разрива с Минчо, защото агенциите им винаги оправдават разделите с  натоварените им графици , но тоя път няма как, зер Минчо на служба и решили да им Уважат личния живот:28558:

 

 

 

 

Викаш, да не гледам последните серии?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше интересни моменти, както и скучни. Като цяло средно ниво сериал.

Лично аз не усетих абсолютно никаква химия между главната двойка.

Доста се напъваха горките, но според мен не им се получи.

И Джонг Сок обикновено се справя много по-добре с романтичната част на драмите.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси как се доглежда тоя ОПИТ за нещо...Направо забихме много с тия тъпи корейци - то пък бива еднаквост в тая сериална индустрия...Некъв лигльо, хем се тръшка по диваните като ......******, хем на бияч се прави,  прилича на принцеска, а всъщност голЕм прокурор го раздава...Не не, аз се отказвам. За пореден път,  всичко е показано супер детински. Вече и в детската градина не се свалят така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.11.2017 г. at 11:05, Lawandula написа:

Пенчева, колкото до Суза и Минчо,

  Покажи скритото съдържание

 

сега остава само  Суза да я обвържат с Женчо, както това му се случва на него след всеки сериал . Стана ми смешно, като прочетох новината за разрива с Минчо, защото агенциите им винаги оправдават разделите с  натоварените им графици , но тоя път няма как, зер Минчо на служба и решили да им Уважат личния живот:28558:

 

 

 

 

Off Topic

Минчо нали нямаше да влиза в казармата.., пропуснала съм *новината* :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Urban написа:

Баси как се доглежда тоя ОПИТ за нещо...Направо забихме много с тия тъпи корейци - то пък бива еднаквост в тая сериална индустрия...Некъв лигльо, хем се тръшка по диваните като ......******, хем на бияч се прави,  прилича на принцеска, а всъщност голЕм прокурор го раздава...Не не, аз се отказвам. За пореден път,  всичко е показано супер детински. Вече и в детската градина не се свалят така...

 

Бънита, нъл  за тва съм и  написАла  рецепта за доглеждане .;):28558:

 

Aretka,

 

Off Topic

 На гражданска служба е  , не  е войник.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...