Jump to content

Seven First Kisses (2016-2017)


Recommended Posts

Последният кандидат-целувач само се правеше, че играе, всъщност сигурно го бяха снимали просто в някоя от почивките му на снимки на друг сериал. Сега като се свършиха момците от снимките голямата дилема, да избере само един! Тая фея голяма садистка! :Р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериите до този момент, с изключение на тази с Taecyeon, ги изгледах с чувство на неудобство. На места си закривах очите от неудобство да ги гледам как полуиграят, полу се преструват, че играят. Всичко ми изглеждаше някак неестествено, сковано и фалшиво. Това ме раздразни и сега ме е яд само при мисълта, че Минчо най-вероятно ще отнесе първата целувка на госпожица-магазинерката.

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мери, то беше очевадно, че момата харесва Текчо, затуй й идваше малко по-естествено кокоренето. Иначе според мен само тайният агент си вземаше работата насериозно и играеше. Останалите гола вода. За целувка силно се съмнявам, че Минчо ще я отнесе реално, ще я оставят на въображението ни. Ама всъщност защо те е яд на него, че той щял да отнесе целувката на хахавата блейка? Мен ще ме е яд на нея, ако отнесе целувка от който и да е от великолепната седморка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, той Текчо каза, че в предишен сериал са играли като съпрузи. Явно са се чувствали удобно един с друг. За Минчо ме е яд, защото на фона на по-добри актьори от него (като цяло, а не конкретно тук), прекалено го фаворизират. Но ..., на който какъвто му е мениджъра така да се каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха! Ами хепиенд е, то от тая боза трагедия няма как да стане. Минчо нали е бонус, за целувка

 

и дума не може да стане! Дори не се доближи до лицето на госпожицата, сигурно с цел да покажат как той е най-голямата звезда и не може току-така да снима любовни сцени като останалите шест обикновени звезди. Краят беше никакъв! Както бяха в историята изведнъж минаха на сцена зад кадър как снимат откъса. Голяма идиотщина, не си губете времето!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой няма ли да напише (в спойлер де) кого е целунала и вообще рекламната боза имала ли е happy end? :28558: :28558:

 

Моля, моля, какви са тез обиди към бозата! Това тук,   направо си е  гола вОда. Минах от трети директно на осми, но, Минчо не уважи "убавицата".Явно не са му платили достатъчно за целувка с продавачката   :28558:

Разбираемо, след Рyсалинда, тая да не я срещаш в тъмното...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах осемте серийки и ми допадна като цяло,забавно бе.Само като се появяваха сладурите в всеки епизод се усмихвах широко :) .Най-много ми харесаха ИДжун Ги,Кай и на И Чонг Сок.Играта на останалите също ми хареса,но не и тази на Мин Хо,просто нямаше работа в уеб драмата,не му бе мястото там. :D Също така изгледах и седемте епизода които са зад кадър и те ми допаднаха.Искам да попитам нещо.Пише,че епизодите са общо 10,и на 5-ти излиза последният 10-ти,а засега са само до 8-ми,ще има ли още два епизода и кога ще се излъчват пак в понеделник и четвъртък ли,и защо така се получи,че 8-ми епизод го излъчиха на 5-ти когато трябваше да излезне 10-ти? (това е по мое мнение :) ). Много ви благодаря за предварителният отговор :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От чисто любопитство ги изгледах всички серийки. Песничката е закачлива. Най-ми допаднаха 7-ма с Lee Jong Suk и тази с Ji Chang Wook. Серията с Мин Хо беше най-слабата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми направи впечатление, че в началото на поста пише, че сериите са 10, а след осмата ги водят приключени. То края е наникъде! Ще има ли още две серии или да си останем разочаровани от филма? То си е чиста реклама на Лоте и позиране от страна на актьорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасна загуба на време. Мадамата беше с изключително настъпана физиономия. Играта й беше още по-зле. Звездните "целувачи" не знам по принцип ли са си бездарни или тук лошо ги режисираха, ама направо ми паднаха в очите. Един куп актьори, които съм гледала с удоволствие в други сериали, тук ме разочароваха тотално. Сценариста по-добре да си търси друга работа, режисьора и той. Час и нещо загуба на ценно време от жизнения ми цикъл, в гледане на реклама на безмитен магазин. Голям прецак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.11.2016 г. at 22:11, NyXe написа:

Като ти гледам снимката на профилаааа :D Там ще се сборим аххахаха :)

 

Само заради хубавия каст ще се гледа, кой знае каква боза ще е  :28558:

 

Боза, боза... ама от чудни ФаФлички :lol2:

Борбата ще е безмилостно жестока :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...