Jump to content

Seven First Kisses (2016-2017)


Recommended Posts

Лелеееееееееее какъв каст...избили са рибата и рейтинг 100. То няма да са аджуми, то няма да са пищящи фенки...

P.S. Доскоро сериалчето се рекламираше като "Шест първи целувки", преди да набутат и Мин Хо, като още не са му избрали какъв ще го играе. Чеболът вече е зает. Може русалчо от аквариума? :rofl:

Минчо ли...? Бора на двора му е ролята... ха ха ха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеееееееееее какъв каст...избили са рибата и рейтинг 100. То няма да са аджуми, то няма да са пищящи фенки...

Минчо ли...? Бора на двора му е ролята... ха ха ха.

 

Ай ся- на двора в тоя студ- направо коледното дърво в МОЛ-а, нали там ще е продавачка , пардон консултантака :28558:  мадамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, колегата е с едни гърди напред пред останалите, щото е от магазина, а каква по-голяма реклама от това, да ти осигурят и семейство от работата.

Минчо тоя път ще гризка дървото, затова е толкова нещастен. Или може би Суджука му е дала ултиматум за сватба и няма начин да изклинчи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова красавци в едно, три в едно-да, но седем в едно, това нормално ли е!?

Че какво ще гледаме- модно ревю ли? Девойчето ще се усмихва и те ще дефилират пред камерата. :28558:

Е, то е ясно, ще надникна :up: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее... ама то докато започне и свърши!  :28558: Много къси тея епизоди - само около 10 минути.

Вярно ще да е само нещо като реклама на красавците и май нищо повече. 

Ето го и епизод 1 с английски субтитри 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее... ама то докато започне и свърши!  :28558: Много къси тея епизоди - само около 10 минути.

Вярно ще да е само нещо като реклама на красавците и май нищо повече. 

Така и предположих (да не се самоцитирам) :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То че ще е яко реклама си го предполагах ама .. Смях яко брат , защото 1во, че няма и 10 минути 2ро 

Джун Ки се появява в края за 5 сек.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бо_123, той /Минчо/ ако играе дървото, значи самия себе си ще играе. :28558:  Относно каста и ролите - глупаво са направили като са им разменили персонажите - най-лесно беше всеки от тези 7 сладкиша да играят самите себе си.... И пак щяхме да сме заслепени. Чудя се наистина, кои са спонсорите и поръчителите на сериала - ако изтече малко инфо, моля споделете го тук.

Имам чувстовто, че тук някой ще го възстановяват в чин и рейтинг.....сякаш групово се подпомагат един друг. А иначе моята лична класация е: Сиренцето и Кай. Двамата си делят моето първо място. Второто е вакантно!!!!

А някои от тези мъже-актьори не са ли конкуренция помежду си в реалната си кариера? Сериозно се чудя как ще стоят един до друг....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целуват се и магията се разваля и тя се връща в реалността? Или прекъсват точно там и накрая тя ще избере с кой ще е първата й целувка? Аз нещо не схващам май цялата идея, а най - тъпото е, че в 10 мин даже няма и толкова където ни позват няма нищо сложно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете ми глупавия въпрос, но как мога да си СВАЛЯ сериала? Аз отварям линкът и виждам субтитрите, до тук няма проблем за свободно сваляне, но самия сериал за тези субтитри от къде се сваля (и може ли без регистрация)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, батката таен агент поне играе. Браво на него, че макар и да е десетминутна комерсиална бозица, все пак си взема работата насериозно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук най ми харесва тайния ни агент. Невероятен както винаги. Дава всичко от себе си или просто вече толкова е свикнал с ролята, че е станала част от него? Не знам, но наистина за тези 10 минути до сега той беше най - добре. И тъй като моята 3ка за целувки всичките минаха и барабар с представянето им към края стигнах до решение 1вото си място 100% Ча Джи Ук. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелелелел искам да съм на мястото на главната и хич няма да се чудя ами направо си започвам под ред. :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :na2:  :na2:  :na2:  :na2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Как се нахвърли на Текчо момата! На два пъти аха да го нацелува! Май е чула съветите от нашия форум ;)

Щом остава само един, значи ясно - Минчо пак ще обере лаврите накрая, нъл е "бонус"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айш, пак ли Минчо ..... Остана ли мома дет да не е нацелувал. Много са му високи акциите на този младеж, да им се неначудиш на тези корейци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...