Jump to content

Seoul station (2016)

kcekce
 Share

Recommended Posts

Seoulyeok.jpg

Алтернативно заглавие: Seoulyeok

Година: 2016

Страна: Южна Корея

Жанр: анимация, драма, ужаси

Продължителност: 1:32 ч.

Режисьор: Санг Хо Йон

Сценарист: Санг Хо Йон

Ролите озвучават: Сунг Рьонг Рю, Юн Кюнг Шин и др.

IMDB

Няколко души се опитват да оцелеят в условията на зомби-епидемия в Сеул. Анимационният филм представя събитията, предхождащи зомби-апокалипсиса от "Влака за Пусан".

Трейлър:

https://www.youtube.com/watch?v=cid6GoEvY0o

ОНЛАЙН RAW

ОНЛАЙН С РУСКИ ДУБЛАЖ

ТОРЕНТ

* с руски дублаж

ИСПАНСКИ СУБТИТРИ

seoul-station.jpg

• Upvote 1

Успя ли да го гледш, kce? :) По-добър ли е от пълнометражната му версия? Аз съм малко съм смесени очаквания - Кралят на прасетата страшно много ми хареса... Влакът за Пусан - не толкова (добър опит за навлизане в игралните среди от мистър Санг-Хо; оценявам, ако не друго).. но имам надежди, че на анимация ще е по-добре.. ама въпреки всичко, не знам хахах..

Май все още няма английски субтитри, така че, сигурно гледането ще се отложи за по-нататък..

ПП: Което ми напомня за n-ти път, че трябва да видя и The Fake.. някак покрай дънданията, останала от Краля, съвсем ми изскочи от съзнанието (sigh)..

Почнах го, но изскочи нещо и още не съм го догледала. Честно казано и руският дублаж леко ме дразни, не съм голям фен на корейската реч (повече на японската), но нямам навика да гледам преозвучено аниме. Може да изчакам някой рилийз с оригиналното аудио и субси.

Каквото видях дотук, ми допадна;) Е, сценарият едва ли ще е гениален, но анимацията е приятна и с нея ми е даже по-лесно да преглътна зомбитата. Във "Влака за Пусан" ми бяха много по-жалки и дразнещи.

Забравила съм да пиша в темата. Сетих се за тая анимация, понеже току-що видях, че корейците ще правят драма по любимия ми "Кралят на прасетата". ДжоДжо(лина), доживя! xD 

Та да се върна на Сеулската станция - до към последния половин час доста добре вървеше... и накрая беше втф след втф.. и завършека беше още по-втф! И след всичкото това втф, някой би си помислил, че е велик филма, ама не... не ми хареса финала и накъде отидоха нещата, като цяло. Което много често ми се случва с абсолютно всичко корейско, дето гледам... :) 5/6 от 10 мисля, че му бяха дала като оценка. Наййй-много да е било 7, ама това ще е вече пресилено.