Jump to content

Mackenyu (Маккеню)


ukio

Recommended Posts

Главна роля в американски филм за Маккеню! Стискаме му палци да не е поредната западна боза, създадена по японско аниме. Стабилен каст до него, включително Марк Дакаскос, Шон Бийн и Фамке Янсен. Ще снимат в Унгария и Хърватия.

Римейкът е на "Saint Seya, с английски заглавие "Knights of the Zodiac" 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер новина, Маки ще има фен срещи този

септември на 17-ти и 18-ти в Осака и Токио.

Дано ни зарадва с новината за нови проекти и повечко активност.

spacer.png

4th fan meeting

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много трудно намирам някакво инфо за предстоящите му филмови

проекти. Аз съм му голям фен и на него и на брат му, обаче почти нищо

не излиза за тях.  Сега снима ли нещо ново, какво му предстои, знае ли се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снима в Холивуд. Последно там отиде. Knights of the zodiac е последното споменато заглавие. Всички знаят, какво се случва с азиатските артисти, когато отидат да покоряват Холивуд. Дано скоро му дойда акъла и да се върне в Япония!

 

Гордън си е в Япония и добре прави, че действа там. Само така ще се развие като актьор, стига да не задълбае само в телевизията. В момента върви дорама с него (Elpis), Масами Нагасава и Рьохей Сузуки. Тя започна с 8% рейтинг. Има 3 излезли епизода, но още се чака превод. Дано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маккеню не виждам как ще пробие в Холивуд.

Там ще си му дават едни клиширани роли на красивия, мълчалив азиатец, ще го мерваме за малко в роли от типа на

тази в Огнения пръстен 2 и дотам.

Лошо решение от негова страна, но пък си мисля, дали заради достата нелицеприятните слухове тази година около него за момента

не е по-разумно да стои извън Япония. Не знам и доколко има резон и истинност в написаните за него неща,

но дано да не изпусне накрая питомното, за да гони напразно дивото.

Гордън, ми харесва как се развива като актьор. Ако има късмета да попадне на читав сценарии и добър режисьор би могъл

да развие и донадгради таланта си. Смятам, че е той е по-разумния и талантлив от двамата братя, но Маккеню си ми е слабост

от много време. Всъщност, доколкото пак бях чела двамата братя не поддържат особено топла братска връзка, Гордън сам се е 

грижил и за баща им в последните му дни, какво наистина става в това семейство е пълна мистерия.

Дорамата с Гордън бих я изгледала с удоволствие. Сега ще видя има ли я качена и при нас в Спирита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега не съм чела да има проблеми Маккеню. Помня, че като стартира кариерата си имаше разни  неприятни слухове за него. Натоварващи си беше, но той започна много силно в дорамата Yume wo ataeru.

Новата дорама на Гордън върви много добре. Само хубави отзиви чета. Дано я събнат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда и аз не съм чела за някакви скандали (може да пишеш за какво става дума интересно ми е) :), дано му се размине иначе за Щатите сега с тази политкоректнос може да пробие много по лесно отколкото преди време а и е израснал в Лос Анджелис не е като да ходи на непознато място ...сега доколкото знам снима в Южна Африка още One Pise затова няма много инфо. Иначе за Гордън и аз го харесвам, добре се развива като актьор а за драмата за жалост се превежда в затворена група ще се опитам да взема субтитрите когато приключат превода ако дотогава не се появят от някой друг...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Догодина тръгва дорама по Дисни + с Маккеню и Мин Танака. Двамата ще играят баща и син.

House of the Owl стартира през есента. 

Това се очаква тази зима по същия канал.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.11.2022 г. at 19:18, Ko_Erin написа:

Маккеню не виждам как ще пробие в Холивуд.

Там ще си му дават едни клиширани роли на красивия, мълчалив азиатец, ще го мерваме за малко в роли от типа на

тази в Огнения пръстен 2 и дотам.

Не знам за мълчаливия азиатец, но  учасва в:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се поразрових около Макеню, че доста време нищо не съм търсила за него

и ми излезе, че и той и брат му Гордън, януари месец тази година са пуснали съобщение,

че са вече женени и двамата.  Жените им не били селебрита, съобщението е пуснато на

22-ри януари, рождения ден на баща им, големия Сони Чиба. Някой срещал ли е и

той нещо подобно или е някакъв фейк?

 

Линк 1

Линк 2

 

 

Редактирано от bealonenomore
Покрити линкове.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Наистина излезе тази информация и мисля, че я потвърдиха. Забравила съм да я постна тук.

Дано това не попречи на проектите им и да не ги отдели от екрана!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маккеню е част от фентъзи филм, който ще бъде излъчен по Дисни+ на 20 декември. В главните роли са Дайкен Окудайра и Сена Накаджима.

"Dragons of Wonder Hatch"

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...