Jump to content

Monsta X


theL0new0LLF

Recommended Posts

Упс..

Кой ще бъде в списание  Arena Homme + през март.

Че и ще бъде на 8 страници.

И той загладил перчама.

Eu-UYb-FWU4-Acs-NHA.jpg Eu-UYbm-SVg-AIYk-P9.jpg

 

Какво ни очаква също...

Eu-Uq-MLo-Vk-AIR3d-I.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I.M си I.M:es:

 

Страхотен постер за V live и 5-тата годишинина на феновете.

Ще имаме и концерт.

 

Днес е деня със снимки :D

Капитан Корея aka Wonho ще е новият мартенски брой на Men's Health :panda-145:

Ще има 2 корици~

 

d8b3c79f2381f64b.jpg a25c5fbca5c8defc.jpg

 

 

Minhyuk е записал кратко клипче за youtube канала на Park Nae Joo's (Bit.Boot Hairstylist) :panda-145:

Mинута 1:33

10만 구독자 기념 Q&A! EXO 작업 계기, 슬럼프, 수입, 연예인 DC 등등 다 털어드립니다! [내주제에 Ep.30 l EXO's Hair Stylist Q&A ]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То пък ако не го бяха поканили Уонхо от това списание, щеше да е срам и резил просто.

Той това тяло за нищо ли го е правил..;) :swoon:

Като гледате, мижайте.

 

Обаче, обаче, обаче, я вижте какво става тук...

22 K-Pop групи са участвали в проучване, проведено от корейските медии, Ilgan Sports, и резултатите са готови!

Те успяха да разберат мненията на идолите и научиха кой според тях има най-доброто визуално, най-горещото тяло, прелестите и така нататък. Та ето резултатите за „Мъжки K-Pop идоли с най-горещото тяло“.

Аз мислех, че само Уонхо ще влезе в класацията, е може би не на първо място, но все пак някъде там, понеже самият туит към статията с класацията е с неговата снимка, е той си влиза, но друга бе изненадата за мен.

1 място:

 MONSTA X 's ShowNu 

jdv1613500016c.jpg

 

Можете ли да повярвате, че ShowNu е получил общо 45 гласа? Удивително е да се види колко други идоли са съгласни, че той има най-горещото тяло!

 

Още една изненада...

2. MONSTA X's I.M

opt1613500100l.jpg

 

От същата група I.M е класиран на 2-ро място с общо 14 получени гласа. Тези дни той също показва тялото си пред феновете.

 

Ха, и още как.. Особено сега с тая наво фотосесия за списанието.

 

Уонхо е на пето място.

Получавайки по 6 гласа, Джони /NCT/ и УонХо станаха идолите с най-горещото тяло на 5-то място.

Също така трябва да признаете, че изваяното тяло на Уонхо е произведение на изкуството.

 

Информативно, на трето място е Rain, а на четвърто  EXO 's Kai.

Все секси момчета.

Статията

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще кажем чао на Minhyuk и компания като водещи на Inkigayo. Тримата ще бъдат подменени с нови.

lNFX0.jpg

 

Едно кратичко интервю с макнето..

I.M 062 인터뷰| MONSTA X I.M 062 Interview

 

И един кратък клип с Уонхо към Men's Health Korea

 

Добавям..

Превю на песните в албума на I.M

I.M - 'DUALITY' PREVIEW

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wonho честити Свети Валентин:panda-145:

Раздава Шоколаааааааааааааади :D

 

Kлипче от канала му

[ohhoho] 팀 원호와 함께하는 해피 발렌타인데이l 원호 WONHO

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I.M ще има Youtube Countdown Live в 6:20ч наше време, преди официалното соло завръщане.

 

Започна..

Euj-Za1-XMAIDd9-Z.jpg

 

God Damn

Това е първата песен, с която той излезе и той използва темата God Godnt theme, защото тя може да се използва както в положителна, така и в отрицателна конотация. Има текстовете „Нямам нужда от никого“, които трябва да видим във видеос.клипа  и той каза, че не трябва да приемаме текстовете сурови. Това не е буквално, така че трябва да копаем по-дълбоко, преди да го консумираме.

Източник

 

За Howlin '

Това е песен, която се чувства сякаш е излязла от бяла мъгла посред нощ, когато шофирате. Това може да бъде както вой, когато някой плаче, така и някаква маркировка, за да крещи за самоличността си. Всички текстове са на английски.

Източник

 

Относно Burn
Бях в студиото си и наблюдавах как светлината на свещта гори. Това е песен, която свързва останалите песни в албума като мост.

 

Happy to Die
 Той се вдъхновил, докато гледал Eternal Sunshine, сцената, когато Джим Кери казва „Мога да умра точно сега“, чувството, че си в пика на щастието, което просто искаш да умреш този път. Останалото е за нас да анализираме.

 

Flower-ed:
Той направи тази песен в рамките на 30 минути, както текста, така и мелодията. Той не иска да го изрази като мъртво цвете, но иска да изрази себе си кой е бил вашето цвете в миналото. "За теб, който преди ме обичаше. Никога не те обвинявам, защото знам, че не съм бил наистина добър. Но не съм толкова тъжен, защото знам, че изсъхва", такъв вид тъга? Макар че не е истинският контекст.

Източник

 

Другите момчета са слушали албума му. Всички те дойдоха на mv снимките! Бил е толкова трогнат и много щастлив. Hyungwon дори го изненада с камион за кафе! С щастлив ум той грабнал чай и се върнал към снимките.

 

Интервю

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра работата на макнето :D Хареса ми ~

 

 

Kihyun  промотира :panda-145:

" (...) Той работи упорито за албума, моля ви слушайте го и гледайте клипа!" -

Image

 

 

Wonho и новите лога за новото албумче~:panda-145:

Off Topic

Image

 

 

Kaмионче с напитки от Honey за промоцията на макнето:panda-145:

Пост и поздравления цъъък
Image

 

 

Ново интервю (част) от малчо:panda-145:

 

:es:

Превю за участието на Wonho в Music Bank следващата седмица цъъък

 

Снимки на малчо от клипа::panda-145:

 

Image

Off Topic

ImageImageImageImageImage

 

 

Image

Редактирано от bubble
Добавене ~
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си падам по класации, но ще спомена, че дебютният соло албум на  I.M се движи доста добре.

Например, дебютира под номер 1 в Worldwide iTunes Album Chart.

Eun6-Xpz-Vo-AEP0b-K.jpg

 

В последната част от спин-оффът на Lee Soo Geun и Seo Jang Hoon’s “Ask Us Anything”, Minhyuk, Hyungwon и Joohoney от MONSTA X научиха звездите как да играят Among Us!

На 20 февруари JTBC пусна нов епизод на личния проект на Lee Soo Geun и Seo Jang Hoon, свързани с eSports, за тяхното хитово вариете „Ask Us Anything“. След като научиха как да играят KartRider от Jungwoo, Jeno и Chenle от NCT миналия месец, двамата мъже се заеха с популярната игра Among Us! в шоуто тази седмица.

Заедно със Super Junior’s Shindong, членовете на MONSTA X Minhyuk, Hyungwon и Joohoney дадоха на Lee Soo Geun и Seo Jang Hoon частен урок на тема Among Us!, последван от няколко забавно хаотични кръга на играта.

С подробности тук.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме MV тийзър от Уонхо..

WONHO 원호 'LOSE' Teaser

 

А не, това качват го, трият го...

Да видим сега дали пак ще го премахнат.

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още снимки на I.M към списание Arena Home +

Euz7-PI6-Xc-Akn-V6-D.jpg Eu0hi-D0-Vo-AQ0ao-Z.jpg

 

 Euz7-QId-XYAAf-JZk.jpg

 

Бонус:

Off Topic

 

Eu5-MUr-SVo-AIl-GJ1.jpg

 

I. M наскоро взе участие във фотосесия и интервю за списание Arena Homme Plus!

Снимките, които се състояха след настъпването на нощта, се концентрира около концепцията за “I.M. What I Am.” I.M показа безразлични и уверени изражения на лицето, както и дефинираната си физика, докато нанасяше смели пози върху стълбовете на каменна сграда.
В придружаващото интервю IM говори за „DUALITY“, първият му самостоятелен албум, който оглави класациите на iTunes по целия свят след излизането му на 19 февруари. „Песните на MONSTA X имат мощен звук, който привлича вниманието на обществеността, но моето собствено настроение има по-скоро грубо усещане “, обясни той. „Обикновено съм тих човек. За моите солови парчета в крайна сметка правех песни, които отразяваха моята личност и това, което съм. Текстовете са метафорични, вместо директни и аз се опитах да изразя думата „ти“ по по-личен начин. “

I.M изследва темата за двойствеността в албума. Описвайки мислите си за концепцията, той сподели: „Всеки има две страни в себе си. Не мисля, че трябва да намеря баланс между моята страна, която вижда обществеността, и истинския аз. Първоначално чувствах, че тези страни са наистина много отдалечени и се тревожех за това, но сега не можех да се интересувам по-малко. "

Той продължи: „Винаги, когато се объркам какъв човек съм, всичко, което трябва да направя, е просто да го призная. Ако не мисля, че съм сладък, но феновете ми виждат нещо сладко в мен, това също е част от мен. "

На въпроса какъв изпълнител иска да бъде, I. М. отговори: „Много съм мислил за това, но след това осъзнах, че мисли като„ Ще стана такъв певец “всъщност ме обвързват. Искам да правя песни в съответствие с това как се чувствам в момента и искам да пусна това, което искам, като това, което искам, и да бъда верен на това, което съм. "

Пълното изображение и интервю на I.M можете да намерите в изданието на Arena Homme Plus за март.

Източник

 

И двамцата, които ще участват в специалния епизод на Weekly Idol..

Euzywtk-Vo-Asr02i.jpg Euzyx2-CVk-AE3-Wmd.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша го на нов пост направо...

Явно става нещо там в Корея, защото се появи поредният обвинен в тормоз в училище.

А именно Kihyun.

Статията:

Членът на MONSTA X, Kihyun, е обвинен, че е училищен побойник и подбужда към физическо насилие над предполагаем бивш съученик.

Предполагаемият бивш съученик от средното училище на Kihyun е пристъпил напред, за да разкрие тормоза и насилието в училище.  В подробен разказ за техните средни училищни дни, предполагаемият съученик обяснява: „Тъй като все виждах всички известни личности и жертви да говорят за преживяванията си, получих смелостта да напиша тези думи.“
Аз съм жертва на насилие в училище, извършено от Kihyun от MONSTA X. Бяхме в един клас през последната ни година от средното училище. Завършихме средното училище Shinil Joong, което е в провинция Gyeonggi-do. Бяхме в клас 8 за третата година от средното училище и учителят ни в началната стая беше жена. Честно казано, бях разкъсван между това дали да споделя тази история или не. Вече минаха 10 години и той е човек, с когото вече нямам връзки. Запазих го дълбоко в себе си, но тъй като виждах всички известни личности и жертви да говорят за преживяванията си, имах смелостта да напиша тези думи. За да бъда честен, този приятел винаги беше талантлив и беше популярен. Той беше един от онези iljins (хулигани с лоша репутация.) Той щеше да ме нарича и други като мен „губещи.“ Аз бях тормозен и удрян. Имах странни слухове, маркирани върху мен, които ме следваха наоколо. Парите ми ми бяха взети и също трябваше да му купя цигари. Той не беше толкова суров като другите iljins, но имаше съученик, който беше в нашия клас, който плачеше, защото той също го удари.

- Предполагаем съученик

 

Предполагаемият съученик е приложил няколко снимки като „доказателство“ - включително някои от лекарствата му за лечение на ПТСР и стари белези от самонараняване в миналото, които според него са причинени от травмата му от тормоза. Оттогава той изтрива чувствителните снимки, като казва, че „не е искал да се отрази зле на други жертви на насилие“.

Преди няколко години имаше друг съученик, който искаше да сподели своята история. Тези снимки могат лесно да бъдат намерени онлайн.

- Предполагаем съученик

Тези следващи снимки са разпространени онлайн преди това по време на предишно отделно твърдение - което предполагаемият съученик също призна.

 

"На първата снимка погледнете отблизо ризата на Kihyun. На втората снимка вдясно можете да видите цигара в ръката му. Не трябва да обяснявам останалото, нали? Помолих приятел от средното училище да потърси снимките от Cyworld (корейски социални медии.) Признавам грешките си при публикуването на тези снимки и слухове без обяснение. Имаше много хора, които ме проклинаха, наричайки ме луд, но не ми пука. Искам извинение от него, но ако той не се извини ... също не ме интересува. Това беше през 2009 г., което беше преди 7 години, когато завършихме последната си година от средното училище."

- Бивша предполагаема жертва

Предполагаемият съученик завърши публикацията си с твърдо изявление за онези, които твърдят, че историята е лъжа.

"Мислите, че е лъжа? Можете да мислите за това, както искате. Правен отговор? Ако искате, продължете. Клевета по факти? Ще платя глобата. Ако се стигне до това, ще отида при моя психиатър и ще поискам доказателство за моята сесия. Ще се видим тогава. Ще се обадя на моя приятел, който преди това е бил ударен от него, и ще ги помоля да станат свидетели."

- Предполагаем съученик

Етикетът на MONSTA X, Starship Entertainment, все още не е отговорил на новите твърдения.

 

Off Topic

 

unnamed-1.jpg

 

unnamed.jpg

 

Източник

 

П.П: Твърде съмнително стана как така по едно и също време бивши съученици взеха да обвиняват сумати народ в тормоз.

Явно пак чрез едни скандали се опитват да прикрият нещо важно, нали в Корея така се прави.

Да, но дано само някой да не изгърми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невинен, до доказване на противното, което не е за изключване, тъй като там в  прекрасната цивилизована високо морална Корея, училищното насилие си е като"добър ден"

Off Topic

 

Следя една рускиня, женена в Корея от години, децата ѝ са на 11 и 12 и единственото притеснение, което има за тях е училищно насилие. Скоро пак пуска видео, направено за това.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност Lawandula e права, напълно е възможно всичко, което се казва да е истина.

Не ги познаваме наистина, така че..

Но, подозително е, те вече станаха мисля 11 случая за тия 2-3 дни, където бяха обвинени в едно и също, по един и същ начин тези 11 момчета / момичета от тия среди. Може и да са наистина тормозили в училище, ама чак пък по едно и също време да излезе за всичките... 

На мен лично ми се вижда съмнително. Освен ако жертвите на насилие не са повлияни от нещо и са решили вече да не си мълчат.

/И пак ми е съмнително/.

В случая..

В момента в Корея се наблюдава социално движение на жертви на насилие в училищата и тормоз. Това се случва, след като известните корейски състезателки по волейбол, близначките Lee Jae Yeong и Lee Da Yeong, бяха разкрити, че са тормозили съучениците си в ученическите си дни и в крайна сметка са отстранени от националния отбор.

Та или е заради това жертвите да си признават масово, или както четох мнения всичко е за да се скрие именно точно този скандал.

Или пък кой знае...

 

На 23 февруари Starship Entertainment публикува официално изявление относно твърденията, че Kihyun е извършител на насилие в училище.

Здравейте.

Това е Starship Entertainment.

Това е нашата позиция по отношение на публикациите и слуховете за нашия изпълнител Kihyun, които се разпространяват из онлайн общностите.

Ние осъзнаваме сериозността на този проблем и по това време се свързваме със съучениците на члена, както и с неговите учители и познати, за да направим всичко възможно, за да проверим фактите. Молим за вашето разбиране относно факта, че ще е необходимо известно време, за да потвърдите многото въпроси, тъй като оттогава е минало много време. Ако авторът на публикацията го позволява, ние сме готови за дискусия.

В различен случай едно лице сподели публикация със същото съдържание и през 2015 г., и през 2021 г. По това време се свързахме с автора на публикацията и потвърдихме, че публикациите са неверни.

Бяхме планирали да предприемем правни действия като начин да защитим нашия изпълнител, но предвид многото обстоятелства на лицето, разпространило публикацията, им накарахме да обещаят да обмислят своите действия и да предотвратят повторението на инцидента. Оставихме ръкописен запис на обещанието и им показахме снизходителност. Вече не можем да гледаме бездейно на тези умишлени и повтарящи се действия, въпреки че обещанието явно остава в ръкописния документ, така че ще ги държим юридически отговорни по всякакви възможни начини, които компанията може да предприеме.

Освен това ще направим всичко възможно да защитим правата и интересите на нашите артисти, като предприемем силни последващи мерки чрез постоянен мониторинг и правни действия срещу злонамерени клевети, разпространение на фалшиви слухове и други по отношение на нашите артисти, свързани с нарушение на законите за клевета и обида.

Още веднъж дълбоко благодарим на много хора, които подкрепят компанията и нашите артисти.

Източник: Soompi

 

Клип на Уонхо към Men's Health :excl:

 

Малко превю към специалният празничен 500 епизод на Weekly Idol, с гостите които ще бъдат там..

 

Още едно клипче

 

Уонхо пусна превю към песните в предстоящият му албум.

WONHO 1st Mini Album Part.2
Love Synonym #2 : Right for Us 

2021.02.26 14:00(KST)

ALBUM PREVIEW

 

 

П.П:

Eu6-Fd-YVo-AMSEpx.jpg

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте го нашия..:swoon:

Cover Model of March 2021 원호 Wonho

 

Weekly Idol..

Eu-UHTn-Vo-Ag-Tg-OT.jpg

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хаха

 

 

 

 

 

П.П: Понеже ми излезе целият епизод на Weekly Idol,че и с англ. букви, добавям го направо тук..

ENGSUB Weekly Idol EP500 500th Episode Special

Off Topic

 

 

 

Добавям към поста..

Уонхо на корицата на списание e.L.e

"Толкова се радваме, че сме с WONHO за втория ни брой"

Eu-pm-HVVIAQUvsi.jpg

 

Off Topic

 

Eu-60-Vt-UUAcj-AKf.jpg

 

И онлайн интервю с Jeff Benjamin на eLe YouTube канал.

| e.L.e | ONLINE INTERVIEW | #WONHO |

 

 

Редактирано от skofiild
Добавих целият епизод на Weekly Idol
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уонхо..

 

I.M

 

Ъпдейтвам към поста:

Starship Entertainment споделя подробна декларация и ученически записи, опровергаващи слуховете за насилие в училище от Kihyun

 

Off Topic

 

 

На 26 февруари  Starship Entertainment публикува последващо изявление относно неотдавнашните слухове, че Kihyun е извършител на насилие в училище.

В първоначалното си изявление на 23 февруари Starship заяви, че те се свързват със съучениците, учителите и познатите на Kihyun, за да проверят фактите, и заяви, че са отворени за дискусия с писателя на публикацията. Starship също уточни, че предишни публикации през 2015 и 2021 г., направени от друг човек, са били фалшиви.

Това е изявлението, публикувано в официалното фен кафене на MONSTA X на 26 февруари:

Здравейте, това е Starship Entertainment.

Пишем Ви, за да Ви информираме за позицията на агенцията относно различните слухове и публикации, които се разпространяват онлайн за Kihyun от MONSTA X. Тъй като мина много време [откакто той учи в училище] и не искахме да пренебрегваме грешки, отделихме време да потвърдим случилото се с помощта на различни методи. Извиняваме се, че отне толкова време.

По отношение на твърденията за насилие в училище, проверихме истината с него, както и с училищните му администратори, съученици и познати. Мнозинството от съучениците свидетелстват, че Kihyun никога не е участвал в актове на насилие в училище. Включихме и неговия студентски запис, за да могат хората обективно да оценят живота му като студент.

Starship включваше копия на архива на учениците в гимназията и гимназията на Kihyun. За всяка година (три години средно училище, три години гимназия) учителите ще пишат за неговите специалности и поведението му през тази година.

Учебният запис на Kihyun от средното училище показва, че неговите специалности са сглобяване, музикална интерпретация и пеене. Мечтите му бяха да стане министър или певец, докато родителите му пожелаха да бъде министър, певец или бизнесмен. Учителите писаха, че Kihyun е мил и знае как да помага на другите, че проявява интерес към различни области, че е добър в себеизразяването и обича да изпълнява, но че трябва да вложи по-подробно в това, което иска да направи в бъдеще.

В раздела за поведение и съвети учителите писаха, че той е приятелски настроен и лоялен, че има чувство за отговорност по отношение на задачите си и работи усилено, за да подобри оценките си, но че понякога той има проблеми с фокусирането в клас и ще бъде заметен в какво правят приятелите му без силно чувство за самоутвърждаване. В клас по фитнес той се грижи за другите, има ярка индивидуалност и чувство за хумор, бил добър в пеенето, уважава чувствата на другите и им дава добри съвети, винаги изпълнява задачи, след като се беше замислил.

 

В записа на гимназистта Kihyun неговите специалности са пеенето и бъдещата му мечта е да стане певец. Родителите му искат той да бъде певец или музикален продуцент. Учителите писаха, че той има музикален талант, мощен глас и всеотдайност да научи повече за пеенето, пианото и музиката. Учителите добавиха, че той имаше страхотно присъствие на сцената и маниери, работи усилено за постигането на целта си, практикува различни методи за изразяване на гласа си и изучава различни инструменти и продуцира на върха на пеенето.

В раздела за поведение и съвети учителите писаха, че той има силно чувство за артистичен и емоционален израз и че е популярен в училище поради пеенето си на различни шоута за таланти. Той показа всеотдайност към целта си, като се упражнява как да пее и как да свири на пиано. В сравнение с любовта си към музиката, той проявява по-малък интерес към други предмети и има по-ниско ниво на постижения, но работата му по английски и социални изследвания показва, че може да постигне добри резултати, когато кандидатства. Той беше инициативен и имаше силни лидерски умения и показа желание да се усъвършенства в това, което според него липсваше.

Учителите също така писаха, че той умее да отстоява собственото си мнение и има силни лидерски умения, като обединява класа за групови дейности и помага на своите връстници, вместо да отхвърля отговорността към другите ученици. Учителите писаха за големия му талант за пеене и способността му да интерпретира песни в свой стил, като отново добави, че това го прави много популярен както сред студенти, така и сред преподаватели. Един учител пише, че въпреки по-слабата си физика, той е запален по целите си и го съветва да се грижи по-добре за здравето си, за да преследва мечтите си. Друг учител посочи отдадеността му в преследването на музиката чрез частни уроци и култивирането му на основни продуцентски умения.

В заключение учителите написаха, че очакват бъдещето му, че той е ярко дете със силни социални умения, което се разбира с връстниците си, че има силни лидерски умения и твърди собственото си мнение и има рационално отношение към проблема - решаване.

 

Изявлението на Starship продължава:

В различен случай от горния, ние наехме две юридически фирми, за да предприемем правни действия срещу онези, които два пъти разпространяват неверни слухове срещу [Kihyun], през 2015 и 2021 г. Възнамеряваме да подадем жалба за клевета и разпространение на фалшиви слухове в полицейското управление в Gangnam днес (26 февруари).

През 2015 г. се срещнахме с обвинителя, след като първо се свързаха с нас. За тяхно удобство агенцията се срещна с него не в сградата на агенцията, а в кафене във фоайето на хотела. На тази среща той се извини за поста и поиска снизходително отношение. Въпреки че обвинителят беше възрастен, а не непълнолетен, ние приехме ръкописните му извинения и писменото обещание, че няма да участва в същото поведение отново. Без никакви парични обмени или искания, решихме да приключим случая без правни действия.

Напоследък този обвинител отново започна да разпространява фалшиви слухове, които нямат нищо общо с истината. Преценихме, че времето за търпение е изтекло и чакаме резултати от правния ни процес. Нещо повече, този човек клевети агенцията, като невярно твърди, че агенцията е оказала несправедлив натиск върху него, така че ние също ще предприемем силни правни действия и по този въпрос. Освен това съобщаваме, че в допълнение към текущата съдебна процедура, възнамеряваме да издадем силен правен отговор на всякакви по-нататъшни клевети, като разпространяване на неверни слухове за нашите артисти и публикуване на злонамерени коментари.

Благодарим за подкрепата, която оказахте на нас и артистите в Starship Entertainment.

 

Kihyun сподели и лична публикация във фен кафенето.

Това е Kihyun.

Първо, искам да се извиня за причиняването на много притеснения поради този проблем.

През последните няколко дни обмислях какъв ученик бях.

Знам, че други хора могат да ме помнят по различни начини, затова прегледах собствените си спомени по-внимателно. Имаше сто, хиляда пъти, когато се съмнявах в себе си, подозирах, че имам страна от себе си, която вече не можех да си спомня.

Това, което помня от средните си училищни дни, е, че бях студент, който обичаше да пее и обичаше да се разхожда с приятелите си. По-специално, през третата година на средното училище, спомням си, че се забавлявах, събирайки се с приятелите си, за да практикуваме песента за сватбата на нашия учител. Спомням си, че се сближихме със съучениците си и прекарахме много време дори в нашите почивки заедно.

Разбира се, когато се обръщам назад към себе си, знам, че не бях верен на обучението си и че правех неща, които не бяха подходящи за моята позиция като студент. Продължавам да изпитвам чувство за вина за тези неща, след като станах възрастен, и нямам оправдание за онези, които говорят грубо за тези неща сега.

Извинявам се, че причиних разочарование по този въпрос и ще живея в дълбока саморефлексия.

Ако имаше хора, които бяха наранени от незрелите ми действия или поведение през ученическите ми дни, тогава искам да им се извиня искрено сега. Също така дълбоко, дълбоко съжалявам за нашите фенове, че ги накара да се притесняват поради тази негативна ситуация.

Тъй като не мога да променя това, което бях в миналото, ще използвам това като възможност да размисля отново върху себе си.

Още веднъж съжалявам.

 

 

Източник

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Премиера на новата песен на Уонхо в 7 ч. наше време

WONHO 원호 'LOSE' MV

 

Уонхо е имал VLive..

Клик

 

В този профил може да прочетете какво е казал, а по-късно ще го добавя тук..

 

Участието му..

 

Уонхо е качил в своя ютуб канал всичките си песни от албума..

Devil  BEST SHOT  WENEED  Ain’t About You (Feat. Kiiara)   FLASH  Lose (English Ver.)   BEST SHOT

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...