Jump to content

Monsta X


theL0new0LLF

Recommended Posts

Аз пък мисля, че форумът не е информационно бюро, та да се качват само нови неща...

И ей затова, с голям кеф ще споделя това видео, на което яко се забавлявах.

Да поясня, старо е, не е от сега...

(Monsta X) Wonho-Kihyun-Shownu Showing Aegyo (Weekly Idol)

 

Добре де, ще допълня и нещо ново...

Minhyuk & Kihyun за 2020 ISAC E-Sports (PUBG & Kart Rider) днес! 

Една нормална снимка ако извадят, добре ще е...:lol2:

Eh3bj-3-Vk-AELh3-O.jpg

 

Клипче: :click:

 

Още снимки /има и нормални/ + защо само те двмата са изпратени днес: :click:

 

Колоритни и розовкото така им ходи...

 

До добавя още нещо...

Цитирам туита:

Бившата #MONSTAX Супер звезда, #Wonho , оглавява класацията на албумите на Gaon в Корея с първия си самостоятелен албум #LoveSynonym1RightForMe.  След дебюта е на върха на световната класация за албуми на iTunes!

Eh3k-Nbh-Ws-AAZ3-EL.jpg

 

Е, дълъг стана постта, откъде започнах, докъде стигнах.

Обявявам му финал вече...

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Starship са потвърдили, че групата ще има завръщане през есента. :es:

Предположенията са за ноември, но ще видим.

Концепциите и прическите вече са решени.

Преди изявлението на агенцията, Minhyuk сподели новината чрез официалното фен кафе на групата. Той каза: „Ние сме в началните етапи на подготовката на албума. Лично за мен това е албумът, който очаквам с нетърпение най-много след „DRAMARAMA“. “

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, skofiild написа:

Аз пък мисля, че форумът не е информационно бюро, та да се качват само нови неща...

 

Разбира се, че не е информационно бюро, всеки може да споделя каквото пожелае (стига да е по правилата), но ако се пуска нещо старо, не е ли по-добре това да се уточни, за да могат и не чак толкова запалените фенове или пък по-незапознатите към мен да са наясно, а не да се подвеждат? :) Лично мнение, не ангажирам никого с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е..

 

Уонхо е номиниран днес в The Show, да видим какво ще стане...

4l8Ac.png

 

Участието му..

 

Групата в кампания за културното наследство...

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е нужно от коментар за нещата по - нагоре  :D ;))))

Някои все още не знаят много за групата и следят нещата от тук.

Исках да бъде изясненено, защото не всички знаят английски или корейски все пак :;)

И ако ние като, хора, които споделяме информация объркваме четящите това за мен не е окей . (Ти и аз знаем най - добре ;;;)

Както се казва всеки има право да коментира под  различни форми във форума  :D 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ДЕБЮТ НА SHOW CHAMPION ~:panda-145:

[Show Champion] [SOLO HOT DEBUT] 원호 - Open Mind (WONHO - Open Mind) l EP.371

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Зад кадър на интервютата им които са излъчвали по - време на концерта им наскоро между песните / изпълненията  ~

[몬채널] EP.191 Live From Seoul With Luv VCR 비하인드 part.1

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате да зададете въпрос на JOOHONEY, ще имате тази възможност...

Esquire Korea ще се срещне с JOOHONEY от MONSTA X. Ако имате някакви въпроси за JOOHONEY, моля, оставете коментар по-долу! 

Или по-точно тук::click:

 

Ei-Gi-L6-XVo-AIZ4om.jpg

 

А тук на лидерчо...

:click:

 

Ei-G8o-GFU4-AIFw-Qj.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уонхо ще се появи на страниците на списание 1stLook...:es:

Снимки

Още

4c2f4.jpg

 

Споделил е, че е почувствал голям натиск застанал сам на сцената, но заедно с екипа си е готов да даде добри резултати..

 

Статия в Сумпи+снимки=Клик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо изгледах танцовия му клип.

Много облечен бе...:o

 

Off Topic

 

 

Не че гледам само природните му дадености, ама веднага пък се набива на очи. ;) И се присетих, преди няколко дни гледах един клип на награждаване на МонстаХ и даваха реакция на Jin и Jimin /BTS/ точно за него той като говореше. С жестове показваха колко е як. Че той както се облича едно фрапиращо и все подчертава мускули.. Тогава си помислих, ако беше от  България щяха да му викат "як българин"...:D

И като съм почнала да си кажа... Тия дни като беше номиниран и остана на второ място в музикалното предаване, радвам се, че YooA спечели, но ми беше и малко гадно, че не беше той...Хубаво щеше да е да я вземе, като стимул дори, но пък същевременно си мисля, че той има нещо по-добро, любовта на феновете.. В смисъл такъв, че доста бързо успя да се завърне след случилото се, хората не го оставиха, докато други нямат този късмет... Страхотен е и мисля, че екипа му добре се е справил с всичко,и песни, и визия, и танци. Извадил е най-доброто от него. Вече чакам втори албум...:wub:

 

 

Допълвам...

Край, стигнах до заключението, че фен камерите са по-интересни от официалните клипове.. Всичко се вижда. -_-

 

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уонхо днес в Music Core

(WONHO -Open Mind) 20200919

 

Допълвам...

192 епизод от тяхната поредица...

В залата за тренировки.

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменям клипа...

Слагам БГ првод на Losing You, песента с която Уонхо започна своято соло кариера и създаде за феновете.

Wonho - Losing You - Бг Превод - Bg Sub

 

Днес е последният ден от промоцията му, че бързо свърши... Но нищо, да ходи там да мисли нови неща вече.

И вече не само той, ами и водещият на inkigayo е рус...Нали знаете като си сменят косите всеки какво си мисли, то тук няма защо да си го мислим де, потвърдено е вече... И тях чакаме.

 

Допълвам...

Участието му днес в inkigayo

 

Редактирано от skofiild
Подмених горния клип...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bealonenomore Аньонг! :icon_sunny: Радвам се да видя твое мнение в музикалния форум и в тази тема.

 

С риск да ми скочите, но Уонхо ми е прекалено релефен. :) Преди повече ми допадаше физиката му, сега ми се струва, че доста е наблегнал на добавки и ми прилича на културист. Аз чак толкова мускул не харесвам, друго си е да има и малко мекичко, където трябва. :D

Иначе песента му не е лоша.

Чакам завръщането на групата! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira  Донякъде и аз смятах, че можеше да не е чак толкова мускул :D Ама в карантината господина това правеше, докато някои си стояхме по диваните :D

 

Нещо ново от момчетата ~:panda-145:

#MONSTAX To Participate In Campaign To Promote Korean Cultural Heritage

 

Администрацията за културно наследство и Фондация за културно наследство  са потвърдили, че MONSTA X ще участват в Visit Korean Heritage Campaign (Посетете корейското наследство)

 

Кампанията „Посетете корейското наследство“ има за цел да помогне на хората да преоткрият стойността на корейската култура и наследство и да повиши знанията  за културното наследство като място за почивка, туризъм и лечение.

Заедно с професор Seo Kyoung Duk, MONSTA X ще се появяат в сегмента им “Cultural Heritage Travelog”  в YouTube ,  което те пътуват и въвеждат различните дестинации за посещение на културното наследство и ще  споделят какво е историческото значение.

Момчетата споделят: "За нас е чест да представим нашото красиво културно наследство.

Чрез кампания се надяваме повече хора ще научат и усетят дълбоко красотата, както и емоцията, предизвикана от традиционното ни културно наследство.:"

 

“Cultural Heritage Travelog” ще стартира на 29 септември  канала на Visit Korean Heritage Campaign’

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лидерчо за Dazed

 

4HDoi.jpg Eie-Q8f-U4-AA-D2e.jpg

 

Off Topic

 

Eie-Q8e-U8-AIe-FLh.jpg Eie-Q8h-Vg-AEZEkz.jpg

 

MONSTA X се класира на 6 място като един от най-споменатите акаунти в Kpop twitter 2020

Eigi-BLJU4-AAZIFE.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...