Jump to content

Monsta X


theL0new0LLF

Recommended Posts

Момчетата част от релейна кампания с подкрепящо видео за преодоляване на COVID19 (3).

(ENG/CHN/JPN) 몬스타엑스(MONSTA X)도 응원합니다 Imagine Your Korea Now, Visit Korea Laterㅣ한류스타 코로나 극복 응원영상(3)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записано, когато са записвали предаването там с испанската реч :D

Кihyun и Joonhoney играят игра и трябва да улучат лицата хахах

ПОчти се справят :D

 

ДИРЕКТЕН ЛИНК

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Celebrity Show-Off SHOUT-OUT MONSTA X!! - MBC America Instagram Update

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MonstaX бе избрана за една от най-добрите момчешки групи в момента от служителите на индустрията...

На шесто място са.

 

Служители на K-pop индустрията споделят своите мисли за това кои са най-добрите артисти в K-pop в момента, чрез проучване, проведено от Sports Seoul.

Агенцията разговаря с 50 представители на развлекателната агенция и ги помоли да изберат първите си три в редица категории, вариращи от най-добър производител до най-обещаващи групи.

Best boy group
1. BTS
2. EXO
3. SEVENTEEN
4. NCT
5. BIGBANG
6. MONSTA X

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра фотосесия са му направили. Харесаха ми снимките в синьо. :panda-145:

 

Minhyuk за новият брой на Dazed Korea  (сканове само )

Image

Off Topic

ImageImageImage

Scan credit:

 

 

Image

Off Topic

Image

Scan credit:

 

Image

Off Topic

Image

 

Scan credit:

 

Image

Off Topic

ImageImageImage

Scan credit:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Причината поради която @OfficialMonstaX е толкова силна, че се събрахме, за да преодолеем всички трудности ... ”

Продажбата на билетите за концерта започва от утре...

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oфициални снимки на Minhyuk за DAZED Magazine

Image

 

Off Topic

ImageImageImage

 

 

Каква новината се появи за Wonho :panda-145:

Ще има първото си VLIVE чатче , но май е специално само за хора които са във фен кафето му мембъри~

ДИРЕКТЕН ЛИНК

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както ви споделих по - рано днес Wonho е писал на феновете в V- Live .

Не е бил на живо или нещо да се покаже на камера.

Какво е казал той:
 

Off Topic

 

С нетърпение очаква да види феновете си, затова не е бил уморен. :panda-145:

Бил е в студиото. С нетърпение иска да покаже на хората работещи с него добри резултати, а на нас нещо перфектно и добро.:panda-145:

Благодари, че го чакаме и подкрепяме и иска да ни покаже един по добър имидж ~

Много е щастлив в момента. Учи английски, за да може повече да комуникира с феновете си и да им е по удобно на тях.

Сподели, че учи и японски.~:panda-145:

Mного е съжалявам за всичко случило се последните години.

Искал да сърфира, когато времето стане хубаво . (Каза, че е добър на дъската само в сънищтата му) :D

Изпратил любов и се надява скоро той да се види с фенове си.~

 

 

 

В момента се вихри таг :

#WonhoXLauv

Плюс отбелязване на Wonho и  Лаuv заради малкия кавър, с който ни изненада момчето преди дни. Ако не сте ги чули от тук

Феновете коментират под песента на Lauv и в youtube за да може да бъде забелязани ~

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Село, село, ама да не им връчат по някоя мотика накрая..

И само информативно, за който се интересува от тия неща де, музикалното видео на "FANTASIA" надмина 25 милиона гледания. 

 Музикалното видео на "JEALOUSY" надмина 30 милиона гледания. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една репортерка ни сподели едно много съкровенно интервю ~ Специално отнасящо се за феновете ~

Таylor: МХ вие сте в своята 5-та година ! Kaкво ви променя все още и какво кара сърцето Ви да тупти повече?

ShowNU: МОНБЕБЕ! Тези,които са с нас от самото начало досега и тези, които ще са с нас за в бъдеще!

Minhyuk: Новостите ме карат сърцето ми тупти повече!Новите концепции, албуми, нещата, които вършим, всичко е ново всеки път !

Kihyun: Искам да посоча моята соло част от танца ! Благодарение на тази част, чувствам се развълнуван и готов за повече промени.

HyungWon. Винаги искам да показвам на феновете нова музика и изпълнение. Toва ми дава сила.

Joohoney: Мисля си  за фенските викове, сълзи и това кара сърцето ми да тупти по бързо.

Changkyun: Винаги, когато съм на сцена сърцето ми тупти бързо, Това е защото, хореографията  е интензивна, но съм искренно щастлив, защото мога да пея и танцувам на сцената.

ДИРЕКТЕН ЛИНК

Off Topic

 

 

Впоследствие допълва, че всички отговори са я просълзили с изключение на Kihyun, който просто я препраща да гледа клипа, а I.M, който си е той :D

 

 

За другият пич преди около час просто накара феновете да се смеят :D

Това става дума за INSTAGRAM

Смени си профилната снимка на котка :D, а отдолу премахна описанието WONHO Official и го направи на JUST WONHO.

Впоследстиве го смени на JUST SUMMER .

Да не го пропускайте - котка и лято - WONHO :D

ДИРЕКТЕН ЛИНК

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Oтделно вчера беше качил едно клипче в инстаграма си как слуша музика, но го изтри след време ~

Във фенкафето си дава отговор на въпроса, защо ги е изтрил :

Wonho: Бяха твърде естествени

ДИРЕКТЕН ЛИНК

ДИРЕКТЕН ЛИНК 2

Off Topic

 

 

 

 

Това е то да си триеш нещата, щото си естествен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...