Jump to content

Monsta X


theL0new0LLF

Recommended Posts

MONSTA X (몬스타엑스) - Here We Are (with TTG) (Color Coded Lyrics Han/Rom/Eng/가사)

 

Абе готини са им песничките, мелодични, ама вече да си прибират Уонхо и да направят едно яко, лудо корейско завръщане...:panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, да си дойдем на думата и да видим какво става около момчетата тия дни...

 

На 22 март в социалните мрежи плъзна новината и няколко снимки, че седмината, да седмината са заедно на заведение и се забавляват. Това естествено взриви  феновете и имаше доста радостни писания, около случващото се. 

Off Topic

 

 

 

Другото интересно същия ден е пост на мениджър на Monsta X в туитър, който гласи следното:

Wonho = King. Just saying.

Ето това също донесе много въпроси в главите на Монбебе.

Off Topic

 

 

 

След това Hyungwon написа пост в Talk Tok, в който всъщност буквално се извини. Нали знаете как при тях, в Корея имам предвид и без да си виновен, трябва да се извиниш. По-голямата част от феновете се борят за Уонхо, но все пак има и такива, които са срещу него, които подкрепят по-скоро Ot6, та и по-лошо- Ot5 и явно след като новината, че седмината са били заедно плъзна, са написали доста негативни коментари за това във фенкафето на групата, критикувайки настоящите членове за взаимодействието с Уонхо. /Имало е неща от сорта "Как могат да бъдат с един престъпник"/...Затова и Hyungwon се извини. Това пък хич не се хареса на останалите Монбебета, тези които подкрепят Ot7. Първо, те си подкрепят седмината, второ, защо е трябвало Hyungwon да се извинява, заради такива индивиди. Тъжно им е заради него, но и са ядосани, защото те се борят Уонхо да се върне, а сега заради тези хора навсякъде излиза, че все едно всички не го искат. Яко са се активирали и дори днес постоянно ми излиза, че продължават да докладват лошите коментари, да блокират, дори искат от Starship да промени начина на коментиране във фенкафето им или да следи какво се пише, нещо такова беше. Най-вече да махнат тези потребители, които пишат лоши коментари, да защитят изпълнителите си.

Войната е голяма, изглежда сега тези за Ot6/Ot5 искат да се махне профила на Уонхо във фенкафето /тук се учудвам аз, че все още не е махнат от компанията, все пак го изтриха отвсякъде/, но Ot7 дава як ступор...Да видим какво ще стане. Но не мисля, че истинските Монбебета ще се дадат...:wub:

 

Off Topic

 

 

 

 


Но пък и една хубава новина...Монбебе постигнаха своето. 

Песента на Monsta X от 2017 г. “From Zero” е на върха на Billboard’s World Digital Song Sales Chart, тъй като Монебебе  показва поддръжка за Уонхо.

И по-готиното е, че това е и заглавието на статията в Soompi, дори там отчитат, а и навсякъде, че всичко това се прави точно заради Уонхо. :wub:

Феновете на Monbebe Monsta X изпратиха своята песен от 2017 г.“From Zero” до №1 в класацията за продажби на цифрови песни на Billboard!

В класацията за седмицата, приключваща на 28 март, място № 1 е грабнат от MONSTA X „From Zero“ от мини албума им „The Code“ от ноември 2017 г.

Уонхо композира, написа текста и аранжира парчето, а феновете изказаха своята подкрепа към него, като направи "From Zero" да скочи до върха на класацията.

#FromZeroForWonho

monsta-x.png

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох, че Joohoney официално се завръща и се очаква нова песен от момчетата скоро. :inlove: Какво става с Уонхо? Не знам какви са тези 5, 6, но за мен групата си е от 7 човека, така че колкото по-бързо гореспоменатите се върнат, толкова по-добре.

Докато чакаме, поздравче с един от най-яките им клипове според мен. Тениската на Joohoney ми е много любима, както и тeзи на Уонхо и Кихьон. Nothing changes, Warriors, Stay true to the game! 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, jira написа:

Тениската на Joohoney ми е много любима,

мхм тъкмо си направих дизайна на тениската готов за печат, с още един дизайн пак на Monsta X... иииии ще трябва да чакам докато  мине тази ситуация с карантината :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 minutes ago, felicyti said:

мхм тъкмо си направих дизайна на тениската готов за печат, с още един дизайн пак на Monsta X... иииии ще трябва да чакам докато  мине тази ситуация с карантината :blink:

Еха, супер! Дали може да го качиш тук или пък ако може да споделиш после крайния продукт, ако не е проблем. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, jira написа:

Еха, супер! Дали може да го качиш тук или пък ако може да споделиш после крайния продукт, ако не е проблем. 

Да, няма проблем :D Просто, така като гледам няма да е скоро :D 

По принцип технологията на печат си има изисквания, които се спазват при приготвянето на файла за печат и няма да е 1:1, но идеята се запазва ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Joohoney се завърна към дейности и се говори за завръщане на групата през май...

На 27 март Starship Entertainment сподели чрез официално изявление: „MONSTA X ще се върне с нов албум някъде през май.“

Агенцията продължи: „Членът Joohoney, който през януари временно спря дейностите си за психичното си благополучие и адекватна почивка, ще възобнови дейностите с MONSTA X, като започне с предстоящото завръщане през май. Здравето на Joohoney се подобри значително, тъй като той се съсредоточи върху лечението и възстановяването си по време на почивката си и неговото завръщане беше решено след задълбочена дискусия с него, агенцията и медицински специалист. "

„Ние непрекъснато ще проверяваме здравословните условия на членовете на MONSTA X и ще положим пълни усилия за управление на тяхното здраве“, завърши Starship.

 

Joohoney посещава Minhyuk в „Inkigayo” + Разговори за това, което е ставало по време на Хиатуса..

На 25 март MONSTA X сподели задкулисно видео на Joohoney на посещение при Minhyuk, който е един от водещитее на „Inkigayo“ по SBS.

Off Topic

В клипа Joohoney за пръв път се спря в кафене, за да купи любимата напитка на Minhyuk, чай с кафява захар, заедно с кафе и закуски.

Докато чакаше напитките, Joohoney сподели мислите си за различни неща, включително коронавирусното огнище и неговото облекло.

На въпроса къде иска да отиде, докато носи облеклото си, той отговори: „Някъде сантиментален с музика. Искам да изляза навън, но всеки ден трябва да внимава. За нашите Monbebes, които живеят в чужбина, няма какво да направя за вас, но мисля, че мога да ви дам сили, като ви кажа нещо. Моля, пазете се там и се уверете, че използвате дезинфектант за ръце. "

След като прочете неонови табели около магазина, Joohoney каза: „Чувствам се добре, когато чета хубави фрази като тази. Наистина ми е любопитно какво правят Monbebes в момента и ми липсват. Затова гледам онези неща и отивам във фен кафенето, за да прочета вашите реакции. Чета много за вибрациите и реакциите на Monbebe. Мога да използвам това, за да напиша песни. "

Той продължи: „Напълно спрях да пиша песни, докато си почивах. Спрях всичко и пуснах всичко. Ядох това, което исках да ям, спах, ако заспя и прекарвах много време вкъщи. Едно нещо разбрах, е защо хората са домашни тела. Беше хубаво да си вкъщи. "
"Срещата с хора и разговорите с тях е хубаво, но гледах Netflix, филми и драми удобно у дома", казва Joohoney. „Тъй като живеем в добро общество, поръчах какво искам да ям. Направих много различни неща. Хапнах вкусна печена змиорка. Отидох да пазарувам, което е нещо, което обичам да правя. Ако се разхождах и виждах храна, която изглеждаше вкусна, просто влязох вътре и хапнах сам. Добре съм да се храня сам. "

Той добави: „Аз също спортувах често. Упражнението ми даде много сили и ми помогна и психически. "

След това Joohoney взе питиетата и се отправи към излъчващото студио на SBS към съблекалнята на Minhyuk . "Joohoney е първият член, който ме развесели", каза Minhyuk с усмивка.

Той се удиви на напитките и закуските, които му донесе Joohoney и и двамата членове седнаха да си поговорят. Minhyuk каза: „Мислех, че седиш от тази страна, така че продължавах да гледам там, но ти не беше там. Вместо това седяхте точно отпред. "

Joohoney коментира: „Мога да гледам изпълненията на много хора за първи път от известно време. Ще науча много, докато гледам. Но за първи път съм в съблекалня, така че се чувствам наистина неловко. " Minhyuk  го насърчи, казвайки: „Това може да е като репетиция. Благодаря ти много Joohoney, че дойде. "
След това Minhyuk  попита дали е купил чай с кафява захар и се усмихна, когато видя любимата си напитка. Двамата се забавляваха в чат и споделяха торба със закуски.

Говорейки за намеренията на групата, Joohoney каза на феновете: „Подготвяме се за нашия концерт. Казват, че концертите на MONSTA X са забавни, нали? Така че подготвяме много забавни изпълнения. Ще бъдете толкова изненадани. Толкова изненадани. Ще се оправите, докато гледате. " Minhyuk  коментира: „Ти им даде твърде много [спойлери]. Това беше достатъчно.

Joohoney се наслади на хапване в кафенето и завърши посещението си, като направи селфи с Minyhuk, което по-късно той качи в акаунта в Twitter на групата.

 

 

 

 

 

Клипът във VLive::click:

 

И още нещо:

# 5SOS споделя любовта си към # GOT7 и #MONSTAX

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

йеййй, сладурчето се завърна, направил още по хубави бузкииии :panda-145:

Starship сега да помислят и за здравето на феновете, след като постоянно проверявали здравословното състояние на членовете на Monsta X, и да вземат да върнат и Уонхо B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, Joohoney е подготвил специален подарък за момчешката група CRAVITY. Това е новата момчешка група на „Starship Entertainment“, която ще дебютира на 14 април.

Вчера агенцията обяви за това, че той ще участва в дебютния албум на CRAVITY „HIDEOUT: REMEMBER WHO WE ARE“.

Joohoney подарява на CRAVITY песен, която е съставил, написал е текста и продуцира. Въпреки, че е зает с подготовката за предстоящото завръщане на MONSTA X през май, се казва, че Joohoney е бил щастлив да напише песен за CRAVITY и той дори пое ролята на продуцент , за да им даде пълната си подкрепа за дебюта им.

Чрез Starship Entertainment Joohoney каза: „Като продуцент работих усилено, за да се уверя, че подчертавам силните страни на всеки член на CRAVITY“ и „Смятам, че тази песен има още по-голямо значение, защото получавам участие като продуцент в дебютният албум на юношите. “

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kihyun ще изпълни OST към драмата на KBS 'Welcome'. Песента ще бъде пусната на 9-ти април.

[Teaser] KBS 드라마 어서와 OST 기현(몬스타엑스) - 다시, 봄 / KI HYUN(MONSTA X) - Again Spring /Meow the secret boy

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новината на деня....

На 10 април Highline Entertainment обяви: „Наскоро подписахме ексклузивен договор с Уонхо.“ Агенцията обясни, че ще се промотира като солов изпълнител и продуцент.
Уонхо коментира: „Дълбоко размишлявам върху глупавите си и безмислени действия от миналото. Много съм благодарен на феновете, които ми предоставиха тази възможност и ще направя всичко възможно да изплатя подкрепата, която ми оказахте. “

Highline Entertainment каза: „Ние ще предоставим пълната ни подкрепа на Уонхо за новопостъпили дейности като солов изпълнител.“

 

И най-интересното...

Highline Entertainment е филиал на Starship Entertainment.

wonho.jpg wonho-1.jpg

 

Highline Entertainment пусна също и официални акаунти в Twitter и Instagram, както и фен кафе за Уонхо!

Off Topic

 

 

 

 

Източник: :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...