Jump to content

Monsta X


theL0new0LLF

Recommended Posts

Днес е техния ден, тъй че има много неща за писане...

Какво са казали на днешния техен шоукейс.

 

На 26 май MONSTA X проведе онлайн шоукейс, за да отбележи излизането на новия си мини албум „FANTASIA X.“

Лидерът Shownu каза: „Това е първата ни местна промоция от много време, затова работихме усилено, за да усъвършенстваме всичко. Смятаме, че най-добрият начин да се отплатим на феновете, които винаги ни оказват любов и подкрепа, е чрез добра музика и изпълнения. Ще работим усилено, за да им покажем това. "

Kihyun каза: „Този албум беше труден процес. Продължавахме да променяме и коригирахме песните и също тренирахме много тежко. Щастлив съм, че можем да покажем на всички песните, с които изпитахме толкова проблеми. Това не е само звука от мелодията, ритъма и текста, но нашето изпълнение добавя нов елемент към песните. Заглавната ни песен беше направена естествено, без да се ограничаваме само в конвенциите. Тя съдържа посланието, че трябва да бъдем възможно най-свободни, доставени в нашия енергичен стил. "

Minhyuk каза: „Като цяло всички песни имат естествена и огнена вибрация. Има много кожа, в стила на стари западни филми, поставени в пустинята. Опитахме се да комбинираме секси настроение с настроение. Опитахме много разнообразни концепции, от цялото злато до ярки цветове. „FANTASIA“ означава най-красивата и блестяща част от живота ви, затова работихме, за да уловим тази страна от себе си. “

monsta-x-4.jpg monsta-x-11.jpg

 

Joohoney и I.M също говориха за самостоятелно продуцираните си парчета в албума. Joohoney каза: „FLOW“ е песен, която ни сравнява с лебеди. Лебедите са красиви във водата, но се гребят като луди под водата. Сравних лебеди с начина на живот на знаменитостите. Исках да има успокояващо послание, като ние трябва да вървим с потока от време на време. " Той добави, че „Stand Up“ е песен за Monbebe. Това означава, че всички трябва да съберем сили и да се изправим заедно. Това е тема, която се надявам да даде на хората сила по време на пандемията COVID-19. "

I.M каза: "Zone" е в стил EDM, така че е забавно да слушате. Той съдържа уверена вибрация и означава, че сме най-добрите в тази зона. Наистина искам да го пея на концерти. "

MONSTA X също се обърна към бъдещата си задължителна военна служба, като Shownu каза: „Все още не са решени подробности за моето влизане. Тъй като все още нищо не е решено, ще направя най-доброто, което мога в MONSTA X в момента. “

Joohoney каза: „Направих почивка, преди да се върна за това завръщане. Работих усилено, за да се върна с по-добро мислене и позиция. Много искам да видя Монбебе. Не винаги можем да покажем колко много работа прави MONSTA X за Monbebe, но аз твърдо вярвам, че те така или иначе знаят. Надявам се, че Монбебе може да набере сила, както всички останали. MONSTA X ще ви развесели. “

През последните няколко години MONSTA X разшири своя глобален обхват със световно турне, турнето на Jingle Ball в Съединените щати, като се класира високо в музикални класации като Oricon и Billboard 200 и чести участия в американската телевизия в мрежата. I.M каза: „За мен беше чест. Вярваме, че именно заради нашите фенове по целия свят успяхме да направим тези неща. Чувствам се претоварен само като мисля за това. Всички те са щастливи спомени. "

Minhyuk каза през смях: „Заобиколен от известни чуждестранни артисти, мислех, че и аз съм станал известен чуждестранен артист.“ Hyungwon каза за Jingle Ball Tour: „За нас беше ново преживяване да срещнем 100 000 аудитория и с певци, чиято музика често слушаме.“

Източник: :click:

 

MONSTA X Thrills Monbebes With High-Octane “FANTASIA” MV: Here Are The Best Twitter Reactions

#MONSTAX_FANTASIA

Off Topic

 

 

 

А целта за трите милиона даже и ще я минат според мен, защото сега вече има над 1 600 000 гледания, но където е качен клипа в ютуб канала на компанията им. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЛБУМА ОНЛАЙН - Песните са пуснати от официалния канал на момчета цък

 Да си кажа, че Албума е поднесен по доста добър начин. Всяка една от песните имаше своето чувство, емоция и момент. Много добър - албум за  мен поне .Да кажа, че на някои песни ще сложа текст от песента :D

Toва е моето скромно мнение ~

 

Фантазия - зарибяваща е песничката хареса ми. Харесах часта на Minhyuk, рапа на I.M и припева е як.

Beautiful Night - Представих си точно летните нощи по брега с момчето и бира в ръка мммммм (music). Много приятна релаксираща песничка.

Zone - Забавна песен а и то си го казва :D Get out of my zone

It Ain't over  - Много ми хареса самата песен.. Весела ~ Hyunwon  гласът му е страхотен тук аххххх

Stand up  - Завладяващо е началото, когато пеят всички.  Много нахъсваща песен, с която да се борим и да не се отказваме от мечтите. -  After the pain comes joy

Chaotic - има хубав бийт ..I lose everything because of you and gain you who is my everything wow. Текста е много добър. Рапа тук на Joohoney емного ме кефи и лидерчо като казва Cannot turn back

Flow I want to be more honest with my self   

Много настръхващо звучи: Even if everything stops like this.(it's fine, it's fine now) I will stay by your side  .   

Прочетох, че тази песен може би се отнася за напускането на Wonho  .Tекста е много дълбок.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

На шоукейса са изпълнявали  Flow .   Страхотна хореография ~

MONSTA X - FLOW [LIVE]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включаааа :ilovethis:

 

Преди 15 часа, bubble написа:

Аз също няма да експериментирам, ако трябва задължително да скоча ще скоча с теб по двойки .. Нали има и такова скачане .. по двойчици :D се хвърлят :D

 Дааа, два индианеца ще скочат заедно и ще се подкрепяме една на друга с : I can be your hero!  ли,  докато падаме надолу  ? :lol2:

 

Сега да си кажа за заглавната песен Fantasia. На първо слушане ми напомни много за Follow, но след като я слушах няколко пъти усетих колко е различна и само като енергия ми дава усещане за Follow.  Различна ми е в това, че основно в припевите чуваме високите тонове и гласове на Kihyun и Shownu, но тук не е така. Припевът е в низините и точно това ми хареса,  и моментът в който за кратко пее Kihyun , следва нещо като удар от тъпан и започва Minhyun. То това си е припевът де :D Рапът на I.M. също много ми допада, както и клипът към песента, цялостната им визия и фантазиите, в които попадат момчетата. 

 

Хареса ми статията за написването на албумът и откровенията на момчетата и най-вече думите на Minhyun  „FANTASIA“ означава най-красивата и блестяща част от живота ви, затова работихме, за да уловим тази страна от себе си. “ 

 

Втората песен, която много ми хареса и в последствие се насладих и на клипа и хореографията от шоукейса, е Flow. :wub: Четейки, че е песента на Joohoney, и сравнението с лебеди и животът на знаменитостите, както и частите от самия текст.... съм склонна да вярвам, че може би се отнася за напускането и цялата история с Wonho. Монбебетата може и да са прави правейки такива предположения. Мисля, че до части здравословното състояние на Joohoney, след промото на Follow, беше влошено и заради случката с Wonho. Мисля, че доста трудно го е преживял, все пак тогава се коментираше, че и в знак на протест умишлено е забравял текста си на живите изпълнения на песента. (май беше се случило 2 пъти). 

Другите песни също са супер. Като цяло ми харесва албумът. Началото на Stand Up, с хоровото пеене е много готино :happy:

 

Отново би благодаря за инфото момичета :) 

 

П.П. Клиповете на село са уникално забавни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и трябва...

/Макар, че от вчера насам дори и на мен дето хич не се интересувам от тези неща, постоянно ми излиза къде как се трендват и къде какви позиции заемат.

Много добре, бих казала./

 

Цялото предаване е качено тук,ама то като не знаеш езика...:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

@felicyti  Ти ще си моя герой винаги в колата и докато падаме надолу <3 :D

 

 

Достигнахме над 5 милиона гледания в официалния канал за момчетата, което го прави най - гледания клип в историята от дебюта на  момчетата, като е постигнал гледанията за след 24 часа.

 

Също така са на първите места  в itunes в над 15  различни държави и счупиха собствения си рекорд по продажби само за първия ден от пускането.

spacer.png

 

 

 

(ENG SUB) 집에서 하는 간단한 홈 스트레칭 [몬스타엑스의 캠프닉_비하인드 01] Let’s go to the Glamping with the MONSTA X!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[BE ORIGINAL] MONSTA X (몬스타엑스) 'FANTASIA' (4K)

 

Допълвам: Vogue Korea с двамцата красавци е излязъл днес. Не, че вече не видяхме снимките сто хиляди пъти де... :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата създадоха #fantasiachallenge.

В тик ток се групираха по двойки или единично и изтанцуваха определена част от танца, която феновете или който иска трябва да я пресъздаде.

Давам ви оригиналние клипове за да може да има гледания, и ако имате тик ток да ги харесате.

Отделно може някой да се пробва.

Пък и само да ги погледнете е наслада :D

SHOWNU  ///  Joohoney & Minhyuk  ///  Hyungwon /// Kihyun & I.M

 

https://66.media.tumblr.com/c274b5e39fb667bd677de6ec2bf8b339/f4491d5683871352-c2/s540x810/2e0b095f5c0080f65b559394360c40b53e47de61.gifv

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е... невероятни са и много креативно измислени за феновете :) Последно когато си купувах албум, беше преди 15 години сигурно, и знаете как в България всичко е просто в една пластмасова кутийка :D 

Наистина не бях виждала как си оформят и презентират албумите :) Много готино :happy: Страхотни са !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много албуми са така, някои са положение много креативни идеи. Евала им правя, защото това не само както ти каза пласмасовата кутия с диска. Ами са големи неща и затова струват 60/70/80 лв. (май към толкова най - много съм ги виждала - ако не и повече :D)

 

Oт другото им село :D

[몬스타엑스의 지금은 휴가중] 메인 티저 (MONSTA X's on Vacation Main-Teaser)

 

 

 

Момчетата ще са част от  KCON:TACT 2020 SUMMER" който ще се проведе между 20 и 26 юни.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали вчера момчетат бяха гости в едно радио шоу, ето какво най-важно са споделили там....

На 27 май MONSTA X се появи като гост в радио шоуто на MBC FM4U “Kim Shin Young’s Noon Song of Hope”.

По време на шоуто групата говори за последния си албум „FANTASIA X“, постиженията си в Billboard, последните си хобита и други.

В отговор на коментара на Kim Shin Young за тяхната световна популярност, членовете казаха: „Един от нашите служители от САЩ ни каза, че смятат, че ще се класираме в Топ 10. Това не е лесно, затова го отхвърлихме. Но бяхме шокирани, когато открихме, че се класираме на №5. " MONSTA X направи своя дебют на Billboard 200 на № 5 по-рано тази година с албума си на английски език „All About Luv.“

MONSTA X също говори за това как избраха „FANTASIA” за своя заглавна песен. Minhyuk каза: „В началото не беше„ FANTASIA “ Това беше състезание между две песни и поради различни причини избрахме „FANTASIA.“ След като я коригирахме около четири до пет пъти, тя стана песента, която е сега.

Kihyun каза: „Чувствах се малко неприятно, защото не бяхме съвсем доволни от това, което правим. Другата песен в конкурса все още не е пусната. Тя се държи плътно под обвивки. Вероятно ще излезе в следващия албум. “

След това MONSTA X отговори на поредица от случайни въпроси в шоуто. Попитан да избере члена, който най-вероятно ще мълчи, ако спечелят лотарията, И.М. отговори: „Не съм аз. Мисля, че бих им казал. Мисля, че Shownu не би. Той добави: „Не е лошо нещо. Shownu всъщност не говори толкова много за себе си, така че не мисля, че би ни казал, ако спечелим лотарията. "

Друг въпрос беше дали те биха предпочели да играят Ri Jung Hyuk (Hyun Bin) в „Crash Landing on You“ или Park Sae Roy (Park Seo Joon) в „Itaewon Class“. Minhyuk каза: „Не съм гледал нито една от двете драми, но отговорът е очевиден. Hyun Bin. Харесвам острия му поглед и настроение. "

Joohoney каза: „За мен това е ‘Itaewon Class’. Аз съм типът, който се потопя в драмата, така че ми хареса, че е много реалистично. Чувствам се, че това е ситуация, в която бих могъл да бъда. Сега също гледам  ‘The World of the Married’.

 

EZD88l-AWk-AASIBV.jpg

 

Източник: :click:

 

За участието им в KCON не се учудвам, по-скоро се радвам, че вече започнаха да възстановяват тези мероприятия, че този Ковид доста неща обърка...

EZBb-ORNU4-AI3xk7.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес май ще си имаме първото участие...Бялото го одобрявам като за начало. :wub:

Първи снимки от Mcountdown.

EZFA4wf-U0-AA2t2w.jpg EZFA54-XUEAADMrx.jpg

 

EZE-rk-AVAAEU7va.jpg EZFA58k-U0-AAWFZR.jpg

 

Off Topic

 

EZE-rg2-U0-AAQXj8.jpg EZE-rg2-Vc-AIr4gr.jpg

 

Допълвам...

Май ще са две изпълненията, защото имаме и черно облекло.

Off Topic

 

EZFVXPYUEAA9-PC.jpg EZFVXLOUw-AESn-OP.jpg 

 

EZFXr-JSU0-AEIp2-M.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо, което ми попадна случайно.

Вчера Mnet са качили този клип, явно е компилация от техни участия в предаването.

Най-хубавото е, че и Уонхо е там и не е скрит или въобще да не го дават.

/Както правят обикновено някой като го няма вече в групата, заличават го/.

 

[컴백기념] 더 세고 화려하게 돌아온 '몬스타엑스(MONSTA X)'의 타이틀곡 모아듣기

 

Айц...:ilovethis:

EZFPAdi-VAAAny-Xq.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че за KCON ще има публика, а ще е от типа на ТИКТОК участието им ..

За днешното участие на M countdown даже ще изпълняват три песни :es:

Естествено главната : FANTASIA . Ще има специални сцени за FLOW  и STAND UP. B)

Много се радам, че ще чуем и двете песни на живо и с хубаво качество :panda-145:

Ще имат още една поредица "Star Road" , която ще почне днес по VLIVE.  Ще има епизоди всеки понеделник и четъртък. В това предаване ще правят различни малки състезания като въпроси, караоке, актьорство и тн.:panda-145:

Участвали са на Culto Show заедно с Sujeong  ( Lovelyz) ..:panda-145:

Maкнето е трябвало да танцува на песента на Lovelyz А-choo

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Хахахах горкия Hyungwon  :D

 

 

Интервюто на Макнетата за VOGUE с агн суб  :es:

ЛУДИ СА :D

[ENG SUB] 몬스타엑스 (MONSTA X) 주헌, 아이엠이 공개하는 FANTASIA X 앨범 7곡 리뷰와 대유잼 TMI 토크 | VOGUE POP

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

아이돌 예병대캠프 입소 10분 전 몸풀기 게임! – 몬스타엑스 [2020.05.28]

 

[문명특급 EP.116] "진짜 찢었다" 분위기도 찢고 다리도 찢고 모든 걸 찢고 간 MONSTA X

 

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...