Jump to content

Monsta X


theL0new0LLF

Recommended Posts

И на мен ми се струва, че Joohoney няма да се завърне скоро. Старшип са адски алчни, след като не стига, че Уон Хо се махна, а после и това с Joohoney, а групата дъх не си е поела, продължава да прави промоции, че даже и албум пусна. Не ми стана ясно и защо този албум беше пуснат по същото време като албума на БТС, както и че Монста Х промотират по същото време като БТС в Щатите. Толкова ли не можаха да изчакат, за да може да има по-голяма гласност и да я няма директната конкуренция от БТС?

Зачудих се дали Joohoney е в контакт със S.Coups...дано държат връзка и си помагат взаимно, че и за  S.Coups нищичко пък не съм чула, а и той доста повече време е извън 17.

Относно новия албум, да ви призная имам чувството, че не слушам Монста Х. Звучат ми толкова различно, буквално не им разпознавам гласовете.

Радвам им се и ги подкрепям, че са иновативни и адски смели да рискуват с нещо толкова сериозно като цял албум на чужд език, но за мен корейските им неща имат съвсем различен заряд и са ми по-любими. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, хайде, да не забравяме рожденика...:wub::wub:

#HappyWonhoDay   #MiracleBornOn0301   #일곱중_두번째차례_원호야_생일축하해

"COEX, Таймс Скуеър, реклама в 108 супермаркета, камион, автобус Wonho, реклами на гари в Корея, реклама в Шанхай, реклама в Индия, повече от 100 събития в кафе, Instagram обяви, световните тенденции на хаштагове .. Уонхо, надявам се да знаеш колко си обичан"...:wub:

/Това последното много ми хареса/.

 

Off Topic

 

 

 

 

WONHO HAPPY BIRTHDAY! 

 

 

 

И едно видео направено от фен, което е номинирано за "Golden Global Hands" през декември, като най-гледаното видео от номинираните е било излъчено на видео стена в Сеул. За съжаление това видео не спечели, но е на второ място с 41%.

 

 

И последно:

Статия в The Voice за новия албум на момчетата :click: :wub::panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се възхищавам как съществува наистина фенството в тази си форма: да събираш средства и да организираш, поръчаш, направиш реклама, посветена на рождения ден един човек, за да му покажеш колко е харесван. На много хубава дата е роден Wonho и това "Уонхо, надявам се да знаеш колко си обичан" е наистина много мило :happy: Надявам се всички негови фенове го видят съвсем скоро на сцена :) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.02.2020 г. at 4:00, jira написа:

И на мен ми се струва, че Joohoney няма да се завърне скоро. Старшип са адски алчни, след като не стига, че Уон Хо се махна, а после и това с Joohoney, а групата дъх не си е поела, продължава да прави промоции, че даже и албум пусна. Не ми стана ясно и защо този албум беше пуснат по същото време като албума на БТС, както и че Монста Х промотират по същото време като БТС в Щатите. Толкова ли не можаха да изчакат, за да може да има по-голяма гласност и да я няма директната конкуренция от БТС?

Относно новия албум, да ви призная имам чувството, че не слушам Монста Х. Звучат ми толкова различно, буквално не им разпознавам гласовете.

Радвам им се и ги подкрепям, че са иновативни и адски смели да рискуват с нещо толкова сериозно като цял албум на чужд език, но за мен корейските им неща имат съвсем различен заряд и са ми по-любими. 

@jira аз не съм и голям кпоп фен, защото просто не слушам много групи. Просто чувам нещо на някоя група или изпълнител, харесва ми и търся някоя друга песен, за да видя дали и те ще ми харесат. При Monsta X , все ми изскачаха техни песни в youtube, обаче никоя не ме накара да се загледам и заслушам повече докато не излезе Who do u love?. Така си отворих очите и ушите и за другите им песни :happy: Мисълта ми е, че според мен, с новият албум искат да привлекат повече фенове, хора с интерес към по-мелодичните песни, както и това че е изцяло англоезичен играе голяма роля. Всеки има различни вкусове и различно нещо му харесва в дадена песен. Имам приятелки които не искат да гледат корейски филм, защото не им допада езикът. Пък за к-поп да не говорим :D Ако чуят някоя тяхна песен от новия албум, може и да им харесат ;)

А и всеки артист се променя с времето. Момчетата порастват и стават по-улегнали . Техните предпочитания също се изменят, както и музиката която искат да създават. При всички е така : в началото са едни бунтарчета и после искат да излъчват само стил и сексапил :D 

Факт е, че момчетата нямаха грам почивка миналата година и продължават да промотират, но явно такива са им договорите. За новия албум се говори отдавна, че ще бъде представен на 14 февруари, все пак е посветен на любовта, а и е изцяло на английски и е нормално да си го промотират по това време в САЩ. Не знам дали има нещо с БТС. Склонна съм да вярвам, че по скоро компанията на БТС е решила да ги прати в щатите по същото време когато и MONSTA X са там, тъй като напоследък интересът към Monsta X май расте повече. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti, интересно, че си чула първо тяхно изпълнение на английски. При мен пък беше точно обратното, по-напред в темата качих видеото, чрез което забелязах Монста Х за първи път - имаха сборно изпълнение с Красотичката ми и Хоши от 17 на песента Again and Again на 2pm. То всъщност забелязях Уон Хо и Shownu, хи-хи-хи и оттам тръгнах да търся други неща на групата, като Joohoney ми стана голям любимец, колкото повече тяхни неща слушах и гледах. 

Напълно съм съгласна, че целта е привличането на нови феновe и разбира се лошо няма, даже мисля, че ще постигнат целта си и това, че албумът влезе в Топ 200 го доказва. Също нямам против това, че албумът е на английски и по-лиричен. Разликата идва от това, че аз ги харесах докато пеят на корейски и сега чувайки ги на английски, сякаш слушам други хора. Просто няма как някоя песен от новия им албум да ми стане по-любима примерно от All in, Jealousy, Beautiful. Но пък се радвам много, че новият албум е успешен и други хора откриват групата чрез него. 

Днес прочетох, че Joohoney не се е оправил напълно, но мислят да се завръща. Не знам това доколко е ок, предпочитам да е на 100% ок преди да се върне.

Иначе за това, че БТС са ги пратили по същото време в Щатите, дълбоко се съмнявам. И двете групи ми харесват, пожелавам на Монста Х същите и даже по-големи успехи, но за момента БТС чупят всички рекорди и даже преди новия албум бяха на светлинни години по известност и влияние в сравнение с Монста Х в Щатите. Сравни само шоутата, в които 2-те групи участват - БТС е там, където има най-голяма гледаемост, а Монста Х, това шоу, където го качих по-горе, не съм го и чувала. Това имах впредвид като казах, че ако бяха избрали друго време за пускането на албума, можеше да получат още по-големи дивиденти, но пък може и да се получи синергичен ефект, ще видим.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Monsta X Performs "Middle Of the Night" at the SoCal Honda Sound Space!

 

Допълвам:

Monsta X Performs 'WHO DO U LOVE" at the SoCal Honda Sound Space

 

Off Topic

 

Monsta X Performs "You Can't Hold My Heart" at the SoCal Honda Sound Space

 

Тая песен за пръв път я чувам, доста добра...:panda-145:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, skofiild написа:

И малък бонус, нещо от септември 2019, седем, седем са...

MONSTA X Fans Go Crazy with 'Who Do U Love?'

 

Ееее, друго си е като са пълен състав. Направо атмосферата е съвсем различна. Мерси, мерсиии  :wub: 

Клипчетата от последните им участия са готини, песните са хубави, ама като са петима, едно тъпо започва да се чувства човек като ги гледа в толкова намален състав. 

Добре, че ги има и песните и клиповече, когато са си едно цяло , че сега на моменти все едно нещо липсва.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7-ми оригинален японски сингъл, излизащ на 15 април...

Във  #Wish_on_the_same_sky са включени нови визуализации . Вместо силната вибрация от миналото, изобразява свежеста на пролетта и синьото небе, които се отнасят до заглавието на песента, моля насладете й се.

89047999-230633838123529-706659441033871

 

89345375-230633851456861-369134829725286 89098174-230633854790194-489049639742760

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С каква хубава новина започва деня...

Starship Entertainment пусна изявление относно разследването на Уонхо по обвинения в употреба на марихуана през 2013 г.

В края на 2019 г. бяха направени доклади, че физическо лице твърди, че е ставало свидетел на Уонхо и Jung Da Eun, пушещи марихуана през 2013 г. Лицето, което е направило обвиненията, в момента е задържано в Центъра за задържане в Сеул поради обвинения в употреба на наркотици, включително марихуана, Филопон ( форма на метамфетамин), екстази и кетамин. Екипът за разследване на наркотични вещества в столичната полицейска агенция Сеул започна разследване на обвиненията и се казва, че Уонхо е оказал пълно съдействие на разследването.

На 14 март Starship Entertainment пусна официално изявление, в което обяви, че разследването е приключило и Уонхо е освободен от всички обвинения, свързани със случая. Тяхното изявление гласи следното:

Здравейте, това е Starship Entertainment.

На 10 март екипът за разследване на наркотични вещества в Метрополитен Сеул приключи разследването си по обвинения, свързани с наркотици като марихуана и бившия член на MONSTA X Уонхо, и Уонхоo е освободен от всички обвинения, свързани със случая.

В края на октомври 2019 г. срещу Уонхо бяха повдигнати обвинения за употреба на марихуана, а екипът за разследване на наркотици в Сеулската полиция започна разследване по обвиненията. По време на този процес Уонхо оказа пълно съдействие на всички етапи на разследването, включително научните изследвания, извършени от разследващия орган. Екипът проведе широко разследване през последните пет месеца, но не откри подозрителна дейност и делото около Уонхо бе закрито на 10 март.

Независимо от горната информация, нашата агенция и Уонхо искат още веднъж да се извинят за това, че предизвикват голямо безпокойство у феновете. Също така, искаме да изразим дълбоката си благодарност на корейските и международните фенове, които внимаваха за разследването и оказаха своята неизменна подкрепа.

По време на разследването намалихме доколкото е възможно медийното отразяване и външното излагане на Уонхо и дълго чакахме, докато направихме всичко възможно, като например назначаването на законно представителство, за да гарантираме, че няма несправедливи обвинения. Ще дадем на Уонхо пълната ни подкрепа, за да може той да продължи по пътя, който желае в бъдеще."

П.П: Абе не знам той какво иска, ама знам какво искат феновете. От случилото се досега го подкрепят усилено, даже около пускането на албума на групата на 14 февруари доста се бяха развихрили и бяха ядосани, тъй като и той взема участие в този албум, но не е споменат. Та ми е интересно сега какво ще става, натиска върху/срещу Starship Entertainment ще е голям.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, skofiild написа:

П.П: Абе не знам той какво иска, ама знам какво искат феновете. От случилото се досега го подкрепят усилено, даже около пускането на албума на групата на 14 февруари доста се бяха развихрили и бяха ядосани, тъй като и той взема участие в този албум, но не е споменат. Та ми е интересно сега какво ще става, натиска върху/срещу Starship Entertainment ще е голям.

 За жалост, не вярвам да се върне в групата. Дано феновете окажат по-голям натиск върху компанията. Заслужават си го! Заради подозрението за една марихуана през 2013 г...... направо не ми се коментира...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече от чудесна новина за Уонхо!!! Честно казано, по-горе като ги гледах само петима ми стана доста тегаво...Надявам се да се завърне в групата заедно с Joohoney! :wub:

Тези корейци са много болна нация, както и да е. @skofiild дължа ти извинение! Влезнахме в спор с теб преди време,  но се оказва, че е било за нищо.:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай новината днес, Монбебе се развихри доста, не мога им смогна направо...:panda-145:

#WonhoIsAlmostHome  #OneStepCloserToWonho  #WonhoIsClearParty   #WONHOISFREE

 

 

И едно начинание. На 15 март в  6:00 ч. KST, Монбебе устройват масово закупуване на песента "From Zero" от iTunes.

#FromZeroForWonho #MONSTAX #Wonho @OfficialMonstaX

 

Като всичко май тръгва от тук, от един коментар от Jeff Benjamin. /Поне аз мисля, че е почнало от него или поне съвсем е затвърдил нещата как да действат/.

Jeff Benjamin:

"Само казвам, че ако песен от Monsta X влезе в класацията за продажби на цифрови песни от нищото, това ще бъде новост" ... 

 

Off Topic

 

 

:wub:

 

„Обръщам се назад
Часовникът сега отново
Върни се при мен
Както е за първи път
От нула
Върни се при мен
От нула “Уонхо, можем ли да започнем отново?

 

Аз като казах, че натиска върху Starship Entertainment ще е голям, май не излъгах:yes: :es:

 

И тийзър към предстоящата им японска песен.

MONSTA X 「Wish on the same sky」 Teaser

 

@jira  Никакъв проблем...:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уонхо даде ексклузивно интервю за Dispatch, за да обсъди всичко, което му се е случило.

Off Topic

 

През февруари Dispatch се срещна с Уонхо за ексклузивно интервю, тъй като той беше подложен на разследвания на твърдения, че е използвал марихуана през 2013 г. На 14 март Starship Entertainment пусна официално изявление, че разследването е приключило и Уонхо е освободен от всички обвинения. Интервюто се проведе преди окончателното решение и Уонхо заяви: „Не пуших марихуана. Разследването е в ход. Когато моята невинност бъде доказана, моля, разкажете моята история. Искам да се извиня и искам да изчистя недоразуменията. Искам да помоля за прошка. "

Уонхо говори за обедняло детство. Пораснал, той обясни, че е бил тормозен от другите деца в класа, че са бедни, а родителите му постоянно се бият за пари. Искайки да избяга, Уонхо се запозна с по-стара мъжка фигура в квартала си и започна да се мотае с него. Той обясни, че след това тормозът е спрял и предпочитал съучениците му да са му неудобни. Но тъй като ситуацията не се подобрила у дома, той избягал и започва да се мотае с нова група приятели, които изпадат в неприятности със закона. Но Уонхо пое отговорност за предишните си действия, като каза: „Не искам да ги обвинявам. Защото това беше моят избор. Може да звучи като извинение, но бях незрял. Това беше моя вина. Бях погрешен. Съжалявам."

През втората си година в гимназията той се запознава с Jung Da Eun. Той обясни: „Ние станахме близки приятели бързо. Заедно работихме като монтирани модели. Тя ми помогна много и ме подкрепи много в мечтите ми да стана певец. " Именно за двадесетте години Уонхо казва, че се е променил и се е опитал да коригира грешките си, като работи усилено. Той каза: „Видях други деца да тренират като луди. Всички те имаха „мечти.“ Бях смутен. Живеех живота си само с негодувание. Точно тогава си дадох обещание. Че повече не бих губил живота си. " Уонхо добави: „Танцувах и пеех цяла нощ с моите колеги обучаващи се. Не беше трудно Най-накрая се надявах, че „и аз имам бъдеще.“ Бях щастлив. Бях щастлив в тази групова обстановка. Научих толкова много през тези четири години. "

Уонхо също предпазливо се отвори за слуховете и твърденията, които промениха живота му през 2019 г. Той каза: „Аз бях виновен, но имаше и недоразумения. Разбира се, осъзнавам, че не можем да върнем времето назад. Не всеки, който израства в среда като моята, се озовава на грешен път. Когато бях на пробация, направих много саморазсъждения. " Той признава грешките си, но категорично отрича някога употребата на наркотици. Той каза: „Признавам, че съм имал проблеми в миналото. Но това наистина не е така. Никога не съм използвал марихуана. Обясних това ясно на полицията. "

Всичко доведе до съобщението, че Уонхо ще напусне MONSTA X през октомври 2019 г. Той каза: „Ние работихме много усилено върху новия албум. Мразех да мисля, че MONSTA X ще падне заради мен. Мислех, че единственият начин за оцеляване на отбора е, ако напусна възможно най-скоро. Исках да сведем до минимум щетите, колкото мога. “

Освен това той говори с любезност за Monbebe (официалното име на фенклуба на MONSTA X), тъй като той каза: „Мога да кажа това с увереност, след като се срещнах с Monbebe, напълно се промених. Най-накрая научих какво е чувството да бъдеш обичан. Исках да бъда по-добър всеки ден. “ Според Уонхо животът му се състои от работа, упражнения и връзка с фенове. Дори и в задгранични турнета той ще води предавания на живо с фенове, които ще продължат три до четири часа. Той каза: „За първи път усетих толкова топли емоции. Така че не исках да ги разочаровам. Исках само да правя неща, които нашите фенове биха искали. Исках да им отплатя любовта. Но…"

Уонхо обясни, че чувства, че напускането на групата е най-малко болезненият вариант за феновете. Той каза: „Имах много неща, които им обещах. Че винаги ще бъда до тях. Съжалявам, че трябваше да напусна така. Живях само с тях в съзнанието си. " Той обаче обясни, че се чувства като, че няма други възможности. „В миналото живеех като Lee Ho Seok, а в настоящето живеех като Уонхо. Наистина ли Уонхо не носи отговорност в това, което е направил Lee Ho Seok? Трябва да понеса тази отговорност. Наранявам хората с миналото си. Исках да сведе до минимум тази болка. "

Уонхо обясни, че не е напускал къщата си за известно време, в случай че нанесе повече щети. Той  казва: "Все още не може да забравя нашите фенове. Пълен съм за съжаление. Просто усещане, че трябваше да се справя по-добре за тях? Просто исках да кажа, че съжалявам, затова направих това интервю. “

 

 

Източници:

Off Topic

 

 

 

 

И още нещичко:

Off Topic

 

 

 

И ще се възползвам от темата да кажа, че Starship Entertainment се подготвя за дебюта на предстоящата им нова група.

През февруари агенцията потвърди, че планират да открият нова деветчленна момчешка група през 2020 г. Те също потвърдиха, че бившите членове на X1 Kang Min Hee и Song Hyeong Jun ще бъдат част от групата.

На 15 март Starship сподели официален тийзър за лого за „CRAVITY“ и стартира няколко акаунта в социалните медии под същото име.

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16 март (местно време) MONSTA X показва завладяващо изпълнение на „You Can Hold My Heart“ в „Шоуто на Кели Кларксън“.

 

Monsta X Perform 'You Can't Hold My Heart' For Kelly Clarkson

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...