Jump to content

Monsta X


theL0new0LLF

Recommended Posts

На 8 декември момчетата взеха участие в концертното турне на iHeartRadio B96 Pepsi Jingle Bash в Чикаго. Но два дни преди това Joohoney, докато чакат самолета да излети  е почувствал "внезапна замаяност и изключително влошаване на състоянието му" и е откаран в болница, затова и не е отпътувал с останалите. В резултат на това само петима членове присъстваха на Jingle Bash. На 8 декември Starship Entertainment заяви: „Joohoney не беше в състояние да напусне страната заради Jingle Bash. Ще решим дали ще участва или не в концертното турне на Jingle Ball, след като се възстанови чрез почивка и релакс."

В същия ден Hyungwon общува с Monbebes чрез V Live, където той споделя: „Обадих се на Joohoney тази сутрин и той каза, че се чувства много по-добре. Monbebe, моля, погрижи се за здравето си. “Тогава той добавя:„ Имаше толкова много Monbebes на Jingle Bash. По пътя към хотела казахме, че днес представянето е завършено от Monbebe. Благодарение на вашата подкрепа ние натрупахме много сили. Благодаря ви."

На MONSTA X предстои да изнесат концерти в Минеаполис на 9 декември, Филаделфия на 11 декември и в Ню Йорк на 13 декември.

Off Topic

 

monsta-x-hyungwon.jpg

 

Източник: :click:

 

Днес бе съобщено, че Joohoney ще възобнови дейностите си с групата!

Off Topic

 

Starship Entertainment пусна следното изявление на корейски и английски:

Здравейте, това е Starship Entertainment.

Правим съобщение относно участието на члена на MONSTA X Joohoney в турнето на Jingle Ball.

Joohoney на MONSTA X е бил уведомен от лекар, че е възстановил здравето си чрез достатъчно почивка и стабилност и че няма да има проблем да участва в планираните дейности.

Тъй като Joohoney също се надява да излезе на сцената с членовете си и да спази обещанието си с феновете, след дискусия решихме, че той ще се присъедини към турнето, като започне с концерта във Филаделфия.

Ние внимателно ще проверим състоянието на здравето на членовете на MONSTA X, включително Joohoney и ще направим всичко възможно да се грижим за нашите художници, докато изпълняваме предстоящите планирани дейности.

За пореден път се извиняваме на феновете, че ги предизвикваме загриженост, и ви молим да изпратите голяма част от поддръжката на членовете на MONSTA X, за да могат успешно да приключат останалите дати от турнето на Jingle Ball.

Благодаря ви.

Източник: :click:

 

А ето и малко фен клипчета от Jingle Ball от 8 декември...

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че още се появяват разни клипчета, докато са седмина... Колко са щастливи тук.

Monsta X - I Do Love U - We Are Here Tour 2019 몬스타엑스

 

И едно интервю от последното им участие...

Monsta X teaches Jenny their favorite dance moves in the Mercedes-Benz Interview Lounge

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох ох, ох, тия момчетата спиране нямат...

Днес излезе нова тяхна песен, колаборация с колумбийския певец Себастиян Ятра. 

 

Monsta X, Sebastián Yatra - "Magnetic" (Official Video)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямат, нямат, и като са я подкарали така на различни езици, я да спретнат нещо с някоя от нашите звезди.:) Представяте ли си да ги чуем да пеят на български?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Monsta X Gets Ready For Their Surprise Chanel Performance | Vogue

 

И групата CIX, които са пели тяхна песен в специалното предаване на Music Bank

CIX - Alligator (MONSTA X) [Music Bank / 2019.12.20]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25 декември някои от най-ярките изпълнители в K-попа през изминалата година дадоха празнични изпълнения на музикалния фестивал SBS Gayo Daejeon 2019 г. в купола на Gocheok Sky в Сеул. Домакин на събитието бяха Jun Hyun Moo и AOA’s Seolhyun.

 Присъстващите артисти включваха AOA, MONSTA X, Apink, GFRIEND, ASTRO, Stray Kids, Chungha, Oh My Girl, NCT DREAM, ITZY, N.Flying, NCT 127, TXT, GOT7, NU'EST, Red Velvet, MAMAMOO, BTS , SEVENTEEN и TWICE.

MONSTA-X4.jpg

 

 

Joohoney – “No Limit”

 

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Участието им на 2019 KBS Song Festival на 27 декември...

 

 

 

И да си кажа аз. Въпросния концерт го хванах "на живо" малко след един часа на обяд в ютуб и го изгледах целия./Всъщност съм изтървала само първите три или четири изпълнения/ . В началото ми беше готино, щото без да искам попаднах на живото предаване и си го гледах с интерес. Все едно, че си там едва ли не, а и друго е като гледаш цял концерт, а не само отделни клипчета. Но към края, признавам си, взе да ми дотъпява. Бих казала, нищо особено не беше концерта. Мислех си, че като за край на годината ще е нещо грандиозно, сцени, декори, това онова. А те просто излизаха, пееха си песните и чао. Но пак си го изгледах до края, където всички изпълнители изпяха обща песен, създадена за тоя концерт.

Освен това, направи ми впечатление, че залата въобще не е толкова пълна и също така публиката им е ужасно скучна. Почти не викаше...

И понеже като цяло аз най-вече исках да видя изпълненията на няколко групи, когато излязоха Monsta X, защото не знаех, че е техен ред, така се изкефих...Дойдоха ми като глътка свеж въздух.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GOT7’s Yugyeom, MONSTA X’s Shownu, and SEVENTEEN’s Mingyu – Rain‘s “Hip Song” [2019 KBS Song Festival / 2019.12.27]

 

 

И общата песен на всички накрая...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълненията на момчетата в новогодишната нощ на 2019 MBC Music Festival...

 

 

 

Off Topic

 

 

 

А тази сутрин Starship Entertainment обяви, че Joohoney е посетил вчера болница, заради симптоми на грип и висока температура.

И поради това той няма да може да вземе участие в 34th Golden Disc Awards, които ще се преведат днес и утре в Сеул. 

Източник: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От средата на декември са, но не са качвани тук...

 

Shownu: Isn’t that Joohoney?! #No #NotAtAll #NoNoNo (ENG SUB)

 

Monsta X's Killing Point! #LikeThis #HugAroundNeck (ENG SUB)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Положението с Joohoney продължава да не е добро за съжаление - отново си взима почивка, за да се лекува. На последните им участия и Shownu ми се стори страшно отслабнал и недоспал, защо просто не им дадат почивка на цялата група? Все пак много им се събра през изминалата 2019. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, на компанията май хич не й пука какво им е на момчетата и че им трябва почивка......

 

Днес излезе информация за американската част от предстоящото им световно турне. Като гледам колко града има само там, не ми се мисли за другите държави.

Няма спиране, ще ги ползват докрай....:(

monsta-x.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И един пропуск от новогодишната нощ...

31.12.2019 [2019 MBC] NU’EST’s Baekho and Minhyun, GOT7’s JB and Youngjae, MONSTA X’s Shownu and Kihyun – “Just a Feeling” (original by S.E.S)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много рожденици днес...:panda-145:

Грозданчо, аз така си му викам на тоя човек, порасна и той...:wub::wub:

#HBDtoHYUNGWON   #온_세상이_형원이로_덮인_날

 

 

Off Topic

 

EOVEOAe-U0-AAa-IVd.jpg

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...