Jump to content

RED VELVET


theL0new0LLF

Recommended Posts

Честито на новата звездна двойка - Джой и певеца Crush

След общата работа по сингъла им през май, двамата любители на кучета си допаднали доста и останали да поддържат връзка, а наскоро започнали и интимна такава. 

Изт. Soompi

 Както пишеше еди фен: "I hope they'll find Joy in this new Crush". (Естествено, заиграва с имената - Надявам се, че ще намерят радост (Joy) в тази нова любов (Crush)"

9fa8e5ab9d37443e.jpg

Ето какво каза Джой в обръщение към феновете:
"Luvies,

Здравейте, Luvies. Тук е Джой. Съжалявам... Сигурно сте били шокирани от внезапната новина... Щеше да е хубаво, ако можех да ви кажа предварително. Бяхте много изненадани, нали? Искрено се извинявам, тъй като изглежда ви причиних ненужни тревоги във време,когато членовете на групата и Luvies са развълнувани, че сме на сцена за пръв път от много време.
Ние (с Crush) все още сме на етап в който потвърждаваме чувствата си един към друг и се опознаваме малко по малко, затова бях внимателна и все пак се панирах, когато материалът излезе по-рано. Пиша този пост обаче, защото мисля, че вие бяхте по-изненадани и от мен.
Наистина се надявам, че Luvies, които досега ме ценят и ме обичат ще са разбиращи и подкрепящи! Много се извинявам, че внезапно ви шокирах. Притеснявам се, че ще се безпокоите за различни неща днес. Ще се постарая да се тревожите по-малко! Luvies, които винаги ни обичат без да се въздържат, съжалявам и ви обичам.
"

Off Topic

 

Luvies…

Luvies, hi!! This is Joy. I’m so sorry… Luvies, you must have been the most shocked about the sudden news… It would’ve been great if I could tell you in advance… You were very shocked, right? I’m really sorry as it seems like I have given you needless worries during a time when the members and Luvies were all excited from being on stage for the first time in awhile.

We are still at the stage where we have just confirmed our feelings for each other and are getting to know each other bit by bit, so I was being careful yet panicked that the article came out this early, but I’m writing this post because I think Luvies are even more surprised than me.

I really hope that the Luvies who have been treasuring and loving me up to now can be understanding and supportive… I’m really sorry to shock you so suddenly. I’m really worried that you guys will be concerned over various things for today. I will try harder so you worry less. Our Luvies that always love us without holding back, I’m sorry and I love you!

— Joy

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Crush го харесвам, така че добре дошъл на зетя. :D

 

Днес групата грабна трофея в музикалното шоу M! Countdown.

RED VELVET са си RED VELVET.

 

RED VELVET "Queendom" 1st Win + Encore on M COUNTDOWN 엠카운트다운

 

Ето и изпълненията им.

COMEBACK' 5人5色 '레드벨벳'의 'Pose' 무대 #엠카운트다운 EP.722 | Mnet 210826 방송

 

Off Topic

 

COMEBACK' 명불허전 서머 퀸 '레드벨벳'의 'Queendom' 무대 #엠카운트다운 EP.722 | Mnet 210826 방송

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ресторантът на Кралиците", еп. 1
Ред Велвет приготвят храна и посрещат гости - три дами, част от техния A&R екип (какво значи, вие знаете ли? A&R е абревиатура за artist and repertoire - тоест хората, които се занимават с откриването на таланти от една страна, но и с подготовка и задачите около реализация на техните албуми). Една от гостите е и авторката на Queendom и Best Friend на Уенди  - minGtion (разбирам, че е работила с мои любимци, като Бекхьон - песента Underwater и Сухо - Made in You). За песента на Уенди споделя, че първоначално я е написала като соло парче, но колегите й от екипа предложили да я изпее със Сълги, тъй като двете наистина са най-добри (бизнес) приятелки. :D
Г
оворят си затова как се записва албум, как се избира песен, как са избрали стила на групата още преди дебюта им и т.н. Една от служителките разказа, че е в компанията от 2009 г. и първата й песен е със Сълги, споделя също, че пази всички онези стари записи, нищо не се губи. Така също каза, че веднага щом е чула песента Dumb Dumb е разбрала, че е точно за Ред Велвет.

Хореографката на групата и една от стилистките им, която за пръв път работи с групата, се присъединиха. Разбираме, че тъй като отскоро са колеги за пръв път я виждат без маска. Много забавно им се получи. 

Харесва ми такова съдържание. Наблюдавам, че от около 2 г. покрай NCT, СМ започнаха да споделят сцени зад камера, моменти от работния процес, после чрез серията за БоА, сега за Велветките. Мисля, че е дошъл момента в който са решили да започнат да показват своята по-човешка страна, хората, които работят там от 10 и повече години, да разкрият как се формира екип - всички тези малки крачки според мен са в правилната посока за компанията. 
Е, аз не съм капацитет, други може да имат свое мнение, но на мен ми харесва това, което наблюдавам напоследък.
(в канала на Red Velvet излезе и втора серия на предаването, но няма да я качвам засега. ако споделят нещо по-интересно - може да я сложа, но при всички случаи ще го споделя.:))

 

 

Хайде и епизод 2 от "Ресторантът на Кралиците", то се е видяло, че са сладурки. ;)
В тази серия в ресторанта идват две дами от екипа на гримьорите. Те са с момичетата от дебюта им. Сълги разказва как записа на видеото на Dumb Dumb бил два дни преди едната гримьорка да роди. Тя, стилистката, си свършила работата и отишла да ражда. 

Идват и шефките на стилистите-фризьори - Сон И и Со Ха, както и две от мениджърките им, но те не искат лицата и имената им да бъдат разкривани и затова се наричат просто "Мими и Гамджа".
Ахахаха Йери любезно пита гостите искат ли допълнително и получава въодушевен положителен отговор. Горките Уенди и Айрин, на които се пада частта с готвенето, веднага се включват: "Ти не готвиш, затова не питай!" - казва едната, а другата я допълва "Има ресторант еееей там, през улицата" :28558:
За заснемането на видеото на Peek-A-Boo разказват, че го снимали в ЛА, в Щатите. Собственикът на къщата им казал да не влизат с обувки и  трябвало да спрат снимките. Всички, целият екип, седяли 10 ч. на тревата в двора или на улицата докато уредят нещата. Накрая обаче Йери станала приятелка с дядото-собственик.
Со Ха, фризьорката им споделя, че първата й работа с Ред Велвет била при турне в Япония. Тогава все още не била близка с Айрин и се изненадала, когато айдълката се приближила към нея и й дала подарък. Било любимото й нещо, което винаги си купувала от Япония - чорапки с пръсти. 

 

Готин екип и талантливи артисти. 

Много се радвам за успехите на албума и им пожелавам още много занапред.


Хей, да спомена и тук онази класация на MelOn за ТОП100 к-поп шедьовъра.

Песните на групата намерили място там:
#20 Red Flavor

#85 Psycho

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четвърта победа за Red Velvet и тяхната Qeendom, Инкигаьо, 29.08.2021 г.
Изображение

 

 

Статия на Billboard  - "20 въпроса към Ред Велвет: Кралиците на к-попа блестят заедно в мини албума Qeendom и още"
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промоциите из музикални предавания приключиха, продължаваме с други неща.

Като това например - зад камера при заснемането на Queendom Archive. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Йери с песен за драмата си Blue Birthday. 

It's You. :)

 

 

Заснемане на фотосесията за албума - онези шантави, Гъливерски снимки. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е записан албумът - Queendom, зад кулисите.
Ама много ги харесвам тези момичета и страшно се радвам на успехите им.
Днес песента взе 5-тата си победа в Music Core.
Браво!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално видео от Ред Велвет - Hello, Sunset. 

 

 

Тук пък шеметната Джой за TOD и септемврийския брой на VOGUE Korea.
Изображение

Изображение

Изображение
 

Off Topic

 

Изображение


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Тя участва също така и в реклама за Calvin Klein заедно с актьора и модел Чанг Ги Йонг.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ди-джей Йери на хоризонта. 

И по-точно, в радиостанция Cool Z на KBS2, всеки вторник в полунощ, през септември. 

(предполагам предаването вече е минало). 

Може да се гледа и онлайн в YT канала на предаването ТУК

fe9ce260b448157f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, ftisland написа:

В новият брой на списание BRAVO Back to School - Септември излиза на 10.09 ще има плакат на тях

 

Еха, мерси за инфото, @ftisland! Добре, че казваш, защото честно казано аз не знаех, а пък някой може и да реши да си го купи.

Видео на Джой за VOGUE Korea.

Като една видна вещица :D е време да се научи да гледа на карти, в случая Таро и, разбира се, чрез уроци в Тубата, където всяка себеуважаваща се гадателка придобива знания и трупа опит. Джой се справя добре да ви кажа - имала е пари, има пари, очакват я още повече. Звучи чудесно.
Прилага гадателство и на "мениджър-онни", като успеха е спорадичен, но намеренията - добри. В края на краищата става ясно, че "мениджър-онни" я чака едно още по-заето бъдеще.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Psycho мина 300 млн. показвания в You Tube.
Изображение

 

А днес Qeendom се сдоби с 6-тата си победа и трета последователна от шоуто Music Core, като са единствената дамска група през 2021 г. с това постижение.

Снимката не е от днес, нямаха участие, но просто са супер сладки всички с очила.
Изображение


Инстаграм  - видео на танца върху Pose, изпълнение от Айрин и една от танцьорките им, Sunny.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7-ма победа за Queendom и Red Velvet на днешното Инкигайо.
Обявяването.
(а Сънгчан е русоляв :))



И за красота - Кралиците.
Изображение

Между другото, момичетата се присъединиха към BTS и EXO в ТОП 3 на най-следваните к-поп групи в Melon.
#1 BTS - 780,518
#2 EXO - 530,559
#3 Red Velvet
 - 262,393 (+1) 

Така също са и #3 в класацията за репутация на дамски групи за м.09.2021 г.
Изт. Soompi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от най-готините неща, които съм виждала напоследък. :)

СМ качиха в канала на Ред Велвет компилация от кавъри на Qeendom - танцови и музикални, с благодарност към всички които обичат песента и групата. 

Ей това вече ме накара истински да харесам песента. Страхотните фенове и прекрасните Red Velvet. 

 

... Защото сме кралици и крале

Вдигнете високо ръце 

Колкото повече сме, толкова по-хубаво е 

Блестящо, блинг-блинг

Ако вали, силно и красиво

Дъгата се изпълва във всички цветове... 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wendy ще бъде първият изпълнител, който ще пусне OST за драмата "Yumi's Cels". Озаглавено "Do You Care About Me", парчето ще бъде достъпно на 17 септември от 18:00 KST.

IMG_20210916_060625.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Песента спомената по-горе - оста от Уенди за сериала Yumi's Cells (2021). Супер е. Мислех, че ще е някоя кахърна, като повечето ост-ове, които знам от любимците си, но не - тази е доста енергична и е една приятна изненада.

 

 

Инстаграма на Сълги с видео на танцов кавър върху песен на Били Айлиш, изпълнение с хореографката @.spella

Off Topic

 

 

 

 

Между другото, този филтър страшно й отива според мен.
Изображение

 

 

 

И друго хубаво нещо.
Double Patty, филмът с Айрин, е част от Фестивала на корейското кино в Австралия.
Изт.KOFFIA
Може да бъде изображение с 2 души, небе и текстово съобщение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, да видим какво правят любимите ми момичета на к-поп сцената.:)


Йери ще ни зарадва със серия влогове, записани при пътуване до о-в Чеджу след приключване на промоциите за Queendom.
Видеата ще са под името YERI ME в канала Mono Tube.
(надявам се да има англ. субки)

 

 

Уенди успешно продължава да води радиопредаването си Youngstreet.
Изображение

 

Сълги нейното Seulgi.zip също.
Изображение

 


Джой посети поп-ъп магазина на TOD, на които е рекламно лице.
Изображение

Изображение
още една. и тук, тук също.

 

Айрин... не се появява публично, надявам се да е добре.
Изображение

 


Статия на VOGUE със заглавие "Red Velvet ревизират предишния си външен вид и как дефинират QUEENDOM".
Материалът започва с думите "Ред Велвет са кралските особи на к-попа. През последните седем години, възхваляваната от критиците южнокорейска група доминира в класациите с иновативния си поп звук..."

 


Групата е #4 в класациите за дамски групи през месец октомври
#1 BLACKPINK
#2 aespa
#3 Girls' Generation
#4 Red Velvet

 

 

Накрая припомням изпълнение на събюнита Irene&Seulgi и тяхната Naughty.
Абсолютен срам за всичките награди в к-попа, че не дадоха отличие на тази хореография, която е не само впечатляваща, но и изключително трудна за научаване и изпълнение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...