Jump to content

RED VELVET


theL0new0LLF

Recommended Posts

От днешното им участие на Инкигайо.
Изображение
 

 

 

Само да споделя каква нова функция има YT Premium (е, може и да не е нова, но аз сега я видях :D

Показва трендващите се в момента песни, предполагам ТОП10, и в момента FMR в #8 в света. Готино. 

cc8ed774cc8a2069.jpg

 

 

И за да пълен контрастът - тийзър към японското им видео "Wildside"

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз толкова късно качих привюто, че то можело да изчакам направо за видеото. :D
"Wildiside", видео към 1-вия японски студиен албум на групата BOOM, който ще излезе на 6.04.2022 г.

 

Песента е готина, клипът също.
Въобще Ред Велвет започнаха и ни довършиха тази седмица. а аз се чувствам странно доволна. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео от студиото, записа на "Feel My Rhythm".

 

 

Честита да е Айрин!
Здрава и успешна!

Да продължава напред с гордо вдигната глава, напук на всички хейтъри и слухоплетци. 

Това видео винаги ми е било супер забавно. От концерта в Северна Корея, "Айрин диша, севернокорейците ръкопляскат":D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление ковид продължава да създава ядове.

Днес беше съобщено, че Сълги е позитивна и всички предвидени участия за седмицата отпадат. Жалко.
 

Вчерашната рожденичка Айрин качи в YT видео в което приготвя подарък за хората родени през март и април - Йери, човек от екипа, приятел и за самата нея. Подаръкът е доста странно-интересен според мен - съставките на телешка супа от водорасли (знаете корейците я приготвят за рождени дни), които опакова индивидуално в сетчета, за всеки един от получателите, така че те да могат да приготвят супата когато искат и както им е вкусно. 

 

 

Да се порадваме и на процеса от заснемане на пърформанс видео, който пуснаха преди малко.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Танцова практика на "Feel My Rhythm".
Не знаех, но се оказва, че това е едва четвъртата танцова практика в кариерата на 8-годишната група, която е и една от най-успешните в Корея.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И петият член на групата - Уенди, е потвърдена с ковид. Графикът й е замразен, тя е в карантина, казват, че е добре (за съжаление няма да я видим в радопредаването й заедно със Сухо, който трябваше да й гостува на 5.04). Пожелавам й бързо възстановяване!
 

Видео сегмент "Help ReVe", където играят игри и се забавляват. Харесва ми да ги виждам така.
Изображение
 

 

 

Вчера, в Music Bank "Feel My Rhtythm" се сдоби с първата си победа.
Честито!
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-вият японски студиен албум на групата BOOM.

Може да го чуете в YouTube Music и Spotify
Разкошен. Ненапразно наричат групата "B-side Queens"

Кратко видео от създаването на "Wildside".

 

В спойлера още едно.

Off Topic

 

 



Без никаква връзка  - Йери е толкова красива.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красивите ми момичета вчера, на път за Индонезия , където участват на фестивала Allo Bank Festival.
Джой вече не е с дълга до кръста коса (ах), а Сълги е прекрасна с тъмната си, дълга коса.

 

Преди час са репетирали.:) Чакам с нетърпение фен камерите.
Изображение 
 

Off Topic

 

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

 



Момичетата са потвърдени и за участие във фестивала BE YOU, Манила, Филипините, който ще се проведе малко по-натам - на 22.07.
Концерта е в подкрепа на хората със специални нужди. 
Изображение

 


В края на юли пък имат участие в първото издание на фестивала MIK Festivl London, където ще са завършващия артист. БРАВО!
Изображение

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Red Velvet имаха участие в състоялия се днес Dream Concert.
Страхотни са, толкова се гордея с тях. 

Малко снимки от червения килим.
Изображение

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.06.2022 г. at 18:36, Garvana120 написа:

RED VELVET имат ли във фб бг група където може да се присъедини човек?


Не намирам българска група, но мисля,че всеки, който иска може да създаде, така че, ако ти се занимава дерзай.

Използвам момента да сложа някоя и друга супер готина снимка на момичетата.
Джой и Йери.
Изображение

Всички
Изображение

Изображение

 


Влог от пътуването им до Индонезия, за Allo Bank Festival.
Супер готини и непосредствени.

 

Уенди.
Всеки ден преди да влезе в студиото на радиото, за да води предаването "Youngstreet " (ежедневно, 20-22 ч.), тя се отбива и поздравява феновете, говори малко с тях, приема писма и поздрави. Винаги с уважение и усмивка. Виждала съм клипчета в които закъснява, но спира при хората само, за да се поклони и извини, че твърде много бърза. Страхотна е.

 

Между другото, говори се, че ще имат комбек през август, и че Сълги ще има солов албум. Дано! Ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Feel My Rhythm", танцова практика. 

 

 

Обаче днес излезе и едни от най-красивите неща, които съм чувала напоследък. Знам - лигла съм, но ако щете ми вярвайте, очите ми се насълзиха като го слушах. 

"Feel My Rhythm" Orchestra ver. 

Няма да спра да казвам, че SM CLASSICS е един от любимите ми проекти на СМ. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 4.08 по Seezn ще започне 8-серийна поредица, което ще е соло програма за Айрин. Тя ще ни представи живота си на айдъла Irene и на човека Bae Johyun. Ще е интересно да видим какво ще покаже. 

a1d3acc643201add.jpg

 

 

 

Уенди с нов ост. 

Лайф изпълнение на песента "Nobless", която е записана за героиня в онлайн игра (доколкото разбра бедният ми мозък). Каквото и да е, Уенди звучи страхотно както винаги. 

 

 

Днес девойките заминаха за Лондон, където имат участие на MIK Festival в събота. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера RED VELVET бяха хедлайнерите на новия лондонски фестивал MIK Festival. За съжаление Джой не успя да участва поради графика на драмата, която снима, но останалите четири бяха повече от страхотни. 
Изображение

Изображение

Изображение

Уау, Айрин
Изображение


Много се радвам, че отново имат възможност да участват на събития с публика, да покажата кои са и какво могат.
В спойлер слагам няколко фен камери показващи настроението и усмивките, които носят момичетата.

Off Topic

 

 

 

 

 

Изпълненението на "Bamboleo".



И Кралицата "Pshyco".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Корея вече е 1-ви август и групата празнува 8-тата си годишнина.

Навсякъде в социалките валят хвалебствени слова и поздравления.
И ето я Пак Суйонг - нашата Джой, която се включва в Бабъл, за да покаже нещо на феновете.
Какво?
Ред Ввелвет. :lol2:

Изображение

 


Пожелавам им още много, много х8 години!
Аз ще съм с тях.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнение от провелия се на 20.08 SMTOWN 2022 - "Queendom"

 

Освен песента горе, момичетата изпълниха и "Feel My Rhythm", Джой се представи соло с "Hello", а Уенди изпълни своята "Like Water". Независимо от лошите записи да знаете, че стрима си беше супер и с много го по-добро качество.:)

 

Последната изненада - Йери в колаборация със Сам Ким, ще издадат сингъл наречен "Nap Fairy", който ще излезе утре, 25.08 в 18:00 KST.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
 

Много са сладки двамата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...