Jump to content

RED VELVET


theL0new0LLF

Recommended Posts

Джой реши да поздрави зрителите на „Sketchbook на Yoo Hee Yeol“ в светлината на издаването на соловия й дебютен мини албум „Hello“!

За това гостуване Джой изпълни заглавното си парче "Hello" (първоначално изпято от Park Hye Kyung) и "Day By Day" (първоначално изпято от As One), както и кратко кавър изпърнение на "Love On Top" на Бионсе - специална песен, която тя изпя през стажантските си дни!

След като седна да говори за специалния си самостоятелен албум „Hello“ с водещият Yoo Hee Yeol, Joy говори за всяка от 6-те песни, които тя преправи за албума. Когато трябваше да представи последната песен от албума, Джой се поколеба, когато каза: "Последната е ...! На Toy sunbaenim 'Be Be For You'!" Водещият Yoo Hee Yeol, известен и с името си на продуцент  и музикант Toy, отговори: "Този албум има 6 песни. Не исках да го изтъквам, защото не исках да изглеждам плитко, но ... моята песен е последната ..! "

Чувайки това, Джой се защити, като заяви: "Мисля, че като последна песен, също е много смислена. Текстът на тази песен е много смислен." Yoo Hee Yeol обаче изглежда не искаше да спре, тъй като добави: "Всички 6 песни се наредиха в музикалните класации. Но по някаква причина моята песен беше на последното място от 6-те песни. За някои Причината е, че всички песни са начертани в реда, в който са в албума. "

Yoo Hee Yeol продължи да дразни Джой, тъй като той също отбеляза: "Първоначално чаках Джой да ми се обади за дует. Но докато чаках обаждане, ти направи дует с Paul Kim," карайки всички да се смеят.

 

Beyoncé 'Love On Top'

 

Off Topic

 

'Hello'

 

 'Day By Day'

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влог #2 от Джон - сцени зад кадър от създаване на видеото HELLO.

 

Днешното й представяне на Music Core.
Изображение
 

 

Hello 


Je T'aime, което на мен повече ми хареса, честно казано.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайф клип на песента на Джой с Пол Ким - If Only.

 

 

Днес Джой имаше изпълнение на Инкигайо и с радост сподели снимка и поздрав заедно с Айрин (!!), Уенди и Сълги, който бяха отишли да я подкрепят.
Може да го видите тук.

Ето и сцената й от днес.


С участието й в Инкигайо днес промоциите на HELLO завършиха. В мило съобщение в Туитър Джой благодари на хората, които са я подкрепили и помогнали албума да се осъществи.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сълги в колаборация с Тейонг (NCT) за съавторската им песен ROSE
Soompi
Демото е качено в Soundcloud



Сълги качи в Инстаграм сторито си линк към песента с думите: "ROSE, върху която работих с Тейонг излезе. За мен това е първото предизвикателство за създаване на текст и музика, но се справих благодарение на SQUAR и Тейонг. Беше ми приятно да работим заедно. Моля, слушайте я много!"
Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако информацията се потвърди ще черпя (виртуално) всички.
Pop Herald с материал в който твърдят, че групата ще се завърне през август.
Завръщането ще отбележи седмата годишнина на групата, а според слухове една от песните се наричала "reveluv", каквото е и името на фендъма.
Няма да се боря с чувството и отивам кротко да рИва и стискам палци да се случи.
Изображение

Soompi веднага се включиха с повторение на новината, така че съвсем скоро очаквам отговор от СМ. ДАНО Е ПОЛОЖИТЕЛЕН!!!

 

 

ЙЕЕЕЕЕЕ
СМ току-щo потвърдиха.
Щастлива аз.

Изт. DAUM
Изображение

и NME се включват със статия за предстоящия комбек, като разясняват накратко с какво са се занимавали момичетата в този 1 г. и 8 мес. период на отсъстие на групата от музикалната сцена. 

Феновете толкова се зарадваха на новината, че Туитър избухна с поздравления по повода. Това мен лично много ме забавлява.
Публикувано е с текст: "Според СМ уволнението на Ред Велвет от армията ще е през август 2021." :D
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изведнъж отникъде Dream Maker постнаха vcr видеа от първия концерт на групата - Red Room на 19.08.2017 г.
Много от феновете приемат това като знак за скорошен Beyond Live концерт, а аз просто се надявам на OT5 завръщане. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТУК може да се чуе и песента на Уенди, посветена на Kim Min-Gi и издаването на известния в Корея албум Morning Dew.
Уенди е част от музикантите поканени за участие в дигиталния албум, отдаващ почит на големия музикант.
Morning Dew 50th Anniversary Tribute to Kim Min-Gi Vol.3 - Single by  Various Artists | Spotify

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йери в ролята на О Ха Рин за драмата Blue Birthday. Снимките приключиха на 21.06.
В драмичката Йерим се превъплащава в ролята на 28 г. жена, загубила първата си любов, самоубил преди 10 г. на рождения й ден.
Изображение

Изображение

Тук малко красиви Инста фотоси.
Изображение


Джой за SINGLES, брой Юли 2021 г., като ще бъде представена с две корици.
Изображение

Изображение
 

Off Topic


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

 

В радиошоуто си seulgi_zip Сълги танцува на Make A Wish на NCT U. :D

Off Topic

 


 


В Инстаграм Сълги сподели и танцовата практика, записана с Тейонг. 

Горното ме подсети за изпълнението на Тейонг и Сълги на наградите MAMA през 2017 г. Тогава все още не бях к-поп фен или поне не в такава степен и просто се наслаждавах на танца на две хубави и талантливи същества. Към днешна дата същите са ми любимци, таланта им ме радва още повече и се надявам да видя още техни изпълнения, а и официални колаборации.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Индивидуален постер на Йери по повод предстоящата преммиера на филма й Blue Birthday. :)
Излъчването ще е в платформата Naver - 23.07, You Tube - 6.08.2021 г.
Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сълги става световен посланик на италианската марка Salvatore Ferragamo.
Изображение

Изображение

Още снимки в Инстаграма на W Korea.

А Dream Maker отново ни изненадват с vcr от концерт на Red Velvet.
Видеото е от 2-рото турне на групата REDMARE, което стартира август 2018 и продължава до февруари 2019 г.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интервю на двамката главни герои във "фентъзи мелодрамата Blue Birthday", както я описват.

 

 

Уенди за Инстаграма на радиопредаването SBS Young Street, на което е водеща.
Изображение

Изображение

 

В онлайн чат с фенове Йери е казала, че са снимали много неща за комбека, не само видеото. Tака също на въпрос на фен е отговорила, че в текста не присъства думата "Kwangya".:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера Dream Maker отново качиха vcr камера, този път от концерта La Rouge. 

 


Но днес? ДНЕС получихме съвсем ново, прясно видео под заглавие: Queens Archive - Red Velvet 레드벨벳 'Somethin Kinda Crazy' (Архивът на Кралиците:  Ред Велвет - Лудо малко нещо). Песента е стара, от 1-вият им албум Ice Cream Cake 2015, видеото - ново. Не знам какво значи това, но много се радвам да ги видя. ПЕТТЕ! :wub:

 

 

Инстаграм акаунтът на групата смени снимката си, а текста в био-то гласи следното:

Queens Mystic General Store  (Мистериозният Магазин на Кралиците)

Welcome to Queens Mystic General Store  (Добре дошли) 
Established in 2014  (Отворен от 2014 г.)
You can find "NEW YOU" in here.  (Може да откриете "Новото си Аз" тук)
[OPEN] [Отворено] 
July. 26 to Aug. 1 (от 26.07 до 1.08) 
12PM – 12AM (от 0 часа до полунощ)
:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър на Уенди със заглавие Queens Archive - Red Velvet 레드벨벳 'I Just', песента оригинално е от албума Perfect Velvet (2017).
Пресъздават стари песни ли, какво? Не знам, но е страхотна.

Изображение

Изображение
 



Инстаграмът на групата също се обнови с нейна снимка с думите: "Време е да започнем да играем."
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...