Jump to content

RED VELVET


theL0new0LLF

Recommended Posts

Похвалили сме всички момчета, но не сме и споменали, че Red Velvet с Psyho получиха отличието Artist of The Year - Digital Music на Gaon Chart Music Awards 2020 за декември  2019 г. Браво!

Here Are All Of The Winners From The 10th Gaon Chart Music Awards -  kpoplover

Днес Soompi публикуваха материал с обръщение от Айрин.
Изображение

"Здравейте! Тук е Айрин.
Навън вали силно и застудя, добре ли сте всички? Късно е, но се чувствам нервна да ви поздравя с този пост. 
Първо, исках да кажа, че съжалявам, че със своите недостатъци причиних  болка и тревога на много хора. 
Започнах живота като трейни през 2009 г., на 19 г., и да стоя пред вас като Айрин от Red Velvet беше всичко в живота ми. С достигането на възраст, която може да се приема и за млада, и за зряла, живеех в малкото общество на развлекателния бизнес и исках да дам най-доброто от себе си, когато става въпрос за работата ми. Смятах, че постигането на това е най-важната ми задача. Мислех, че се разбирам с хората около себе си по свой начин, така че не разбирах, че начините ми на комуникация или впечатлението, което оставям, може да се превърне в проблем и просто реших, че всеки има различен/свой начин на общуване. Заради случилото се, получих много загриженост и порицание от хората около мен и обществото, вследствие на това спечелих време за да размишлявам върху себе си. Също така осъзнах, че около мен има хора, които ме подкрепят, дори да не го заслужавам, включително членовете на групата, фенове и екипа, осъзнах също, че съм имала възможността да промотирам без никакви проблеми защото те са се грижели за мен.
Така както никой не може да върне часовника/времето назад, аз работя здраво, за да не се връщам на пътя на който бях. Осъзнах тежестта на думите и действията и ще опитам да стана по-зрял човек. Не само да покажа добрата си страна като лидер на Red Velvet, но също и за да не ви разочаровам като човека Bae Joo Hyun. 

Надявам се, че повече никой няма да бъде критикуван заради случилото се вследствие на недостатъците ми.
Въпреки че е късно - Честита нова година!"

Off Topic


Hello. This is Irene.

It’s been snowing a lot and got cold out too, are you all doing well? It’s late but I feel nervous to be greeting to you all through a post.

First, I wanted to say that I’m sorry for causing so much pain and worry to many people because of my imperfections.

I started my life as a trainee in 2009 at the age of 19, and standing in front of all of you as Red Velvet’s Irene up until now has been everything in my life. As I approached an age that could be seen as both young and old, while living in the small society known as the entertainment world, I wanted to do the best when it came to my work and I thought of achieving that as being the most important task I’ve been given. I thought that I was getting along well with the people around me in my own way, so I didn’t know that my methods of communication or my expressions could become a problem, and I just thought that everyone has different ways of communicating.

Because of what happened, I received a lot of concern and reprimands from the people around me too as well as the public, and through this I gained the time to quietly reflect upon myself. Also, I realized that there were people around me who cherished me, even if it was undeserved, including my members, fans, and staff, and I also realized that I had been able to promote without any issues because of how they looked after me.

Just as one can’t turn back the clock, I’m also working hard to not return to the way I used to be. I realized the weight of words and actions, and I will try to become a more mature person. On top of showing a good side of myself as Red Velvet’s leader and a singer, I will also work hard as the person Bae Joo Hyun to not disappoint you.

I hope that there will no longer be anyone who is criticized because of what happened due to my imperfections. Although it’s late, happy new year.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Девойките получиха първите си 300 мил гледания за "Bad Boy":panda-145:

Това ги превърна и в първата SM женска група с такъв брой гледания на видео.

Отне им  2 години 11 месеца и 19 дни след като видеото е било пуснато на 29 януари 2018.

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трейлър за Double Patty, филмът в който участва Айрин.
Тя играе ролята на млада водеща, която се труди усилено за постигане на мечтите си. 
Очаква се да излезе през февруари.


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Seulgi ще участва в една от песните по завръщането на U know (DBSK)  - "Eeny Meeny".

Toва са снимки, които са от фотокнигата на албума на Yunho ~:panda-145:

Постер:

 

Image

 

 

Очакваме клипа от това видео на 25-ти ~

e9cf0c50df7a5d81.jpg

Off Topic

b8a7f39c39540d3c.jpg7b6fe1cca4617688.jpg34bb0e7e70d92481.jpg59236ace976a5d87.jpg13bbf39c99068581.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента с Yunho ~:panda-145:

U-KNOW 유노윤호 'Eeny Meeny' MV

 

Новото лице на Volkswagen T-ROC ще  е Seulgi:panda-145:

Tя има реклама:

[The new T-Roc] Coming soon by 슬기

Off Topic

 

 

7bd24a30e9192a42.jpg

 

 

А днес излезе тийзър към песента заедно с Bewhy:panda-145:

Ще излезе на 29 януари.

[Teaser] Born Confident by 폭스바겐 티록 x 비와이 x 슬기

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи самостоятелен постер от предстоящият филм "Double Patty" с Irene - излезе:panda-145:

3d7700477d4410d9.jpg

 

 

Малко снимки от самият филм::panda-145:

http://store.picbg.net/pubpic/AE/A2/d3caa803da37aea2.jpg

Off Topic

e194140c583c948b.jpg

727b8722ea542870.jpg01ad5184dd3f633e.jpgd04d1d11cc8bc056.jpge17464c92fb5981c.jpg394875261b04bbcf.jpg

 

 

 

 

Редактирано от bubble
Добавене ~
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ost-че oт  Bae Joohyun (Ирене) и Shin Seungho  за 'Double Patty' OST:panda-145:

Песните ще излязат на 14-ти февруари и ще са: “White Night”  и“Night Sky”

 

Филма излиза на 17-ти.

 

Повече информация за Ost-четата

 

Seulgi за Converse Korea:panda-145:

39c483d3cea7666a.jpg 69011cb2bd47234c.jpg

Off Topic

4a2d61c2c29e8898.jpgbd8dbe89191b1d97.jpg0ba1aa35ab1e3cd1.jpg814d127e8afabcbe.jpg9736d1e5a2b01ff7.jpg0dd66407ebafae06.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че и момичетата са качили поздрави в LYSN за Лунарната нова година.
Сладурки.
(стискам палци, лакти, рамене и каквото се сетите да обявят скорошно завръщане! стискайте и вие, може пък да "хване" :28558:)
Изображение

С едно старо видео на Сълги ви усмихвам и макар и късно й пожелавам здраве и успех! :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Irene с ост за Double Patty. Филмът, в който играе главна роля, излиза по кината на 17.02.2021 г.

ПОДМЕНЯМ С ОФИЦИАЛНО ВИДЕО

Хей, Айрин може да е мека и нежна, много ми харесва как звучи тук. Ще се радвам филмът да има успех!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wendy в списание Marie Claire..

По време на интервюто тя беше попитана за времето, прекарано във възстановяване от травмата на тазобедрената става. Всъщност тя каза: "Тъй като отново се връщам към работаа след прекъсване, всъщност се чувствам така, сякаш съм се върнала в дните на новобранеца. Чувствам се нервна и развълнувана, сякаш за първи път правя всичко."

Тя също така разказа как е прекарала паузата си. "Спомням си, че прекарвах много време с родителите си. По време на детството си живеех и учих дълго време в чужбина, а след дебюта си бях винаги заета с промоциите, така че никога не съм прекарвала много време със семейството си. Моите родители също ми казаха, че оценяват времето, което прекарват с мен “, спомня си идолът.

Снимки

1613616579-mck-602b7a25eb950-scaled.jpg 1613616579-mck-602b7a44f1969-scaled.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ми се иска да ги видя и чуя с нещо ново, не само на рекламки да се радваме.
Една от най-интересните вокално и ужасно талантливи групи.
:(

Гледам, че не сме качвали изпълнението им от новогодишния концерт на SM (нали все чакахме да го пуснат официално).
Вижте ги, ако ви липсват, както на мен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...