Jump to content

RED VELVET


theL0new0LLF

Recommended Posts

Официалната изявява на Joy в Yoo Hee Yeol's Sketchbook

 

От Интервюто:

Както е казано на предната страница, това е песен от драмата 'Hospital Playlist

В самото интервю е казала, че наистина RED VELVET се подготвят за общо завръщане скоро ~

 

못하는 게 뭐야.. ㅠ 얼굴도 예쁘고 목소리도 예쁜 조이의 Lonely Night♬ [유희열의 스케치북/You Heeyeol’s Sketchbook] 20200904

 

 

Пяла е 좋은 사람 있으면 소개시켜줘 [유희열의 스케치북, която е нейната официална песен към драмата 'Hospital Playlist

조이 - 좋은 사람 있으면 소개시켜줘 [유희열의 스케치북/You Heeyeol’s Sketchbook] 20200904

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красив кавър на Yeri ~

Песента: Sasha Sloan - Dancing With Your Ghost

Sasha Sloan - Dancing With Your Ghost (cover by Yeri) [예리의 음악 선물 #3]

 

 

За новият брой на DAZED :panda-145:

982e20eceeb99efc.jpg

Off Topic

c0fefdf01bc869ba.jpgad41d51bfffd4166.jpg27dc8af993ebbed6.jpg274c10e69369a6e2.jpg0a0153e155a40711.jpg8f14683f47dd09a3.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wendy се появява отново :panda-145:

С втората си солова фотосесия за месец октомври на списание Beauty+

e4c5b32b2244fb73.jpg30dc83c0ddec0f6e.jpg

 

 

Нов кавър от Yeri ~

Mae Muller - Anticlimax (cover by Yeri) [예리의 음악 선물 #4]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Девойките нямат спирачки :D

Нови фотосесии ~:panda-145:

Irene за октомври  Vouge Korea

eed5b57a6b1d147e.jpg

Off Topic

639dc823d04ae760.jpg25e57ff9cd2b4431.jpg

 

Kaкво има в чантата и ~

[마이보그] 유튜브 새내기 아이린! 갈 곳을 잃은 손( 왓츠인마이백,지갑,가방,립스틱)ㅣVOGUE TV

 

Joy за месец октомври на  marie claire Korea

b0792a667ab9aae6.jpg

Off Topic

dbec877a4b2d725c.jpge153262ae165d512.jpg21a6c4fabce56fcb.jpg34c0309fc4f716b5.jpgd0cdfd1f97060b69.jpgd94681c3f21f56c6.jpg6efea7514b90fcfb.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'2020 Asia Song Festival“ разкри окончателния състав и водещите на предстоящото събитие!

Yeeun от CLC и Doyoung от NCT са обявени за официални водещи, докато Kang Daniel, GFriend, The Boyz, Irene и Seulgi от Red Velvet, Momoland, iKON, ATEEZ, YooA, Moonbin и Sanha, Secret Number, EVERGLOW, AB6IX, ONEUS, WEi, UNVS и Ha Sung Woon ще са изпълнителите. Ще бъдат представени и японска група AKB48, китайска група S.K.Y, Project K от Мианмар, Milli от Тайланд,  When Chai Met Toast от Индонезия и Trong Hieu от Виетнам.

'2020 Asia Song Festival“ ще се проведе в град Кьонджу, който е известен със своята история и култура, на 10 октомври. От 2004 г. насам фестивалът включва културен обмен между азиатските страни чрез музикални изпълнения на K-pop изпълнители и топ азиатски певци.

Концертът ще бъде излъчен онлайн на 10 октомври от 20:00 KST чрез канала K-Pop.

[FINAL LINEUP] 2020 아시아 송 페스티벌 | 2020 Asia Song Festival

 

 

'2020 Gangnam Festival K-Pop Concert' разкри официалния състав на онлайн събитието си!

Десетият годишен „Gangnam Festival K-Pop Concert“ е насрочен за 18 октомври, а целият концерт ще бъде излъчен онлайн чрез YouTube на канала SBS K-Pop поради продължаващата пандемия COVID-19.

Съставът тази година включва Kang Daniel, Red Velvet, ASTRO, AB6IX и Oh My Girl.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и въпросният OST...

[MV] Red Velvet (레드벨벳) - 미래 [스타트업 OST Part.1 (START-UP OST Part.1)]

 

И да кача и изпълненията на момичетата на '2020 Gangnam Festival K-Pop Concert', провел се на 18 октомври...

레드벨벳(Red Velvet) - [Psycho]

 

Off Topic

 

레드벨벳(Red Velvet) - [Bad Boy]

 

레드벨벳(Red Velvet) - 음파음파(Umpah Umpah)

 

ME, ME, WE(나 너 우리)

 

 

*Последната песен в спойлера е общо изпълнение от всички участници в концерта и като гледам клипа явно е свързана с тежкото време в момента покрай корона вируса.

 

Kang Hyung Wook, Lee Kyung Kyu, Jang Do Yeon, Kim Woo Seok, Red Velvet Joy & NU'EST JR, Aron се обединяват със списание ARENA Homme  в специална фотосесия 'Dogs Are Incredible'...

Eku-8-Dt-Uc-AAq-UGV.png

 

:click:

 

Seulgi за списание Esquire...

Тя споделя, че е била искрено уверена в промоцията с Irene като първото подразделение в групата

Тези дни тя използва свободното си време за снимки и рисуване. Тя би искала да научи джаз и балетни танци.

Ekvhnx8-UYAA8u-A9.png

 

Off Topic

 

Ekvhr-Sw-Vc-AAb-Or-V.png Ekvhr-Sx-VMAACijg.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме си нов, пресен и както изглежда, ще е голям скандал.
По-рано днес една стилистка - редактор за издания, работеща в индустрията от 15 години, публикува пост в Инстаграм, в който говори за лошото отношение и грубостта на "млад артист", тагвайки към поста си Psycho и Monster, които са най-популярните песни на групата към момента. Разбира се, в бранша рядко се говори директно, но фенове и к-попъри лесно разпознаха "звездата" за която става въпрос - Irene. Мнозина работещи в сферата харесаха поста на стилистката, давайки знак, че са съгласни с казаното. Някои дори твърдят, че Айрин отдавна си е спечелила славата на заядлив и ужасен айдъл.
Изображение

Изт. Koreaboo
Изт. Allkpop

Превод на някои от твърденията в поста, самият той на англ. в спойлера: "...Доказано, че е неспособна да бъде човек+марионетка, живееща зад усмихваща се маска+позната като "топъл" човек от приятелите си+възрастно дете, на което липсва характер+с чувство за превъзходство+имащо глупостта да разкрие недостатъците си пред човек, когото среща за първи път.
Трябваше да бъда подготвена от историите, които бях чувала за нея. ...Трябваше да стоя срещу това отблъскващо лице, което истерично се нахвърляше срещу мен. Да стоя като глупачка без да мога да направя нищо. Въпросното лице не ми даде възможност да разбера ситуацията или поне да потърся разбиране от него. Не ми даде шанс да обясня, защото не чуваше нищо. За 15 г. съм срещала много хора. Мислех, че съм  преживяла всичко в живота и мислех, че всичко е минало, но грешах. Преживях ада за 20 мин. в непозната стая. Лицето пропусна поздравите, седна и започна да сипе обиди, сочейки ме с телефона си. Беше толкова емоционална/превъзбудена, че не можеш да разбереш дали говори на всички в стаята или на мен. Но така или иначе целта бях аз... Много мислих, но не можах да си обясня действията й. Успокоих се и поисках да говоря с нея лично, като нормални хора. Исках да ми се извини. Но тя беше изчезнала. Записах всичко, в случай, че нещо друго се случи. Ще предприема действия срещу тази дама. Ще докажа фактите в думите си. Бях редактор, плащаше ми се за работата ми. Занапред ще използвам цялата си енергия и мозъкът си умно. Мина много време откакто почувствах, че отмъщението може да е катализатор"

Off Topic


".. I've been deeply thinking about it, but today, I've been thoroughly trampled by this one person, and I became the position of the abused. Proven to be disqualified from being human + a puppet living behind a smiling mask + known to be a warm person by friends + an 'adult child' who lacks character + has a sense of entitlement + has the stupidity that reveals all the deficiencies transparently to the person they meet for the first time. 

 

I should have prepared myself from the stories I've heard before I met her. But today, I became speechless as this person stung me with her words that are like electric needles. I had no choice but to stand still with my hands, feet, and even my brain tied together. I had to stand still in front of that repulsive face that was hysterically throwing a fit at me. I had to stand there like a fool without anything I could do.  This person did not give me time to understand the situation or even seek understanding from this person. This person didn't even give me a chance to explain because she can't hear anything. I've experienced all sorts of people in this field for 15 years. I thought I had experienced everything in life and thought I had let everything go, but I was wrong. 

I experienced hell for 20 minutes in an unfamiliar room. This person skipped the greeting and sat right down as this person began spewing insults at my face with her cellphone pointed at me. This person was so emotional that you couldn't know if she's talking to everyone in the room or just me. But either way, the target today was me. I wondered, 'I guess other people experienced this too? They are experiencing it, right?' The knife from her mouth did not stop as I have been stabbed multiple times by her words, and only tears rolled down my face. I wasn't even in the right mind to feel embarrassed that I was crying; tears just came out. What am I doing this for? Who am I doing this for? What do I want to show? Is it to earn money? Who chose me? Did someone ask for a favor? Why am I going through such an insult?!

I thought deeply about this but could not understand her actions. I calmed down, and I wanted to talk to her person to person like a normal human being. And I wanted an apology. But she just disappeared. I recorded everything, just in case something else would happen. I should take action against this lady. I will state the exact facts through my words. 

I was an editor paid to work and was a writer. I'm going to use all my energy and use my brain smartly and cleverly from now on. It's been a long time since I felt revenge be a catalyst #psycho #monster"


По-късно Айрин публикува извинение към дамата, последвано от изявление на SM в което компанията също поднася своите извинения.

Off Topic

 

This is Irene.
I am sincerely sorry for hurting the stylist with my foolish attitude and careless words and actions.
Getting to this spot involved help from many people who worked together with me, but my immature actions caused great hurt and I regret that and am reflecting.
I’ve been looking back on the past because of this, and I’ve felt very embarrassed because of my lacking words and actions and I once again feel how precious the staff are.
I will be more cautious about my actions in the future so that this does not happen again.
I am sincerely sorry to the fans who support me and to everyone who has been caused concern because of this.


От всичко, което изчетох хората са много объркани - от една страна Айрин била известна с лошото си отношение, но пък за толкова години нищо не е изтекло? Стилистката удобно е записала цялата случка, докато е плакала от унижение? Но защо за разлика от други скандали и певицата, и компанията реагираха толкова бързо? Страх ли ги е? 
В едно обаче спор няма - предстоят "интересни" дни за Irene и Red Velvet.

ЪПДЕЙТ: Red Velvet няма да участват на K-Culture Festival 2020 на 24.10.2020 г.

 

По-ъпдейт: Коментират отлагане на премиерата на филма в който се снима Айрин.

Изт. Allkpop

НАЙ-ъпдейт: Стилистът-редактор е публикувала дълго изявление с което обяснява отново ситуацията и нейното развитие. 
Изт. Soompi
Става ясно, че случката довела до цялата дандания се е случила на 20.10 (вторник), като това е втора среща за основните участници. Веднага след скандала служители на СМ са се извинили на дамата и накрая на писмото си тя също се извинява на тях за причинената изморителна работа.
Освен въпросната стилистка, грубо отношение е получил/а и нейният/та асистент и това (заедно с накърненото й достойнство) е основната причина да повдигне въпроса. Вчера "лицето С", заедно със служители на компанията й, са се срещнали с дамата и са поднесли извинения. Не са уговаряни финансови обезщетения. Изисква да получи единствено извинително писмо и обещания, че "лицето" няма да постъпва повече по този начин. В поста си авторката казва, че няма да предприема повече действия в знак на добра воля и факта, че "лицето" я е посетило и се е извинило. Също така се обръща към феновете да престанат да публикуват злонамерени коментари и слухове, защото причиняват още по-голяма вреда. (вЕрно ли???)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата ще имат SEASON’S GREETING за новата година.

Ще се състои от

Off Topic

1. PACKAGE 2. DESK CALENDAR 3. HARD COVER DIARY 4. FRAME & POSTCARD CALENDAR SET 5. FOLDED POSTER CALENDAR SET 6. STICKER SET ( PHOTO & HANDWRITING ) 7. A4 POSTER SET 8. MINI BROCHURE 9. PHOTO CARD + CLEAR DECO CARD SET

 

Превю на някои от нещата цъъъъъъък

2021 Red Velvet SEASON’S GREETINGS Teaser

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Joy и Park Moonchi ще пуснат кавър на песента  'Look At Me' на George днес, 11 ноември от 18:00 KST

Зад кадър от заснимането ще бъде пуснато в 20:00 KST.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...