Jump to content

Twice


theL0new0LLF

Recommended Posts

На 12 април видеото на песента "YES Or YES" достигна 300 000 000 милиона гледания в "YouTube"; това е 9 - тото видео на групата след "TT", "LIKEY", "Cheer Up", "Like OOH - AHH", "What is Love?", "Heart Shaker", "FANCY" и "Feel Special", което постига тази бройка гледания!!!

 

"TWICE’s "YES Or YES" Becomes Their 9th MV To Achieve 300 Million Views"

 

"Туитър" - :click: .

 

Off Topic

Изображение

 

 

Това някак ни се е изплъзнало, но по - добре късно отколкото никога - на 22 януари 2021 година, клипът на песента "TT" е достигнал 500 000 000 гледания в "YouTube" - първото видео на TWICE успяло да постигне тази бройка!!!

 

"TWICE’s "TT" Becomes Their 1st MV To Hit 500 Million Views"

 

"Туитър" - :click: .

 

Off Topic

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20 април, чрез своя профил в "Туитър", TWICE обявиха, че ще участват с изпълнение на песента си "Cry For Me" в предстоящия брой известното американско предаване "The Kelly Clarkson Show", който ще се излъчи на 27 април, в 14 : 00 часа източна часова зона (28 април, 03 : 00 часа корейско време/21 : 00 часа българско време). :excl:

 

"TWICE To Perform On "The Kelly Clarkson Show""

 

"TWICE to perform "Cry For Me" on "The Kelly Clarkson Show""

 

"Туитър" - :click: .

 

T_Ck6YCw6-tq5ijQ?format=jpg&name=small

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес излезе тийзър към японското завръщане, което ще има групата на 12 май..

TWICE JAPAN 8th SINGLE『Kura Kura』    
2021.05.12 Release!

 

TWICE「Kura Kura」Teaser

 

Преди време те пуснаха специален видео тийзър за всяко от момичетата.

Пъва част от тях са качени в темата, ето и втората.

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

И тийзър снимки...

Ex-X3-N-1-Vc-AMhyn3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27 април, TWICE се появиха като музикални гости на шоуто на Kelly Clarkson на NBC!

За официалното си дебютно изпълнение в „Шоуто на Кели Кларксън“ TWICE изпълниха зашеметяваща версия на дигиталния си сингъл „Cry For Me“, издаден през декември 2020 г. Изпълнявайки се на елегантна сцена, TWICE демонстрираха своя шик прелести за техните американски фенове.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момо за W Korea .

 

Иначе днес навсякъде се споменава, че ще имат нов албум на 11 юни, с предварително издадена песен на 9 юни. То по- горе е споменато всъщност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15 май 2021 година видеото на песента "I CAN’T STOP ME" достигна 300 000 000 гледания в "YouTube" - 10 - ят клип на TWICE, който успява да го постигне!!! :up:

 

"TWICE Sets New Personal Record As "I CAN’T STOP ME" MV Soars Past 300 Million Views"

 

Off Topic

0eXWxJkglQQw-TCuEpZTAwnCn5p59YnPCjSf5q_H7PC2h4VRC4amUObFjFHHuH3gxLliZeaFrXoU=s800-nd

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...