Jump to content

Recommended Posts

Това от началните кадри на сериала, дали ще го видим? Или съм го проспала някъде?

Дам, музиката е на 100 процента въздействаща. Поразтеглиха в 13-та, с образа и лудостта на майката, това, вече ни е пределно ясно,

ама ни го затвърдиха...  по скоро още веднъж ни го набиха в главите...

Главният, каква усмивка наистиа, просто неотразима... Не остана, да разбере мишлето,

че се е хванало на Фаустчо в капана... :28558:  :28558:  :28558:

Хайде за феновете на "хладилника" :)

16640684_373290283057780_116197630750478

• Upvote 1

Уж 16 епизода, но гледам в някой от сайтовете вдигнали бройката на 18 - да не би да са поразтеглили локумите накрая? Лошото е, че тия тайванци за 2 епизода могат да сътворят такава драма, че да стане на боза... :(

Сериалът е страхотен и ост-а също.Изгледала съм около 30-на азиатски сериала с подобна тематика- бедното момиче се влюбва и променя разглезеният богаташ .Но сега се сетих за случка от гимназията- харесвах едно момче от горния клас и си хвърляхме погледи по коридорите цели две години без някой да предприме нещо. И така минаха две години; той завърши после и аз и това беше. Колко се подигравах и се ядосвах на подобни моменти в тези сериали докато в един момент не се припознах в действията на главната героиня.Така че колкото и да ни дразнят сюжетите в тези сериали; понякога  сякаш гледаме своят живот и се чудим къде ни е бил акъла тогава и толкова смешни ли сме били наистина?

• Upvote 2

Много интересно ми звучи този сериал, а и отзивите са добри. За съжаление не мога за гледам нищо без бг суб. Може би, ако има превод, много повече съфорумци ще можем да ме се насладим. А напоследък Тайван и Китай имат интересни сериали, пък дори и да са предвидими. Ще почакам, сигурно ще го има и с превод.

Голям темерут ми се стори Маркус в началото, но след изгледан един епизод, сериалът дава заявка за добър. Благодаря за препоръката. Нали знаете, че аз все съм недоразбрал кои сериали са хубави и кои не.

@bond ,  късметлия си с гледането - днес ми попадна информация, че сериалчето вече има и завършен  бг превод :)

• Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Дори на знаех, че някой го превежда. Вероятно няма да се възползвам. Ще продължа да си го гледам онлайн. Благодаря ти за информацията.

Може по някое време да го качат и онлайн ;)

Имах нужда да изгледам такъв сериал. Без лиготни, без много драми и сълзи. И интригите бяха в поносимо количество. Главния е супер як. И се справи страхотно с ролята - когато беше темерут, и когато се усмихваше ... как само се усмихва ...  И главната ми хареса, много искрена усмивка. Получи се химията между тях.  Радвам се, че вече има превод и успях да го гледам. Между другото - началното описание за сериала не е точно. А, забравих - музиката -  супер, супер готина. Абе, голям кеф ми беше да го гледам  :)

По принцип не гледам тайвански драми, освен някои изключения. Този сериал е от изключенията. Трите млади актриси и фермерката се справиха отлично, но главната злодейка Лин Ман доста преиграваше. Като цяло гледах с удоволствие.

Преди 22 часа, myt написа:

Между другото - началното описание за сериала не е точно. 

Ако кажеш кое не е точно, ще го променим :) 

• Like 1