Jump to content

Recommended Posts

jXSAGTQNiEuqtIgdJsRl8mfwQUr.jpg

 

Behind Your Smile (浮士德的微笑)

Страна: Тайван

Също така известен като: Faust

Година на излъчване: 2016 – Ноември – 13 до 2017 – Февруари - 26

Време на излъчване: Неделя 20:00

Жанр: Романс, Фентъзи

Канал: SET TV

Епизоди: 16

Режисьор: SET TV

Субтитри: Английски

 

Участват:

Marcus Chang като Zhao Yi Ting

Eugenie Liu като Lei Xin Yu

Lee Sean като Zhong Qian Ren

Hong Angel като Tang Qian Ni

Yang Esther като Jian Xiao Yue

Jian Chang като Tang An Sheng

 

Резюме: Въз основа на класическата немска легендата за Фауст, сериала разказва за млад мъж Zhao Yi Ting (Marcus Chang), прокълнат да живее вечно в човешкият свят, ставайки студена и затворена личност. Но всичко се променя, когато среща млада жена на име Lei Xin Yu (Eugenie Liu), за първи път от толкова време Zhao Yi Ting започва да изпитва нещо към даден човек…

 

Свали с български субтитри :click:

Онлайн с бг субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:  :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите 5 епизода на сериала и още в самото начало ми стана интересен. В тези 5 епизода за сега не дават нищо, като информация, защо е прокълнат да живее вечно главният герой. Ако не бях прочела резюмето нямаше по нищо да разбера за тази част от историята на героя. Може би по нататък ще започнат нещата да се изясняват. Много ми хареса песничката, много е хубава! :) Чакам с нетърпение следващите епизоди. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал го заобикалям още от първия му епизод - с тоя един епизод на седмица.... ама се предадох :D Изгледах ги набързо и сега ще чакам.

Ще почакаме да видим защо е прокълнат - дават само откъслечни неща и спират баш кат трябва да се види кой и как е умрял и защо....

А за ост-а -  тия дни пуснаха и целите версии на песните и чета коментари колко народ като мен са ги чакали :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=n-DQAqf7olE

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще бия спирачки, защото с този 1 епизод на седмица само се дразня! Сериала наистина ме заинтригува но с това на час по лъжичка много ме дразни. Ще почакам малко да се насъбере повечко марериал за гледане, а относно песничката наистина е много хубава! :up: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич да не е, мина вече  половината сериалче :) Интересно е, въпреки че сюжета не е нещо ново. Главната двойка ми допада, макар че мадамата ми се иска на моменти да я стреса едно хубаво, че да се освести, че всички около нея крият неща и я лъжат, а пък главния за толкоз епизоди май ни дари сааамо с 4-5 усмивки, ама на него му прощавам :D Но евала на съквартирантката-лъжкиня - тази женица ще оправи нещата, само ако не хлътне по ледения господин.

 

Видео зад кадър за гледалите еп 8 :D

И аз да бях на нейно място и аз щях да искам толкова повторения :D  Само не разбрах - целувката ли не беше наред или падането му от дивана (хич да не е,  понатърти се човекът )

 

 

 

И финалната песен.....

https://www.youtube.com/watch?v=61eHT7MaOkw

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леллеле бая си се поцелуваха ама да не се чувстват неудобно, защото си допират само устата до толкова не е страшно. :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :na2:  :na2:  :na2:  :na2:  :na2:  :na2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен сериал до момента. Музиката е убийствено интересна, и много подходяща мисля.

Може да е изтъркана историята, но по съвсем различен начин ми действа от другите изтъркани истории.

Главната хем ми е грозновата на моменти, хем мила и невинна.

Не съм съгласна с рускините, според които артистите са бездарни. 

Просто физиономията на главната е по особена... не изразява кой знае какви емоции, което е важно за артиста, разбира се,

но не й чак толкова зле играта й. Мисля, добре се допълват с главния, за чиято игра само суперлативи...

 

Дамм... май я ухапа, или тя се засрами, тя като хукна и той тогава падна. Еми... симпатяга е, спор няма...  :up:

Поздравче:

Усмивката на Фауст :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен! Първите пет серии ги изгледах на един дъх. Но бях си казала, че няма да започвам незавършен сериал и на.... Как ми се иска да го изгледам целия и как ще изчакам чак до края на февруари...

Някъде към седма, осма серия леееко ми доскуча на моменти, но съвсем леко.

Двамата главни са строхтно готина двойка, невероятна химия има между тях. Тя е разкошно сладка и нежна, Той студен красавец..., разтапящ се малко по малко пред нея.

Но и фермерчето голям сладур, бе, от къде ги намират тези китайци такива красавци, цццц. Много си пасна на ролята момчето.

 

Само не мога още да разбера тази история с Фаус. До осма серия никъде не се споменава за безсмъртие или нещо подобно, точно напротив. Фермерчето разказваше какво са правили като деца. Не виждам каква история ще измислят.

 

 

Забравих да напиша за страхотната музика, наистина много подходяща и въздействаща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не беше музиката и убийствената игра на Фауст, сериалът едва ли би ми въздействал така... 

Имам чувството, че ГГ е създаден за тази роля

Гледам и на макс му се радвам на сериалчето. Фермерчето леко ми е антипатичен тук, не мога да обясня защо, просто е така, вътрешно възприятие...

Няма фантастичен елемент до момента, мисля, че няма й да има. Не видях и свръхспособности.

Очаквам. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен фермерчето някак ми се губи нещо - с тоя гащеризон.... пълен контраст с изтупания Фауст :D Но поне май няма да създава проблеми... 

Фантастичен елемент не вярвам да има, освен ако в последните няколко епизодчета не го дарят с някаква неземна сила :D

 

За ост-а - не знам от къде я намериха тази мадама Shi Shi, ама от известно време въртя само нейна музика в плеъра :D

Don't panic, please don't panic.......

https://www.youtube.com/watch?v=oHu8pQzYIfE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

 

 

И аз така, интересен глас и страхотни парчета има. :up:

 

 

И тази по-долу, също има не лоши парчета, и влага доста артистизъм в изпълненията си,

 

 

на фона на изразителни картини..

 

 

.

 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За гледалите епизод 11

Колко ли дубала са направили тук..... предаде се нашето момче - обича я :D

16123474_1224956247593589_52289367795155

 

А иначе - мама се върна, ама чичо е убиец  :D - почнаха да разплитат някои неща около тях, но така ще ги оплетат лошо тия двамата,

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като изключим забавения каданс за акцент на някой от сцените и обичайните клишета филма е приятен. Оста направо ме остави без дъх, струва си само заради него да гледам, е и заради главния хладилник, който като се усмихне и топи ледените шапки на планетата... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сюжетът напомня на "Запечатано с целувка" без садо-мазото. Като се изгледат 11 серии наведнъж става, а 16-те наведнъж ще е най-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрях го на втори епизод и няма да продължавам, защото страшно много ми прилича на "Продадно с целувка" /май така се казваше/ и на още един друг подобен сериал, където главния беше планирал стъпка по стъпка как да влезе в живота на главната и да и отмъсти заради грехове на родителите и, като първо и помагаше и спечели доверието и, а май и сърцето и, а после почна да я наранява; прилича също на тайландския с Веир /пак беше нещо подобно като сюжет, мъж отмъщаваше на дъщерята или сестрата на врага си/. Тоест много ми е предвидим сюжета. Ако предположението ми е грешно, моля, гледалите го, да ми пишат, за да си го догледам, но ако съм права, по-добре да не продължавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като изключим забавения каданс за акцент на някой от сцените и обичайните клишета филма е приятен. Оста направо ме остави без дъх, струва си само заради него да гледам, е и заради главния хладилник, който като се усмихне и топи ледените шапки на планетата... 

 

За промяната в климата е отговорна  предимно главната  духалка, която  топи   "главния хладилник" бавно, но сигурно. В 12-та направо  реотаните прегряха, без малко късо  съединение да стане :28558:

 

80AEZorb9eE.jpg

 

 

Понякога и нещо толкова банално може да е приятно, особено в студена зима, каквато е навън. Язък, че е по едно на седмица.

 

 

SqSUfGH-zbM.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе това "американче" по невзрачно и от фермера - "само момичета дет са зарязани ме заговарят" :D

 

И в тон с електричарските термини - Язък, оправиха инсталацията бързо, бъзро след кат се разгорещиха, ама надявам се  "хладилника и духалката"  до края да прегреят поне още веднъж, ама тотално да се стопят :D  :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...