Jump to content

Man to Man (2017)


Recommended Posts

spacer.png

 

Man to Man (2017)

맨투맨

Държава: Южна Корея

Година: 21 април 2017

Жанр: драма, романтика, комедия

Епизоди: 16 

Излъчване: петък и събота от 23 часа

Времетраене: 65 минути

Режисьор: Lee Chang Min

Канал: JTBC

Субтитри: Английски

 

Актьорски състав: 

Park Hae Jin - Kim Sul Woo

Kim Min Jung - Cha Do Ha

Park Sung Woong - Yeo Woon Gwang

Yeon Jeong Hun - Mo Seung Jae

Chae Jung An - Song Mi Eun

Lee Si Un - Ji Seo Hoon

 

Резюме:

Ю Ун Куанг е Халю звезда с бъдеще в Холивуд. Ким Сол У е таен агент, който е принуден да влезе в ролята на бодигард на известния актьор, за да изпълни новата си мисия.

 

Трейлъри:

 

 

 

Свали с български субтитри :click:  :click: 

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:  

Онлайн с руски субтитри :click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скачам на клона. И да попитам 100% сигурно ли е, че ще се излъчи, че преди ден-два четох някакви работи, че главният ни сладур е замесен в някакви скандали барабар с хора от правителството им, които пък сега са в пълна каша предвид политическото състояние на държавата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече има обявена дата за излъчване на сериала: 21 април, всеки петък и събота.

Постер:

b46b1d87ef5124b8.jpg

Мислех, че най-рано лятото ще го пуснат, а те как приятно ни изненадаха още през април. :D

 

Пак Хе Джин оппа много му отива тази роля. Снимали са и в Европа - Будапеща, Унгария.

Ето и няколко клипчета от снимачната площадка:

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 април супер на 22 със субки ще ми е направо подарък за рождения ден. Биг Бос ще е гост звезда в сериала днеска му пуснаха снимки в нета от снимачната площадка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това резюме абсолютно нищо не разбрах! Криминално ли ще е? И главният герой ще е кой - звездата или телоохранителят му /мениджъра предполагам няма да е/? Като изключим постера, май нищо друго ясно няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aria, и актьорът, който играе звездата, е известен. Затова предполагам, че и двамата ще са главни.

Мен ме притеснява главната женска роля - една от възможно най-противните актриси :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да почва вече, че не остана, какво да се гледа. За този имам големи очаквания дано не се разочаровам накрая. Хе Джин изглежда много яко на последния постер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам търпение да започне и също съм напълнила кошницата с големи очаквания. Да идва края на април вече. :)

Но и мен силно ме притеснява Ким Мин Чонг. Ето и трейлър с нея:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олееее, очервата се наистина нещо хубаво сред всичките бози.

Пак Хе Джин идеално пасва на ролята на хладнокръвен агент със студената си красота.

И какво им стана на тези жени... всички главни актриси с бретони и къси коси, голямата мода :/

Много се надявам да няма любовен триъгълник с тази главна, че...

Тамън си помислих, че с тези военни мотиви прилича Descendants of the Sun и бам един от героите:

 

В потомците:
dos_ep2_4b.jpg?w=605&h=337
descendants-of-the-sun-21-540x291.jpg

 

Даже след тази сцена автоматично дойде тази:

 

win6.jpg
dots5-1.jpg?w=640

 

Умрях си от кеф!

А като знаем, че и Биг Бос ще дойде в еп 2... <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле, но идиотско-бутафорната авто-катастрофа в края на втора серия разваля доброто впечатление. Но корейците са доказали, че поне в сериалите не могат да направят реалистична катастрофа с коли, така че ако затворим едното око....Защо толкова им харесва Унгария на корейските продуценти? Да не им пускат някакви намаления за снимане там? А, колкото по-далече стоят от посредствения Descendats of the sun, толкова по-добре за сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле, но не мога да кажа,че е и добре. Не успяха да ме грабнат, че да чакам с нетърпение следващите епизоди. Първите два си минаха без особен заряд, но да кажем, че ни "потапят" в историята. Смешната катастрофа, за мен  му е най-малкия дерт.Красивият агент, нещо беше предимно само красив, добрият актьр си беше само добър актьор, а кокорката преиграваше. Не знам как да го обясня точно, но не им се получи сякаш връзката като цяло, а всеки играеше сам за себе си. Дойде ми безлично  сиво. Все едно стрелят с халосни патрони и всички знаят. Ще пробвам още два епизода и ако е пак така вяло, ще му кажа "чао".

 

П.П. Забравих  добрата новина- очертава се здравословен  :D  сериал- диабет категорично няма опасност да хванем, даже за сънотворно става, освен за губене на време.

Лошата пък, за пристрастените към химията- нямат шанс за доза, освен ако не са любители евентуално, на по-зрял  броманс. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, няма шанс да ни се размине романса. Ще му трапосат грозотията на красивия ни фантом, като стой та гледай. Нали ще му трябва най-после истинска любов, като причина да не "умре" в края на мисията. А не вярвам актьора да е в тази роля, колкото и да ми се иска  :28558: . Къде я намериха тази грозна актриса да ми боде очите, а и наистина преиграва, определено ми разваля удоволствието от гледането.

А Park Sung-Woong го харесвам, но смятам, че ролята не е за него, трябваше да изберат някой десетина години по-млад за халю звездата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, няма шанс да ни се размине романса. Ще му трапосат грозотията на красивия ни фантом, като стой та гледай. Нали ще му трябва най-после истинска любов, като причина да не "умре" в края на мисията.

Романс -може, но имах предвид захаросан, с доза много "сладки и красиви" :28558:  и химично свързани- не.   Виж с броманса, по има шанс  да забъркат някоя  химична  смес. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам хора. Разбирам, че искат да вдигнат малко самочувствието и надеждите на грозните корейки, че имат някакви шансове да ги открие "голямата" любов и той да е принц чаровен, уникален, единствен, неповторим, супер як + да се облича супер яко ала бала ама как ще ми сложиш тази до Пак Хе Джин.  Муха и слон брат. Иначе жената на политика виж добре изглежда. Излъчва класа така аз ако съм мъж ще си харесам нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам хора. Разбирам, че искат да вдигнат малко самочувствието и надеждите на грозните корейки, че имат някакви шансове да ги открие "голямата" любов и той да е принц чаровен, уникален, единствен, неповторим, супер як + да се облича супер яко ала бала ама как ще ми сложиш тази до Пак Хе Джин.  Муха и слон брат. Иначе жената на политика виж добре изглежда. Излъчва класа така аз ако съм мъж ще си харесам нея.

 

То не само жената на чебола, ами и всички останали жени в сериала са по-хубави от главната, включително и разните му там гримьорки и стилистки от екипа на звездата. Колкото и да гледам по-грозна не виждам, абсолютно ми е неподходяща тази актриса за ролята, съжалявам, но е направо отблъскваща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Още не разполовихме сериала вече го усетиха кой е. Това, което ни показваха в началото за К и това което се случва в момента не се припокриват. За 1 момиче да се рискува цял проект (план) ..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо-сценарият е много зле обмислен и на места сериозно се губят логическите обосновки на сюжета и действията на героите. Най-голямата му слабост са опитите за някакъв "екшън"-за съжаление те всички са нелогични, зле измислени и зле режисирани. Ким Мин Джонг си е точно на мястото - ролята е точно за некрасива според стандартите жена,а не поредната пластмасова мумия с мераци за актриса. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...