Jump to content

Recommended Posts

aria,Бан Рю и Су Хо  са като Монтеки и Капулети по корейски...

 Те корейците ако се бяха сетили за такава линия и така да продължат на мен лично корейските Ромео и Жулиета биха ми станали по - интересни отколкото Аро, която още от сега свали картите и ясно се вижда, че всички плюсове са в полето на "брата". Аз краля много си го харесвам още от едно предаване, където го гледах *ходеха в Чеджу 8 айдола 4 момичета и 4 момчета* и там краля ми беше най - симпатичен. Така, че искам всичко да си върви добре за него и аз съм за да НЕ изкарват летящото куче еди какъв си там. Но тоя музикантът не е случаен, той знае какъв е кучептицата *ако наистина е някакъв по - специален* и не случайно се включи и той в играта. Иначе кво го бъркаше да се крие и да продължава да се прави на селянин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мене ми е по-интересно не любовния триъгълник, а драмата: майка и син, крал и кралица. Не знам защо, но повече ме вълнува как кралят ще докаже кой е, като никой не го познава и никой не го е виждал, а той вече се представи с фалшива самоличност? И понеже споменахте за някаква принцеса, с която ще го сватосват, се чудя как ще и го покажат и представят, нали е скрит /аз още не съм го гледала това/? Като цяло, драмата на краля и житейските му трудности са ми сто пъти по-интересни от някакви си любови и триъгълници. Дори само от това може да се направи цял сериал, така че не е нужно да ни карат да гледаме как сестра се мъчи да избере между братята си, или пък как се влюбват хора от едно семейство.

Това е сериалът (за този сезон), който не оправда мнението ми за него, а го надхвърли и обори! В началото се отказах да гледам и мислех, че няма да ми е интересен, бях отрицателно настроена, а стана точно обратното! Много ми харесва! Хубаво е, че стана така, защото имам и обратния случай при Гоблина. Много приятно ме изненадаха Хуарангите, сценарият е приятен и забавен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 А я си представете, че Му Мьон е син на краля от друга жена, а кралицата го е прогонила, за да възкачи на трона своя син.....?!? 

 

Аурора, мина ми през ума, обаче, за сега няма ясни намеци в сериала за подобно родословие. Все пак трябва с нещо да ни подскажат какво е правил покойният крал и с коя жена,....а за сега не се споменава нищо за незаконно кралско дете.

 

По тази линия сетих се, че когато кралицата отиде за първи път при бъдещия лидер на хуараните в затвора, споменаха, че е бил пръв приятел с краля, но е имало нещо между него и една от кралските наложници. Между това и познанството му с човека отгледал Куче-Птица ("Хората, които обичат музика...", измислици, явно крие нещо), можем да сплетем историята. Надявам се да не се окаже това, защото ще ми е жал за Краля, ако Му Мьон се окаже наистина престолонаследник..

 

Нещо настрана, интересно ми е каква роля ще играе "красивият" хуаран накрая, много малко знаем за него.

 

(PS: Здравейте! Първата ми к-драма, обикновено вися във форума за японска музика :P Реших да хвърля поглед заради Ви, останах за страхотно забъркания сюжет.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 епизод - все по-дразнеща ми е главната героиня. Защото актрисата е отчайващо слаба. Изобщо не прехвърляйте вината на режисьора, че той, видите ли, я карал така да играе. Тя толкоз може, но освен, че е дървена, без никаква вътрешна пластичност и емоционалност, си е разчела ролята абсолютно първосигнално. Как е постигнала недостижимото да говори непрекъснато хем озъбена, хем със стиснати зъби - един нестихващ гняв, когато плаче и дори когато е уплашена... Разваля ми половината удоволствие от историята, която ми е интересна. От друга страна - действието взе да цикли, а и атмосфера никаква. Ако сега някой ми каже, че това не е исторически сериал, лесно може да ме съгласи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейш .. как да гледаш драми с толкова много красота .Тамън си харесаш някой и вземат та го намушкат или отровят, да не говорим , убав пък гадняр ... на края на лунните любовници съм и ме страх да изгледам последните три серий , кой знае какво ме чака ,а този с малкият Минчо па не знам как ше го започна ... не искам да ви чета коментарите защото ми се разваля удоволтсвието , но пък аресвам Минчо .. пфу ... трудна дилема , ама се прежаля за още една драма ако ми останат сълзи от предната ... с две думи ...  отдавна го следя това сериалче и го чаках с нетърпение ... благодарско за превода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 епизод много тегаво. Очаквам да видя какво ще се случи с Бан Рю и мацката. Краля дали най - накрая няма да даде на майка си да разбере, че вече не е фактор и е време да се оттегли лека полека? То 10 епизод разполовихме сериала без да се е случило нищо особено. Кралицата и на мен ми харесва. Не говори много, не се държи, като малко лигаво момиченце, да видим дали няма да оглупее и тя като се влюби. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преполовен или не, поне получихме някои отговори-за произхода на кучептицата и за болеста.  С тях и моя интерес към историята се изчерпа. Вероятно ще му хвърлям по едно око, но по навик. Няма интрига, знам как ще свърши, а "танцуващите" хуаранги не са достатъчни да държат неотлъчно пред екрана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А то всичко е ясно ,даже края е  в общи линии  ясен,как ще ни докретат до 20та?

 

Излезе ,че Сон У е син на неосъществен крал и затова е бил така отгледан,интересно дали кралицата знае кой е той?
Знаех си ,че слагането на кралската гривна не е случайно.Само не ми стана ясно каква е болестта му?Момата му се обясни,романса става направо скучно предвидим
Всеки от персонажите по различни причини ще иска да ги раздели,кралицата заради сина си и плановете си,кралчето ,защото я иска за себе си,принцесата заради факта че и се мотае из краката..
И се загубва изцяло интригата,те ще останат заедно "въпреки всичко и всички"...супер скучно!
Но тя и без това се държи като първа селянка ,видно е неподходяща за кралчето,по бързичко да взема той да се преорентирва към хубавката принцеса.

 

И двамата  и Аро и Сон У играта им е доста посредствена,само с хубост не става..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Все пак успяха по един или друг начин да набутат кучептицата, като потенциален престолонаследник. То няма случайни работи ония мърши без това разпитват за него доктора също е в съюз с тях, та само да разберат, че е с кралско потекло и първата работа им е да свалят кралицата и да качат крал, който да могат да си управляват както искат. Така аз виждам такъв край Краля и птицекучето от другата страна трона и А Ро. Пък вече от историята си знаем кой се качва на трона така, че за летящия остава мацката. То и тя от вчера е готова така или иначе.

Наистина губи вече интерес ама ще си продължа да гледам  за сцените със Со Хо и Бан Рю. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и аз. С абсолютно нищо не ме грабва този сериал. Освен кралчето и Бан Рю другите персонажи са ми ужасно скучни. :/ Голям хил му ударих на сцената на Краля и неговия слуга, страхотна двойка са тия двамцата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много спарпутено обяснение се появи за кралския произход на птицекучето. Баща му, видите ли, бил болен от детски паралич и затова не само не го допуснали до трона, но го зачеркнали и от хрониките на кралското семейство. Значи и синът му не фигурира там - какъв претендент ще е тогава? Колкото до Аро и нейният "орабони", направо са един за друг - никак не ги понасям. :mad2:

А версията: кралят е син на кралицата и лекаря? Ми няма лошо, да направят ДНК-тест, като се съмняват. :896767:

P.S. Сетих се, че бащата е дисквалифициран, заради паралича, ама то и синът е припадничав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано понякога четенето на форума е по интересен от гледането на сериала,но филмчето на мен лично ми харесва леко е,неангажиращо,на моменти забавно. За болестта на куче-птица:симптомите напомнят за каталепсия,нарколепсия или катаплексия,интересно ми е кое са избрали сценаристите,и при трите болният заспива като талпа най-неочаквано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каталепсия или катаплексия  по скоро,но кралицата нямаше ли същите припадъци?освен ,че дядото

 с шапото я трови

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма бомба ще бъде ако кралчето и баткото се окажат братя(единият страда от хронично безсъние, а другият от сънни припадаци).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма бомба ще бъде ако кралчето и баткото се окажат братя(единият страда от хронично безсъние, а другият от сънни припадаци).

Да бе, как може един здрав принц да няма? Интересно мнение Дес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, как може един здрав принц да няма? Интересно мнение Дес.

Изобщо не се учудвам,при тия кръвосмесителни бракове ,какво да се появи като поколение,майката е била женена за чичо си..

И  си мисля ,че ще ги изкарат братя,за да се задвижи интригата и за трона и за момата,макар ,че там ясно ги предрешиха нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, за мен са първи братовчеди. Не че не е било обичайно по това време и да са братя, но все се надявам да не е това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...