Jump to content

Recommended Posts

Oще не съм гледала 8-ма, току-що изгледах 7-ма.

Малко се позабави темпото, имаше 1-2 по-забавни места, 

кралчето малко нежничък ми се стори на моменти,

особено като и се признаваше, един такъв тъничек гласец извади... :28558:  :28558:

Малко му се позагуби чара в моите очи. Беше ми фаворит, ама...

Интересни и симпатични са ми момчешките лудории и закачки.

 Явно ще стане смазката :28558:  между ледения високомерен недосегаем-пич  и сестрата на  падащия по краличката хуаранг.

А и ГГ вече напълно се убеди, че куче-птицата не й е брат, и вече смело ще атакува, без задръжки...

Хубави момци, ко не друго, очи ще плакнем... :beer:  :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кралчето да не е син на лекаря, викам аз,

що кралицата ще моли лекаря тогава  да бягат, след като той вече е женен за друга...

На мен ми дожаля за нея. Дори любимият й иска тя да умре.

Разделила ги е с жена му, то е ясно да я мрази...

То от най-голямата любов, се ражда й най-голяма омраза...

Пълен миш-маш, имам и друго предположение:

птице-кучето да е син на кралицата, който е родила скришом,

и го е дала на жената на лекаря, защо иначе ще е няма-да не й е отрязала езика, питам се аз...

И от превюто виждам, че ще става все по драматично и интересно...

 

 

А, за голотата, нямам нищо против.

С тези прически не разбрах много, кой- кой е, но имаше едно тяло доста ми се хареса.

Сега ще врътна да видя чие е с точност... Не, че и останалите не са хубавци, но този беше и в тяло добре сложен...

Предлагам класация-за най-готин хуаранг, може по различни критерии на готиност. Да има за всеки по-нещо.

Ако сте навити давайте. Но, един да е Кралят-хуаранг. Може и да не е ГГ, в което се съмнявам, но давайте...

Може да накацаме и снимки за доказателство.

 

Само идейка... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно НЕЛОГИЧНО допускане и то е, че куче-птица може да е разменен с краля като бебе /допускам, но и не смятам така/. Но тогава ще се окаже, че сина на доктора, който вече умря, и си спомняше живота със сестра си е излишен персонаж /,а е ясно, че беше брат на момичето, заради общите спомени за нея/....затова не се връзва някак си. Това с размяната на децата може да се случи само и единствено ако ДВЕТЕ ЖЕНИ-МАЙКИ са били бременни по едно и също време. Иначе в двореца втора бременност е много трудно да се скрие.... Тогава въпросът ми е коя е майката на края респективно, коя е на кучето-птица, защото е ясно, че жената на доктора е родила само НЕЙНИЯ си син, който имаше спомени за сестра си преди да го убият.

Както и да смятам една майка се губи от общата бройка,...защото аз мисля, че би трябвало да има три различни майки с три различни сина и една четвърта майка с дъщеря /слугинята/. Децата общо са 4!

По принцип не съм привърженик на теорията за размяната на децата....и ако трябва да заложа, залагам, че никой с никой не е разменен...и всеки си е себе си.

Още нещо, само ако кралят е себе си и е реалният крал, майката-кралица би се държала така, както се държи сега, ако е чуждо дете, защо и е да го пази и да го мисли.... А тя видимо го мисли и го пази.

Ето защо за мен всеки си е себе си и никой не е фалшив..... Освен ако изведнъж не се окаже, че сестрата е благородничка.... Защото винаги споменават, че е от смесен по-низш произход, казват че е дете на слугиня, но никога не обясняват за майка и, никога не показаха въпросната слугиня, която я е родила....Дори баща и не я споменава, пък е спал с нея, нали така, а не я споменава. Което за мене е странно. Човекът се е разкъсвал между три жени, а всъщност държи само на своята законна съпруга....идва ми твърде объркано.

Дали е възможно кралицата да е майка (и) на момиче? Нелогично е, точно колкото тези огърлици от началото на сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз пък да попитам нещо-в коя серия въобще се споменава кое от момчетата на колко години е? Съвсем спокойно майките може да са си две-кралицата и слугинята. Доктора има две деца като момчето е по-голямото и това го уточниха. Птице-куче не знаеше нищо за майката на сина, защото онзи не е разказвал за нея или поне не всичко-иначе как щеше да го излови сестрата :D . Кралицата също може да има две деца-просто едното го е родила тайно,( дори смея да предположа, че птица-куче е първородния)-нито ще е първата нито последната-и е дадено някъде за отглеждане. А, и разбира се любимият на корейците похват-близнаци(двуяйчни).. Нали по това време са лоша поличба, пък в кралското семейство съвсем и съответно не е убит на място, а скрит. Не е като да не сме го гледали и този вариант, пък като гледам тук не залагат на оригинални идеи, а на айкенди.

 

П.С. Пу, момичето заради, което реших да го пробвам най-после се появи, жалко само, че я разпознах веднага, но пак ми е интересно как ще се впише с този тембър в този исторически период ито като принцеса :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукрециана, че е миш-маш, си права, но... когато кралицата е тичала по поляните с лекаря и се е оглеждала в очите му, още не са били женени - нито тя, нито той.. Тя, като дъщеря на краля, не може да се омъжи за когото си иска. Когато отиде при любимия си да го моли да избягат от Шила, той вече беше женен за слугинята, а в друг момент лекарят й каза, че тя е тази, която го е изоставила. Ако синът на нямата всъщност е син на кралицата, то това е приятелят на главния герой, който беше убит. Как може една кралица да роди тайно, хич не знам, но че има загадка около родословието на Му Мьон е очевидно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доктора не е женен за слугинята, от къде на къде? Как стигнахте до този извод?....Нали той е имала една жена родила сина му и една слугиня родила дъщеря му /казаха в началото, че тя е извънбрачна, ясно го подчертаха/. Защо само аз изкарвам жените-майки 4 на брой?!?!? А дори да бъркам с една пак са 3. Слугинята, родила дъщеря, майката на куче-птица, майката на краля, майката на истинския брат на момичето /законната жена/. Четири ги докарах. Ако майката на куче-птица е една от другите изброени майки, то тогава са три. Защо вие казвате само за кралицата и слугинята? Не разбрах затова питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жената на доктора е слугинята. "Тя вече не е слугиня, а ми е съпруга" - казва докторът. Откъде я изкара тая бройка, Ариа, и на мен ми е чудно.  Самата А Ро говори на измисления си брат за майка си, като за "нашата майка". Никъде не са казали, че момичето е извънбрачно, а че е нечистокръвна, т.е. майка й не е от благороден произход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, ако предположим, че има размяна на децата /,което не ми се вярва и не мога да приема все още/, как тогава го е допуснал бащата /са го допуснали бащите/? До тук е ясно, че кралицата може да бъде безкрупулна, отмъстителна и подла, но тези деца освен майки имат и бащи /баща/, те къде са блели? Как са го допуснали?

 

ПП. куче-птица не може да бъде брат на дъщерята на доктора, по причина, че нейният истински брат умря. Следователно не може да е син и на кралицата. Обаче единственото, което допускам, е че А Ро, МОЖЕ да бъде сестра на краля. Много си приличат визуално. :) И двамата са много бели, много нежни и имат еднакви черти. Приличат и на кралицата по белотата си. Куче-птица и истинският син на доктора, който умря, имат по-мургава кожа и по-различни черти. Докторът също е по-тъмен. Кралят, А Ро и кралицата си приличат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кралчето да не е син на лекаря, викам аз,

що кралицата ще моли лекаря тогава  да бягат, след като той вече е женен за друга...

На мен ми дожаля за нея. Дори любимият й иска тя да умре.

Разделила ги е с жена му, то е ясно да я мрази...

То от най-голямата любов, се ражда й най-голяма омраза...

Пълен миш-маш, имам и друго предположение:

птице-кучето да е син на кралицата, който е родила скришом,

и го е дала на жената на лекаря, защо иначе ще е няма-да не й е отрязала езика, питам се аз...

И от превюто виждам, че ще става все по драматично и интересно...

 

 

А, за голотата, нямам нищо против.

С тези прически не разбрах много, кой- кой е, но имаше едно тяло доста ми се хареса.

Сега ще врътна да видя чие е с точност... Не, че и останалите не са хубавци, но този беше и в тяло добре сложен...

Предлагам класация-за най-готин хуаранг, може по различни критерии на готиност. Да има за всеки по-нещо.

Ако сте навити давайте. Но, един да е Кралят-хуаранг. Може и да не е ГГ, в което се съмнявам, но давайте...

Може да накацаме и снимки за доказателство.

 

Само идейка... :28558:

  Съгласна ,аз съм фен на кралчето,но не мисля че има вероятност да е син на лекаря,по скоро Сон У да е син на лекаря и кралицата,не е случаен и факта ,че го е възпитавал благородник,и кралчето също си има такъв.

А в една от 1те серии кралицата каза ,че е сина и,излъга или блъфира  не стана ясно.Напълно възможно е да имало нежелана бременност и просто да се е отървала от детето.А в  последствие се жени за чичото на 60 и ражда наследника.

Според мен кралицата е майка на кралчето и Сон У ,Аро и брат и/Мун Мьон/ са на слугинята и лекаря.

Затова и не можа да понесе гледката на кралчето и Аро,и затова и толкова лесно е готова да я убие.

Кралчето ,горко му..да се сдобие с власт бъдещия крал обикновено се жени за жена с власт и пари ,а той взе че се влюби в такава без нищо.Майка му поне мисли вместо него.Но и момата го недолюбва :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в една от 1те серии кралицата каза ,че е сина и,излъга или блъфира  не стана ясно.Напълно възможно е да имало нежелана бременност и просто да се е отървала от детето.А в  последствие се жени за чичото на 60 и ражда наследника.

Според мен кралицата е майка на кралчето и Сон У ,Аро и брат и/Мун Мьон/ са на слугинята и лекаря.

Затова и не можа да понесе гледката на кралчето и Аро,и затова и толкова лесно е готова да я убие.

Склонна съм да се съглася с тази логика, обаче така ще се окаже, че сестрата се влюбва в брат си, тоест ако Сон У-Куче-птица е неин брат по бащина линия /с родители : доктора и кралицата/, А Ро не може да е с него накрая. Ще се появи кръвна връзка. Съответно нямаме хепи енд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nike, звучи логично, като се има предвид колко мъже и любовници е имала тази кралица. Правят ни разни намеци, за да се досещаме: например гривната, която намери и носи Му Мьон, думите на кралицата, че е неин син, това, че той влиза при хуараните  от "квотата на кралицата", това, че сановниците ровят толкоз яко около произхода му... От какъв зор ще тръгнеш да издирваш произхода на някакъв селянин, незаконно проникнал в столицата? 

Ариа, за каква кръвна връзка говориш, като там почти не е имало "некръвни" връзки! Кралицата се оженва за чичо си и кралчето е внук и племенник на баща й.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матрим, Да, но се жени за чичо си, не за брат си. Някак си ми е по-трудно "да преглътна" връзка между сестра и брат.... съжалявам.

 (А и при кралете и кралиците е различно. А Ро и брат и не са от кралското семейство. Няма да се съберат, дори и да се обичат, ако имат кръвна връзка.)

Сценаристите също намекнаха, за това, че А Ро отрича кръвосмешението, в разговора между нея и приятелката и.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аурора, мина ми през ума, обаче, за сега няма ясни намеци в сериала за подобно родословие. Все пак трябва с нещо да ни подскажат какво е правил покойният крал и с коя жена,....а за сега не се споменава нищо за незаконно кралско дете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Matrim,именно а и защо ще го поверяват да го отглежда аристократ/който сега върнаха да преподава музика на хуараните/.освен това ако си спомняте дадоха ,че именно той се отби при лекаря и го упрекна , че извежда пред света момчето което е трябвало да проживее живота си тихо и потайно.А и тази гривна ,която  може да носи само краля,съвпадението е просто указващ намек според мен.Кралчето беше достатъчно умно и му я остави.

Дядката ще продължи да рови и в контекста ще ни осветлят по нататък.

А що се отнася до хепи енда,то корейски сериал с такъв е голяма рядкост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - много на окото ми се хваща Бан Рю. Много харесвам неговите сцени. 

tumblr_oil11mDAPk1v0smvao4_500.jpg

И следователно любима двойка са ми:

tumblr_oilt33xTNJ1sqfa8ro8_400.giftumblr_oilt33xTNJ1sqfa8ro10_400.giftumblr_oilt33xTNJ1sqfa8ro9_400.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз ще споделя - моите любимци са Кралят, Бан Рю и Су Хо /в този ред/ . Останалите изобщо не ми хващат окото, даже главният герой ми е най-антипатичен, най-грозен и най-излишен. Тези тримата са ми достатъчни, за да ми направят сериала. :):wub:

(А относно фабулата кой кой е и чий син е, искам поне тук в този сериал главният да бъде някой обикновен, простосмъртен и невзрачен селянин/гражданин, който да се докаже, не защото е от кралско потекло, а защото е самия себе си.... Писнало ми е да ни навират в очите герои с не знам си какво родословие. Искам да има поне едно обикновено случайно човешко същество, без предопределеност и без кастови влияния, което да пробие, да се докаже и да е ГГ в драма, не заради родословието си. Писнало ми е от принцове, явни или скрити. ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък предполагам, че краят ще е хепи. Какво трагично събитие може да се случи? Кралят тепърва ще царува дълго и супер успешно, Мин Мьон е представен в анонса като прочут хуаранг, значи го чакат героични подвизи. Засега ни подготвят за романтични отношения между "брата" и "сестрата", а кралят ще има да се жени много пъти и не само за свои сестри :)  Между Пан Рю и приятелката на А Ро се заформя взаимна любов... Притеснявам се за лекаря - имам чувството, че по сценарий са му подготвили трагична развръзка. До края на сериите кралицата трябва да се примири и да отстъпи престола на сина си, а аристократите да осъзнаят, че са губещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aria,Бан Рю и Су Хо  са като Монтеки и Капулети по корейски,та не е много ясно как ще цъфне любовта между сестрата и Бан Рю,но си е забавен засега романа им а и са много сладка двойка.

А ГГ и на мен нещо ми е направо  несимпатичен на моменти,незнайно защо.Ясно е че роман между него и Аро ще има,нели все това ни  показват,колко го харесва,и как отблъсква кралчето,въпреки усилията,а сега като се намеси и мамата,съвсем ще я откаже  и ще заобича още повече 'брата'

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...