Jump to content
lazeto

Weightlifting Fairy Kim Bok Joo (2016-2017)

Recommended Posts

Много свежо и разпускащо сериалче :es: В последните епизоди обаче ми липсваше да гледам героите как ядат :D:lol2:

• Haha 2

Честито на новата двойка! Искрите прехвърчаха от отдавна. На който тепърва му предстои да загледа сериала, блазе му. От своите спомени помня, че на младежа много му личеше симпатията. Аз доволна :wub:

За тях, да. Личеше им още от тогава. От тогава и продължава. Много се радвам. 

Едит: Оп, трябва да внимавам от коя година е поста, който чета. Постът, който чета е стар. Моя грешка :ph34r:

@voileta, я дай линк, че ми стана интересно. Навсякъде чета, че вече не са заедно.

Не са, да. Просто там където чета повечето неща са актуални и помислих, че и тази новина е, но се оказа, че е от 2017-та година. Щеше ми се да им се бяха получили нещата. Извинявам се за суматохата, която създадох. Понякога съм голям идиот :blink: Ще помоля, ако е възможно някой да разчисти спама, който без да искам създадох :slap:

Е, чак па суматоха, даже се зарадвахме, краткотрайно :D

• Haha 2

Приключих с гледането на сериала още преди няколко дни, но от тогава двамата главни не ми излизат от главатааа. Обожавам ги, толкова са ми сладки. :inlove: А и отношенията им след като се събраха..  :wub: Lee Sung-kyung ме впечатли тук много повече с актьорската си игра, отколкото в другите два сериала, които съм гледала с нейно участие.  Не очаквах да ми хареса всичко толкова и останах приятно изненадана като цяло.

• Like 3

Страхотно сериалче! Препоръчвам с две ръце на всеки, които иска да погледа нещо забавно, романтично, смешно и отпускащо душата. Сериала е непретенциозен, лек, върви интересно, има много забавни моменти. Двамата главни са бонбони, иде ти да ги изядеш. Въобще много добро попадение е този сериал :D

• Like 3
  • Upvote 1