Jump to content

Weightlifting Fairy Kim Bok Joo (2016-2017)


Recommended Posts

Честито на новата двойка! Искрите прехвърчаха от отдавна. На който тепърва му предстои да загледа сериала, блазе му. От своите спомени помня, че на младежа много му личеше симпатията. Аз доволна :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тях, да. Личеше им още от тогава. От тогава и продължава. Много се радвам. 

Едит: Оп, трябва да внимавам от коя година е поста, който чета. Постът, който чета е стар. Моя грешка :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са, да. Просто там където чета повечето неща са актуални и помислих, че и тази новина е, но се оказа, че е от 2017-та година. Щеше ми се да им се бяха получили нещата. Извинявам се за суматохата, която създадох. Понякога съм голям идиот :blink: Ще помоля, ако е възможно някой да разчисти спама, който без да искам създадох :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключих с гледането на сериала още преди няколко дни, но от тогава двамата главни не ми излизат от главатааа. Обожавам ги, толкова са ми сладки. :inlove: А и отношенията им след като се събраха..  :wub: Lee Sung-kyung ме впечатли тук много повече с актьорската си игра, отколкото в другите два сериала, които съм гледала с нейно участие.  Не очаквах да ми хареса всичко толкова и останах приятно изненадана като цяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно сериалче! Препоръчвам с две ръце на всеки, които иска да погледа нещо забавно, романтично, смешно и отпускащо душата. Сериала е непретенциозен, лек, върви интересно, има много забавни моменти. Двамата главни са бонбони, иде ти да ги изядеш. Въобще много добро попадение е този сериал :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладурско сериалче се оказа, наистина ти създава настроение и не те натоварва с излишни драми.При този не особено сложен сценарий, основна заслуга за успеха му сред зрителите(поне в този форум), има играта на актьорите-супер естествено им се получаваше. Мислех, че за първи път гледам главния, пък се оказа, че е играл в Сиренцето, но там изобщо не съм го отразила.Заради химията, която имаха и като цяло играта му тук ме спечели и вече съм му фен:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След суперлативите по-нагоре е трудно повече да го похвалиш сериала. Наистина е много добър. Главните герои показаха една много зряла любов, бих казал в сравнение с много други сериали и връзки между по възрастни главни герои(около 30-те години). Нямаше ги безкрайните глупости и размишления и караници и обичаме ли се или не се обичаме. Не знам дали защото бяха спортисти и са дисциплинирани или защото осъзнаха че нямат време за глупости. А и едва ли можеха да си позволят връзка която да пречи на кариерата им. Той доста се помъчи докато я накара да се влюби в него. И когато дойде момента за действие не се поколеба, щото се уплаши да не я загуби.  Тоест той се бореше за нея, и тя са бореше за него когато трябваше. Тя беше като цапната с мокър парцал след като той я целуна.  Имаше и караници , но важното беше че комуникираха(дори и на висок глас) помежду си и не се получаваха големи недоразумения. Другите сценаристи могат да се поучат от това. Потока дето хвърляха монети беше интересен, показаха живота на спортистите в спортен университет. 

Не ги знам какъв гардероб имаха , ама сменяха якетата и облеклата в почти всяка сцена. Голям телемаркет правеха. От заглавието не бях много заинтересуван да гледам сериала, докато не изгледах тази сцена по Youtube. 

 

Класика, погледа и би убил поне 10 Супермена. Погледите на всички след признанието и бяха безценни.

Off Topic

В тази сцена да кажем главния герой малко оплете конците. Взе да дърпа приятеля си за ръката и да го кара да става от масата? Не знам , може би се вцепени от страх? А трябваше само да стане и да отиде на нейната маса, без много много да се обяснява. Краката си бяха негови все пак. 

Главната я дават 1,76 м висока, аз по-висока актриса от нея не знам за сега. Но си пасна идеално за ролята, никой не иска да гледа истинска щангистка. Физиономиите и, усмивките и, походката и, бяха точно на място. И в караокето беше страхотна.  Спорта в сериала беше показан достатъчно, ако искам да гледам щанги ще си пусна Евроспорт.  Всичко беше на ниво в сериала. Прекрасен. Сериал който връща вярата в корейските сериали. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, gig911 написа:

Всичко беше на ниво в сериала. Прекрасен. Сериал който връща вярата в корейските сериали. 

:o:slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата ще я дават премиерно по Btv Lady. Всеки делничен ден от 19:30 часът,с заглавие "Феята на щангите". Първи епизод на 26.07.

  • Харесвам 3
  • Мерси 1
  • Sad 1
  • Upvote 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимите ми сцени са, когато

Off Topic

той я целуна в склада и после когато тя му каза че го харесва в парка ... не помня сняг имаше ли.

Супер сладурско сериалче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skio, моля виж този коментар.

 

Иначе съм съгласен, че филмчето не е безкрайно зле. Аз го изтърпях до седма серия. Skio, следва демонстрация.

 

Spoiler

Това отслабвай-дебелей ми дойде в повече и го зарязах. Това не е хумор, а тъпотия.

 

Но пък като го дадоха по телевизията, го изгледахме целия с половинката и не съжалявам. Тя много се забавляваше с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/7/2023 at 9:09 AM, k-drama-monk said:

Skio, моля виж този коментар.

 

Иначе съм съгласен, че филмчето не е безкрайно зле. Аз го изтърпях до седма серия. Skio, следва демонстрация.

 

  Hide contents

Това отслабвай-дебелей ми дойде в повече и го зарязах. Това не е хумор, а тъпотия.

 

Но пък като го дадоха по телевизията, го изгледахме целия с половинката и не съжалявам. Тя много се забавляваше с него.

Вече не си спомням детайли, но:

Spoiler

Тя нали тръгна при тоя доктора защото го хареса, като и помагаше с шкафчето. Иначе при щангистите това с тъпченето си е факт, като минават в други категории и т.н.

... така, като те слушам си по голям критик и от мен ? , а моите стандарти са си доста високи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич да не е, се сдържам стоически да казвам, какво точно съм си наумил. В миналото бях „популярен“, интернетски трол.

 

Но се промениха някои неща. За да критикуваш, първо трябва да направиш. Като направиш, не ти се критикува. От опит го казвам.

 

Има го и — не съди, за да не бъдеш съден.

 

И третото е всъщност най-важното. Те тези работи (сериали в случая) ги правят за пари. Да има хляб, да сложат на масата. Не можеш да им се сърдиш или изискваш от тях. Не си ти този, който храни семействата им.

Редактирано от k-drama-monk
гадните клавиатури на умнофоните
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Spoiler

Таткото ще решава тя в коя категория ще се състезава? От къде на къде??? Тя е пълнолетна. Треньорите също не могат сами, през главата на момичето да правят, каквото им скимне и да я наказват като роб в РИ.

 

Това е някакъв несполучлив опит за вкарване на полу-, не цяла, че е комедия, драма, но това третиране на жените като отпадък, който може да подритваш на пътя, ми идва в повече.

 

 

И това го казвам на фона, че аз тази актриса не я харесвам. Когато започна Sh**ting stars, някой във форума написа, че заради тази кобила не би го гледал.

 

Тогава си казвах, какво му има на момичето? Добре си е. Като я погледах малко, разбрах, какво е имал предвид. А аз употребявам изключително рядко обидни думи към жени.

 

И за капак в този сериал нарочно са я направили грозна. Много ми е противен режисьорския похват, красиви момичета да ги правят на уличници.

Редактирано от k-drama-monk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...