Jump to content

Weightlifting Fairy Kim Bok Joo (2016-2017)


Recommended Posts

Май само аз си го гледам още. Остана последен епизод и разбира се дойде време на "голямата раздяла" за да ни покажат колко голяма, истинска и силна е любовта между ГГ. Като цяло сериалът не е нищо особено, но е доста приятно за разпускане не липсват и смешните и забавни моменти. Главните са големи сладури, така че им дайте шанс. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мислех, че само аз го гледам, след като секнаха коментарите.  :28558:   Наистина не остана, още една серия. Забелязахте ли, че новопоявилата се мацка е призрачето от Oh my ghost? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мило и симпатично се е получило сериалчето...Приятно се изненадах от Lee Sung Kyung- не очаквах, че може да изиграе противоположен образ на този в "Cheese in the trap"...

колкото до Nam Joo Hyuk- това момче игра толкова искрено както тук, така и в "Moon lovers", че няма как да не му повярваш на 100% на емоциите, които показва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми - леко, романтично и забавно, аз лично съм се смяла с глас доста пъти. Даже сега се усмихвам: 

как се беше скрил в гардероба, а в кафето оназ мацка като започна да го пипа и нашта щангистка побесня :D

 

Ако сте гледали нещо много драмаво, то това тук ще успее да върне усмивката на лицето ви.
 

И да не забравя Nam Joo Hyuk ще го следя от много, ама от много близо. Поредна драма, в която ми харесва как играе, а и как изглежда, де  :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:icon_sunny:  :icon_sunny:  :icon_sunny:  Много ми хареса! Много ..... ! Чак изненадах себе си, след толкова много филми ! Безкрайно позитивен сериал, има си всичко- интересни хрумки, романтика, хумор ( на места съм се смяла на корем )  ..... направо беше наслада за сетивата и много ме зареди!  Всички актьори си играха ролите направо с удоволствие и много им личеше ! Различни двойки, любови и готини интриги.  Невероятна игра на двамата главни и за мен още нови актьори, много готина химия, като две разлудувани жребчета бяха :28558:  .  Мацката от Сиренцето и Докторите е уникално готина, толкова е ексцентрична и  толкова  и отива да играе смахнати роли, друга такава актриса корейска, аз поне не се сещам от новите  ! Това е от филмите, който може да гледате повече от един път и винаги ще ви е интересно и зареждащо с оптимизъм. Гледайте, не се колебайте !  :icon_sunny:  :icon_sunny:  :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с Аврора :) Драмичката е върхът!!! Честно казано по някаква си незнайна причина очаквах ,че няма да ми хареса и подходих доста резервирано,но от минута на минута започнах да се влюбвам адски много в героите и отношенията ,които имаха помежду си. Да,последните 2 епизода както обикновено става леко спадна еуфорията,но му пиша отличен,за начина ,по който ме караше да се чувствам гледайки го. Препоръчвам :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова, толкова сладки! И двамата главни са изключително естествени и непосредствени в играта, така леко им се получаваше всичко, искрено и убедително, направо не е за вярване колко малка филмография имат, а какви таланти са. И химия им се намираше. И, докато Джу Хьок явно работи върху уменията си, но си е в същото амплоа, то Lee Sung Kyung направо ме изуми, щото последно я видях в Сиренцето. Каква противоположност изигра тука - невероятно, като си спомня каква гнусна дебилна сестра беше, а тука - разчепартената походка, смъкнатите дрехи, чорлавата коса, и особено добряшкото поведение. Наистина не очаквах да се справи толкова добре с диаметрално различна роля. Радваха ме и съпътстващите двойки, а също и звездните камео участия.

Сериалът е идеален за разпускане и отмора, освен това в него няма нищо негативно, което си е едно малко чудо за корейска драмичка. Силно препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След поредното преглеждане на господаря на слънцето , започнах щангите ... като за 4 епизода се посмях ... лек и забавен досега , най вече не натоварващ , а разтоварващ ... надявам се така да продължи .... хъхъхъхъ главния голям пубер хахаха .В  1 клас имах един такъв дето постояно ми дърпаше опашките и плитките, и ме дразнеше....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха страхотно сериалче.Почти на края съм и усмивкарта ми е ей такава голяма 24 каратова .Двамата главни са големи сладури , а оста е повече от добър.ЗНаех си ,че си заслужава чакането докато излезнат всички серии на веднъж ... гледайте го , няма да съжалявате ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не вземе някой да получи захарна болест от толкова сладко! 

Точно ти ли , дето не излизаш от сладкарницата  :na2: , а й на който не му харесва далече ... сериала си е страхотен,зарежда  само положителни емоции  ... поздрав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно ти ли , дето не излизаш от сладкарницата  :na2: , а й на който не му харесва далече ... сериала си е страхотен,зарежда  само положителни емоции  ... поздрав

Аз отдавна съм се преместил в ресторанта, чета си внимателно менюто и внимателно избирам ястията, а такива сладости не ми ги позволява диетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отдавна съм се преместил в ресторанта, чета си внимателно менюто и внимателно избирам ястията, а такива сладости не ми ги позволява диетата.

тихо да не те отсрелям с клипчета на десерти , хъхъхъхъ :na2: , а и щом си отворил менюто с десертите не ми се прай на скромен(кой знае как тайничко си похапваш) ... иначе нямаше да си постнеш комента ... меренг .

 

SWAG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото ме натовари "Силната Бонг" със свръх лиготии и тъпотии, този сериал ме разтовари на макс. Много готин сценарии, много адекватни реплики и действия. Не коментирам излишните муцуни на главната, но ако наистина ни бяха джаснали някоя щангистка подобна на реалната им визия, нямаше да се изтрае...Много готини пичове с естествено поведение, препоръчвам B)

Допълвам си коментара, т.к. изгледах и последните две серии и мислех, че "няма как да не доскучее", но не - НЕ ДОСКУЧА. Отдавна не бях попадала на сериал, без кой знае какъв сценарии, но така добре направен, че да ми е интересен до края. Много, много му се кефя - няма интрига дето да я влачат 5 - 6 серии, няма грешно казани думи, има хумор и то забавен - не за първокласници...всичко си има :D  И готината любов, не в последната серия да се "събудят", дет' вече обикновено ми е все тая. Не знам какъв рейтинг е имал сериала в Корея и не ме интересува особено, но дори и да е бил нисък - главните са ударили джакпота - обявиха наскоро, че са заедно. Заварката е станала по време на сериала! Готино! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото ме натовари "Силната Бонг" със свръх лиготии и тъпотии, този сериал ме разтовари на макс. Много готин сценарии, много адекватни реплики и действия. Не коментирам излишните муцуни на главната, но ако наистина ни бяха джаснали някоя щангистка подобна на реалната им визия, нямаше да се изтрае...Много готини пичове с естествено поведение, препоръчвам B)

Допълвам си коментара, т.к. изгледах и последните две серии и мислех, че "няма как да не доскучее", но не - НЕ ДОСКУЧА. Отдавна не бях попадала на сериал, без кой знае какъв сценарии, но така добре направен, че да ми е интересен до края. Много, много му се кефя - няма интрига дето да я влачат 5 - 6 серии, няма грешно казани думи, има хумор и то забавен - не за първокласници...всичко си има :D  И готината любов, не в последната серия да се "събудят", дет' вече обикновено ми е все тая. Не знам какъв рейтинг е имал сериала в Корея и не ме интересува особено, но дори и да е бил нисък - главните са ударили джакпота - обявиха наскоро, че са заедно. Заварката е станала по време на сериала! Готино! 

Ей направо с кеф ща лайкна ... аз още си се хиля кат полуидиот щом се сетя за тях .Мисля скоро пак да ги повторя ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, много ядат в тая драма. Като седна да ги гледам и аз почвам да ям, докато дойде края, ще се търкалям :896767:

 

Много ми харесва, това, заедно с Fight for My Way са двата най-приятни, неангажиращи сериала, които съм гледала. Даже Weightlifting Fairy-то една идея повече, имам чувството, че главната е най-доброто същество на света,  незлоблива, без да е досадно наивна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера пуснах уж само да видя за какво става дума и осъмнах с 6 епизодов маратон до 4 часа сутринта. Даже още щях да си вися да гледам, но вече не виждах субтитрите от втренчване :28558: Много леко сериалче. Не че не засягат пак стабилни теми и проблеми, но докато зачекнат нещо и то отминало. Много вярвам на играта на актьорите. Как я гледа главният и очите му се усмихват, а в следващия миг тя като спомене лекаря и в погледа му започва да плува мъгла. А главната е невероятно красиво и сладко същество. Има необикновен цвят очи. Вярвам на увлечението й в доктора, който също много ми харесва като герой. Малкото братче се държи като истински мъж. Подкрепя я, въпреки, че не той е в мислите й. Ако аз трябваше да избирам кой с кого, идея нямам. Разкошно си предават емоциите. Всъщност никак не е лесно да разсмиваш зрителя, докато разказваш за нещо сериозно. Мога да дам пример с боя в заведението. Накрая се смях, но преди това много се изнервих. Как може мъж да предизвиква и обижда жена така? И мръсникът знае, че тя не може да му отвърне, защото после това ще опетни кариерата й. Аз дето не съм за решаването на проблемите с насилие по принцип, на този с удоволствие щях да му подложа крак, за да се срещне с ръба на масата отблизо. Много долно държание от негова страна :samurai:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...