Jump to content

Recommended Posts

photo773324.jpg

 

Gohoui Byeoli Bitnaneun Bame


Друго: Go Ho’s Starry Night
Жанр: Романс, комедия
Eпизоди: 4 (20 по 20 мин.)
Формат: Уеб драма
Мрежа: Sohu TV
Период на излъчване: 2 юли 2016 - 31 юли 2016
Време: Събота и Неделя от 00:00 часа

Режисьор: Jo Soo Won
Сценарист: Shin Yoo Dam (신유담)

 

Участват:

Kwon Yoo Ri (Girls'Generation) като Go Ho
Kim Young Kwang като Kang Tae Ho
Lee Ji Hoon като Hwang Ji Hoon
Shin Jae Ha като Oh Jung Min
Kim Ji Hoon (김지훈) като Park Jin Woo
Choi Duk Moon като Director Choi Chang Sub
Kang Rae Yun като Lee Hee Yun
Hwang Young Hee като Lee Chung Kyung (майката на Go Ho)
Jang Sung Won (장성원)
Park Eun Ji
Kim Yong Goo (김용구)
Lee Yoo Jin
 
Специални гости
Kim Kwang Gyu
Park Seul Gi
Lee Jong Suk като Song Dae Gi
Ahn Sang Tae
 
Описание:
Разказ за живота на 29-годишна служителка в рекламна агенция и
за трудностите, с които се сблъсква в работата, семейството
и любовта.
 
Свали с български субтитри :click:  :click:
Онлайн с български субтитри :click:
С български и английски субтитри :click: 
Английски субтитри :click:
С руски субтитри :click:
Онлайн с руски субтитри :click:
 
Off Topic

 

Официален сайт:
– Sohu
– SBS


– Trailer (Sohu)
– Trailer (SBS)

 

 

Весело и забавно сериалче :) 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно навреме... много обичам такива сериалчета... Вчера случайно разбрах за него и таман го свърших... 

Каста какво да му коментирам... мъжа с дългите крака... другия с влажния поглед... мацката на ниво... идеален за есенен следобед :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко ли са и дали на Пешито, да се покаже за няма 1 минута в сериала. питам се аз? :28558:

Аз съм с руснаците и не съм го свършила. Като гледам има и други гости. :28558:

Въй дългокракия голям елеганс. Разбиха ме. като бяха събрани всички ухажори на масата. и се натряскаха вечерта. барабар с главната.

Всеки едно казва, друго мисли.  :28558: Доста забавно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен съревнованието много ми допадна... и шефа как се добави...

...а на Lee Jong Seok кат звезда сигур двойно са платили ;)

Kim Young Kwang си е доста добър за тоз тип роли и поне тоз път са му оцелии партньорка, че иназ "тапа" в предната уеб драма(Dr. Mo Clinic) ми вадеше очите през цялото време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,драмичката изглежда интересна мисля да е гледам,ама имам един въпрос само който не разбирам.Като цяло колко са епизодите,защото бях разбрала,че са 20 както тук пишете и че е уеб драма,а в Замунда пише че са 4 епизода и то по един час.Колко са в действителност и уеб драма ли  еили не? Много благодаря за отговорът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,драмичката изглежда интересна мисля да е гледам,ама имам един въпрос само който не разбирам.Като цяло колко са епизодите,защото бях разбрала,че са 20 както тук пишете и че е уеб драма,а в Замунда пише че са 4 епизода и то по един час.Колко са в действителност и уеб драма ли  еили не? Много благодаря за отговорът.

 

Уеб-драма, която е прередактирана до минидрама от 4 серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре, този Kim Young Kwang какъв можел да бъде! Супер е за отмора сериалчето - събрано, но не прекалено кратко, офисно, но не само работа, романтично, но не сладникаво. Много приятно си прекарах времето с тия всичките, петимата ухажори бяха много интересни, пък и смехории имаше. Препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свеж и лек минисериал :) Хареса ми, страхотен е за разпускане с нещо неангажиращо умът и положително :) Имаше доста забавни моменти, а главният направо ми открадна сърцето с тази усмивкааа! Още един член се присъедини във фенклубът му :D Ще трябва да се гледат и други неща с негово участие, това беше само 4 епизода, не стигат! :D Имам леки забележки по отношение на актьорската игра на главната актриса в последния епизод, но ги преживях! Другите охажори бяха големи образи и ми хареса анализирането над всеки един от тях. 

Сериалът е идеален за разпускане и забавеление, със свежи и забавни герои и симпатична романтична линия :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, как съм го пропуснала до сега се чудя??? Много яко сериалче. Каста няма да го коментирам, то няма и нужда. С този главен 190 см прелест и усмивка "омекнаха ми коленцата" мога да гледам и най-тъпия сериал. Или просто да си върви по коридора в офиса с тия дълги крака. Въобще останах много доволна, даже малко ме е яд, че не беше още няколко серийки. Като знам какви тегавини ги влачат по 18-20 серии, този ми се видя късичък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладък, лек и с много чаровен каст. С четирите си епизода е като глътка свеж въздух на фона на 16-серийни формати. Носи нещо от настроението на "Mood of the Day" (2016), въпреки че нямат нищо общо като сюжет. Ако искате да се разтоварите от глупостите на ежедневието, и сериалчето и филма по-горе са много добро лекарство.

Редактирано от Baioretto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...