Jump to content

SOTUS: The Series & SOTUS S: The Series (2016- 2018)


Recommended Posts

Аз да си драсна два реда, след като изгледах и втори сезон. :D 

Не очаквах, но ми хареса повече от първи сезон. Може би, защото действието се движеше повече в работна среда и зрелия начин на живот, отколкото в университета. Много ми беше интересно какво се случва в работата на Артит. Освен колективния работен процес между различните звена във фирмата, интересни бяха взаимоотношенията между колегите и леките интриги, които се създаваха. По едно време ми стана жал за Артит, колко проблеми му се насъбираха в работата, и отделно в личен план как нещата се движеха нагоре-надолу, което нормално към финалните епизоди, да доведе до объркване в чувствата му. А Конг ме радваше, как до последно остана верен на обичта си.

Бл жанра в сериала почти не се усещаше, отношенията между двамата и в този сезон бяха изключително интелигентни и културни, отвсякъде лъхаше чувство на уважение (дори и при другите двойки). Това навяваше застой в отношенията между главните през тези 2 години откакто са заедно, но специалните сцени след всеки епизод бяха много сладки и опровергаваха това мое мислене. Финалът, естествено, че ми хареса.

Off Topic

Цял сезон чакаме прогрес в светогледа и емоциите на Артит и ето, че го получихме. :wub: :D 

И да обобщя: и двата сезона са много хубави, не само като история, но и начина по-който са направени. Няма отрицателни персонажи, напрежението е съвсем леко, действията се случват адекватно, а основния жанр е поднесен по начин много предразполагащ зрителя. 

Благодаря отново за преводите. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Friendship with Krist & Singto EP.3

 

 

Friendship with Krist & Singto EP.4

 

 

Off Topic

Friendship with Krist & Singto EP.4.1

 

 

Friendship with Krist & Singto EP.5

 

 

Friendship with Krist & Singto EP.6

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един коментар на Крист към негова снимка, "SOTUS 7", събуди надеждата на всички Peraya за трети сезон. Най-нетърпеливите феновете създадоха и плакат. :D

Лично аз искам да ги гледам заедно в друг сериал, с друг сюжет. 

FB_IMG_1614057156710.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи сезон и честно да си кажа не го усетих кога сърши...бях на първи епизод и след това вече бях на 11ти.:dunno:

Толкова ми беше интересна историят, как показват системата SOTUS(и във другите сериали я бях срещала, но тук я показаха в целия и "блясък"), как трябва да изпълняват нарежданията на старшите,а някой от задачите бяха много абсурдни,но показаха как се изгражда уважение и единство.

Според мен в този сериал бяха наблегнали на връзката старши- младши ,а не на БЛ елемента,което беше много разнообразие 

Ще видим във втори сезон,дали няма да развият отношенията м/у Конг и Артит,защото са много сладки заедно :wub:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...