Jump to content

Recommended Posts

Аз да си драсна два реда, след като изгледах и втори сезон. :D 

Не очаквах, но ми хареса повече от първи сезон. Може би, защото действието се движеше повече в работна среда и зрелия начин на живот, отколкото в университета. Много ми беше интересно какво се случва в работата на Артит. Освен колективния работен процес между различните звена във фирмата, интересни бяха взаимоотношенията между колегите и леките интриги, които се създаваха. По едно време ми стана жал за Артит, колко проблеми му се насъбираха в работата, и отделно в личен план как нещата се движеха нагоре-надолу, което нормално към финалните епизоди, да доведе до объркване в чувствата му. А Конг ме радваше, как до последно остана верен на обичта си.

Бл жанра в сериала почти не се усещаше, отношенията между двамата и в този сезон бяха изключително интелигентни и културни, отвсякъде лъхаше чувство на уважение (дори и при другите двойки). Това навяваше застой в отношенията между главните през тези 2 години откакто са заедно, но специалните сцени след всеки епизод бяха много сладки и опровергаваха това мое мислене. Финалът, естествено, че ми хареса.

Off Topic

Цял сезон чакаме прогрес в светогледа и емоциите на Артит и ето, че го получихме. :wub: :D 

И да обобщя: и двата сезона са много хубави, не само като история, но и начина по-който са направени. Няма отрицателни персонажи, напрежението е съвсем леко, действията се случват адекватно, а основния жанр е поднесен по начин много предразполагащ зрителя. 

Благодаря отново за преводите. :) 

• Like 2

Friendship with Krist & Singto EP.1 Missing the Old Days in "Pattaya"

Friendship with Krist & Singto EP.2

• Like 1

Friendship with Krist & Singto EP.3

Friendship with Krist & Singto EP.4

Off Topic

Friendship with Krist & Singto EP.4.1

Friendship with Krist & Singto EP.5

Friendship with Krist & Singto EP.6

• Like 1

Един коментар на Крист към негова снимка, "SOTUS 7", събуди надеждата на всички Peraya за трети сезон. Най-нетърпеливите феновете създадоха и плакат. :D

Лично аз искам да ги гледам заедно в друг сериал, с друг сюжет. 

FB_IMG_1614057156710.jpg

• Like 1