Jump to content

Entourage (2016)


Recommended Posts

spacer.png

 

Entourage (안투라지)

                                Страна: Южна Корея                                 

Също така известен като: Entourage Korea

Период на излъчване: 4 ноември 2016 - 19 декември 2016

Време на излъчване: Петък – Събота 23:00

Жанр: Комедия

Канал: tvN

Епизоди: 16

                                                                        Режисьор: Jang Young Woo                                                                      

              Субтитри: Английски          

 

Участват:

Seo Kang Joon като Cha Young Bin

Jo Jin Woong като Kim Eun Gab

Park Jung Min като Lee Ho Jin

Lee Kwang Soo като Cha Joon

Lee Dong Hwi като Geobook (turtle)

Kim Hye In като Seo Hee

Ahn So Hee (Wonder Girls) като Song Na Ra

Choi Myung Gil като Kang Ok Ja

Yoon Ji Hye като Eun Gab’s wife

Amber Liu като Jay Jung (Eun Gab’s secretary)

Ryu Han Bee като Eun Gab’s daughter

Jin Sun Kyu като Kim Eun Gab’s friend

Lee Sung Min 

Kyung Soo Jin

Kim Jae Young

Kim Tae Ri - епизод 1

Lee Sun Bin - епизод 13

Oh Dae Hwan - епизод 13

и други

 

Резюме: Драмата е римейк на американския сериал "Антураж", който се излъчва по HBO между 2004 и 2011 г., а tvN закупи правата за публикуване през 2015 г.

 

 

Свали с български субтитри :click:  :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:

С руски дублаж :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 И аз това се питах :))  Ясно е, че корейската цензура и автоцензура ще ни лишат от удоволствието да видим Канг Джун като мнооого лошо момче.

Но пък TvN напоследък радват с все по-разкрепостени сериали, така че има проблясък. Гледам тийзъри, клипчета, мейкинги и изглежда доста свежо.

Доволна съм, че Канг Джун най-накрая има главна роля и се надявам сериала да започне бързо да се качва и превежда, защото чакам от лятото и вече нямам търпение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите два епизода и все още не мога да преценя дали ми харесва или не. Смисъл все едно гледам корейски сериал, който не е корейски. Може би защото пише, че е римейк и на това се дължи, че няма познатите типично корейски персонажи и сцени, които сме свикнали да виждаме във абсолютно всеки един сериал. Канг Джун ми беше много по "цветен" и по така в "Сиренцето" тука с тази роля ми е малко странно, да го приема. Не мога да го усетя все още какво играе ама повече клони към хубавият актьор, който няма нищо друго освен пустата си хубост. Мениджъра му ми направи по - добро впечатление от него. Все още никаква история не се е завързала. Даже 1 епизод имах чувството, че гледам яко реклама. Та и най - запомнящото се от 1 епизод.  

 

Просто, като видя ГД и очичките ми светват ;д
14639786_1130716317005113_91713396354673

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При излъчени спешъл, нулев и първи епизод досега :28558: рейтингът върви само надолу - от 2,5 до 1,1% в събота.

 

Основното недоволство е от монтажа и от твърде високата бекграунд музика, от която не се чувало какво си казват героите.

А пък това, което си казвали, било 18+  :28558: :28558: :28558: :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-различно е, но точно като Ейнджълчето и аз не мога да преценя дали ми харесва от два епизода.Знам със сигурност,  обаче какво не ми харесва-  Ahn So Heе, дето с появата си ме докара до  УжасТ - челюст, зъби , нос, грим  и всичко друго . Добре, че го гледах през деня, че ако беше вечерта щях да се стряскам насън, беше си като вампир.  Тая, като нищо ме е отказала да гледам от страх, а се очаква да е в центъра на събитията, както се видя. И както обича да  казва един съфорумец, яко трябва да са платили от агенцията и, за да я набутат в сериала., при безчет,  също толкова "можещи" Убавици-певачки.( благодарение на този сериал я видях и разбрах че е певачка)

Честна дума, по-стряскащо нещо в к-попа не бях виждала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-различно е, но точно като Ейндълчето и аз не мога да преценя дали ми харесва от два епизода.Знам със сигурност,  обаче какво не ми харесва-  Ahn So Heе, дето с появата си ме докара до  УжасТ - челюст, зъби , нос, грим  и всичко друго . Добре, че го гледах през деня, че ако беше вечерта щях да се стряскам насън, беше си като вампир.  Тая, като нищо ме е отказала да гледам от страх, а се очаква да е в центъра на събитията, както се видя. И както обича да  казва един съфорумец, яко трябва да са платили от агенцията и, за да я набутат в сериала., при безчет,  също толкова "можещи" Убавици-певачки.( благодарение на този сериал я видях и разбрах че е певачка)

Честна дума, по-стряскащо нещо в к-попа не бях виждала.

:slap:  :rofl:  :kissy: За корейците е прекалено скандален, за европейците-прекалено скромен. Не може ли да го пускат само за останалия свят, а аджумите да си гледат семейните сапунки и да пазят зорко морала в Корея, защото както знаем там се размножават чрез опрашване. Всъщност сериалът си е добър и според мен точно тази неопределеност в героите е различното от останалите сериали, които си карат по шаблоните с характерните герои и предвидими ситуации. Ан Со Хи не е чак такава дупка, има и по-зле от нея. Особено ако докторът им си е оставил ръцете по лицето им, а кубиците ъпгрейд им личат от километри. Но нали тук целта е да вкарат истински звезди, популярни в момента, та и Со Хи е намазала, а и със сигурност и агенцията й се е постарала. Не знам колко дълго ще ги изтърпи цензурата, но нали са кабеларка, там са по-свободни. Накрая могат да сложат едно 19 в кръгче и си решават проблемите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм го гледала все още, ама никак, обаче днес попаднах

на тези снимки от 1 епизод. И ми направиха огрооомно впечатление. :rofl:

 

ВНИМАНИЕ 16+

 

 

lee-dong-hwi_1478500192_4.jpg

lee-dong-hwi_1478500191_3.jpg

lee-dong-hwi_1478500765_1.jpg

 

 

 

Нещо корейците напоследък доста освободено го раздават. :28558:  :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а дали ще има превод и на БГ, че жирафа е любимец на мъж ми, а аз пък търся какви сериали да гледаме заедно, щото трябва да са необикновени :28558: , иначе сама си ги гледам :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам, наистина чисто голи си ходят в тия обществени бани. Смисъл не е нещо спец за сериала. 

То навсякъде си ходиш чисто гол из банята. :28558:  Мисълта ми е, че те в сериалите са с малко

по-консервативно държание и не дават чак на такъв показ телата си. Дори и когато правят 

любов са сдържани и в леглото след това са облечени, все едно не е имало нищо. :28558:

То не, че имаме нещо напротив де... Просто за мен е малко странно. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала американската версия. Изгледах 1ви епизод и ми се зави свят от скачащата камера. Така ли ми се струва или кастът е събран от "кол и въже"  :rolleyes:. Сякаш идеята е да изпъква главният - той е сладур, останалите са ги замазали умишлено....този с очилцата ми прилича на мормон, мениджърът - на църковен поп, височкият - голямо кълчене и преиграване. Мадамата, с която се видяха в бара, и която казвате ще е главна - нищо особено. Като сюжет - не е много ясно накъде върви работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала американската версия. Изгледах 1ви епизод и ми се зави свят от скачащата камера. Така ли ми се струва или кастът е събран от "кол и въже"  :rolleyes:. Сякаш идеята е да изпъква главният - той е сладур, останалите са ги замазали умишлено....този с очилцата ми прилича на мормон, мениджърът - на църковен поп, височкият - голямо кълчене и преиграване. Мадамата, с която се видяха в бара, и която казвате ще е главна - нищо особено. Като сюжет - не е много ясно накъде върви работата.

 

Така ти се струва, защото не са набутали познатите айдъли, а играят актьори и то с доста роли зад гърба си. Гле'й до къде я докарАхме. :28558:  Само грозноватата любима на главния е певачка и мязащата на мъж- Amber. Тук може да разгледаш каста и кликвайки върху името на всеки да видиш какъв е и в какво е участвувал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като фен на оригинала реших да се пробвам с корейската версия и като цяло мисля, че е гледаем, но леко скучен. Ясно е, че не могат да си позволят да е по-пиперлив, не могат да псуват, да ги показват как дърпат тревица и накрая се получава нещо meh...

Откъм актьорска игра главният горе-долу го докарва, даже ми се струва, че доста копира израженията на Ейдриан Грение. Жирафът също се справя и добавя корейски чичакски хумор към образа. Не мога да кажа, че е по-добър от култовия Джони Драма, но поне е интересен с изцепките си. Най-мискастнати засега ми се струват Търтъл и Ерик (приятелчето меринджей). Много са зле милите - ни талант, ни харизма.

Само една поправка - Амбър не е любима на главния, а влиза в ролята на асистент на агента му. В оригинала беше мъж гей, тук са решили да го заменят с томбой.

А големата любов на ГГ е направо мани! Като я видиш после си лееш куршум. Но екранното й време няма да е много, надявам се. В оригинала се извъртяха доста старлетки на тая позиция.

Ще хвърлям по едно око, но ми се струва, че корейците е най-добре да си правят корейските сериали и да не се пробват в отвъдокеански сюжети. Много са им далечни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lawandula, благодаря ти много, погледнах линка и в какво са участвали.  :)

 

Епизод 2 беше по-добър от 1. Амбър направи добро включване според мен, нищо че го дава мъжки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0.7 % рейтинг на снощния епизод. :slap:

Драмата е заснета предварително и няма много варианти за промяна, освен нов монтаж.

Какво ли ми напомня това? :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом му е нисък рейтинга, значи може и да ми допадне. Усещам, че в последно време се разминавам с предпочитанията на корейските драма аджуми. Пък и ще изчакам  да се съберат коментари, за да съм сигурна, че си струва гледането. Иначе Чо Джин Унг ми стана слабост след като изгледах Сигнал и се надявам да се справи добре тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което са заснели

 

 

Това, което е показано, заради цензурата

 

 

tvN твърдят ,че не знаят как е попадноло в социалните мрежи видеото и че нямат нищо общо, но масово мнението е, че са го пуснали самите те, заради супер ниския рейтинг  и провала на  драмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ми хареса, даже ще ми стане един от любимите драми.Като голям фен на американската версия поне според мен са се справили доста добре и каста е много добре подбран и определено си пасват, може би единствено Ан Со Хее и  Ким Хе Ин ми бяха малко безлични, но поне нямаха достатъчно екранно време. Не знам защо има толкова нисък рейтинг в Корея, явно зрителите там не искат да виждат,че техните идоли не са богове а просто хора като останалите с техните слабости. Саундтракът също е много добро попадение, има доста добри песни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го гледала, но попаднах на това, като гледам и горните клипчета, явно е сериал предимно с цуни-гуни и се върти около тези страсти.

Ще го погледна, щот тия двамата ми се харесаха.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...