Jump to content

Помощ за анкетно проучване


Recommended Posts

Здравейте!
 

Имам една огромна услуга, за която бих искал да ви помоля както и разбира се страшната ми признателност, ако бъдете така добри да ми помогнете!!!

 

Става въпрос за едно анкетно проучване, което обаче ще отнеме около час от ценното ви време, за което предварително искрено се извинявам!!!

 

 

ИНСТРУКЦИИ:

 

- По-долу има 2 презентации, които са дълги общо 55 минути и 30 секунди. Много се извинявам за дължината...

- Изберете само 1 от тях и я изгледайте като дръжте близо до вас лист хартия и химикал.

- Презентациите съдържат общо 16 различни японски йероглифа, които бих искал да се пробвате да запомните, доколкото можете (как се произнасят, пишат и какво значат). Това е страшно трудно за всеки, който никога не се е занимавал с японски, така че няма от какво да се притеснявате!

- След като презентацията свърши, хвърлете листа хартия в кош за боклук или някъде, където после няма да можете да го виждате и изчакайте 10-на минути.

- След като 10-ната минути минат отворете Тест 1). Той е страшно кратък и ще ви отнеме най-много 1-2 минути.

- Напишете отговорите на теста на лист хартия и направете снимка на листа с телефон, дигитална камера или каквото имате под ръка, стига да се вижда. След това изхвърлете листа и запазете снимката (но не я гледайте).

- След 3 дена отворете Тест 2) и повторете процедурата със снимките. Ще ви отнеме пак не повече от 1-2 минути.

- Около 3 дена след "Тест 2" отворете "Тест 3" и повторете процедурата

- Накрая накуп, или след всеки свършен тест ми пратете снимките с отговорите на iryoku.es@gmail.com (ES идва от Eastern Spirit :D) или на ЛС и само ми кажете кой от 2-та теста сте направили.

- Не гледайте другите презентации или тестове предварително! :D

- Не се опитвайте да си припомняте кое какво значи :)Да забравиш е нещо съвсем нормално!

- Всичко ще бъде анонимно, така че на листа с отговорите пишете само отговорите без нищо друго :)

- Ако имате някакви коментари, моля напишете ги в писмото или на ЛС. Всеки коментар от сорта на това, че е било "пълна загуба на време" или че "еди-кое-си канджи ви се е сторило интересно иле лесно за запомняне, защото..." би ми бил полезен!

 

 

Също така ако можете, помолете и някой от познатите, колегите или приятелите ви да се пробват с проучването или поне да попитат някой да го направи. Колкото повече хора се съберат, толкова по-добре.

 

 

Предварително страшно много ви благодаря!!!!!!

 

 

Презентации:

 

Презентация 1) Тук

 

Презентация 2) Тук

 

 

Тестове:

 

Тест 1) Тук

 

Тест 2) Тук

 

Тест 3) Тук

Редактирано от Blue_Moon
Покрити линкове.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

o6ina, благодаря за въпроса!

 

Да. Освен ако не са се пробвали преди известно време и вече не помнят нищо. Поне аз ги имах тези периоди няколко пъти в началото :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...