Jump to content

Да споделим песен


Recommended Posts

Тази песен ми се върти в главата последните седмици - Terry Lin и MC HotDog  - и двамата са известни имена в своите среди, а стила им на пеене е коренно различен. Но пък китайско шоу Call me by fire ги събра на една сцена :)

 

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скорошно оздравяване на този уникален певец . В инстиграм си бе казал,че има положителен тест за Ковид, така че дано се оправи скоро .:wub:

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Дюн" вече имал и нова инкарнация, което ме подсети за предишната :

 

цък

(Astral Projection - Dancing Galaxy - плюс интро от филма Dune)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде по случай Хелоyин една песничка от един филм по Дисни :wub:

Едно поздравче 

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

@Ko_Erin Много секси песничка... ;) Но това 240р и записът от ТВ ми вгорчиха изживяването, та се поразрових из нета за качество, което да отговаря на стандартите ми - ето ви .vob файлче от ДВД, вероятно най-доброто налично като картина - :click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей така да ги редиш хубави една след друга, че получавам комплекс... Едва преди 5-6 години се открехнах за азиатското, та такива по-старички ми подронват вярата в собствените музикални познания. (Па и ме налягат носталгични спомени по една г-ца "Иванова".)  Въобще... Лоша работа! :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като изгледах няколко клипчета в инстаграм с тази песен за фон, мелодийката така ми се загнезди в главата, че трябваше да я намеря :lol2: Е, само виетнамско не слушах :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...