Jump to content

Да споделим песен


Recommended Posts

Днес е роден Фреди Меркюри.

Част от една от най-великите групи за всички времена.

За мен Фреди завинаги ще си остане 

първия велик шоумен, гениален музикант и глас.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Певицата Сара Хардинг от известната момичешка група Girls Aloud почина на 39 години след като не успя да се пребори с рак на гърдата.

Лошата новина за една от любимките на музикалната публика в Обединеното кралство първа съобщи в Инстаграм майката на Сара – Мери.

„С разбито сърце споделям, че моята прекрасна дъщеря Сара за съжаление почина. Знам, че тя не би искала да бъде запомнена с нейната битка с тази ужасна болест, а като звезда, и се надявам, че ще бъде така“, написа тя.Хардинг обяви своята диагноза през август миналата година. Тогава тя разкри, че метастазите са обхванали и други органи и тъкани. През март тя написа: „Миналия декември моят доктор ми каза, че идващата Коледа ще е последна за мен. Не знам още колко месеца ми остават“.Продали над 4 милиона копия от албумите си на Острова, Girls Aloud се раждат през 2002 г. от тв шоуто за таланти Popstars: The rivals – пет от участничките в селекцията формират групата и за кратко време стават много известни. Освен Хардинг (чието истинско име е Хардман) във формацията влизат Никола Робъртс, Кимбърли Уолш, Надин Койл и Черил Туиди.Смятани за съпернички на Spice Girls, до разпадането си през 2009 г., след което пак се събират за турне през 2012 и 2013 г., Girls Aloud 4 пъти достигат върха на британската класация при синглите и 2 пъти при албумите.

 

spacer.pngspacer.pngspacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми излезе една статия, че през ноември AББА ще издадат нов албум и ще представят шоу с участието на цифрови аватари.

Много яко. Кой не знае AББА. А и това е първата съвместна изява на квартета, след като са се разделили преди 40 г.

Ако ви е интересно, може да видите статията ето тук, на български е и е интересна, говорят за новите неща, които да очакваме от тях.

Особено това шоу, което ще бъде, бих казала уникално.

Същевременно в Ютуб бяха разпространени и две парчета от новия албум "Voyage" - I Still Have Faith In You и Don't shut me down.

 

ABBA - I Still Have Faith In You

 

ABBA - Don't Shut Me Down (Lyric Video)

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко приятна музика от Китай - докато работите, четете новели или просто за релакс. Изпълнителят е Лиу Ю от INTO1 (китайско-японско-тайландски проект на Тенсент, създаден през април тази година)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи гледах Хубава жена и си припомних освен страхотния филм и 

култовите песни. На Roxette ми е любима, но за повдигане на настроението

винаги си пускам тази.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...