Jump to content

Да споделим песен


Recommended Posts

На 21.03.2020 г. at 12:24, cucyta написа:

Хе, хе и за това на Краля на попа....:

 

 

 

 

Има и българска :

Графа и Мария Илиева - Чуваш ли ме

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм влизал, но рекох поне за международния ден на книгата да ви поздравя. В последно време, имайки предвид създалата се ситуация, чета повече от обикновено и предполагам, че не съм единствен. Не знам... За мен лично четенето винаги е било и утеха, и извор на надежда, и средство за самосъхранение. Да не говорим за невероятното чувство, че можеш да се докоснеш до мислите и идеите на хора, които са живели в други времена, в други реалности. Все едно - вид комуникация през времето. И откриваш, че сърцевината на хората не се е променила през годините, а неизменно се предава напред - със същите мечти, слабости и страсти. :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една любима песен и клип от началото на кариерата на Мария Илиева, споделям(качеството не е много добро, но толкова):

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца, се бях присетила за песента на Linkin Park-Numb и като я търсех в ютуб, попаднах на нея с анимиран клип. В началото помислих, че са кадри от аниме, че чак го търсих, то се оказа игра-Final Fantasy. Обаче така се вманиачих и вече постоянно търся такива песни, които са бая взривяващи, но не гледам оригиналните им видеоклипове, а тези анимираните. Много има. Само за Final Fantasy колко са. Може би ми харесват, щото са някакви фентъзи работи. Пък аз обичам да гледам такива неща...и ми се иска това да са наистина анимета и да ги изгледам.

 

Ето една от песните, ама ще ви я пусна в оригинал:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, skofiild написа:

Преди няколко месеца, се бях присетила за песента на Linkin Park-Numb и като я търсех в ютуб, попаднах на нея с анимиран клип. В началото помислих, че са кадри от аниме, че чак го търсих, то се оказа игра-Final Fantasy. Обаче така се вманиачих и вече постоянно търся такива песни, които са бая взривяващи, но не гледам оригиналните им видеоклипове, а тези анимираните. Много има. Само за Final Fantasy колко са. Може би ми харесват, щото са някакви фентъзи работи. Пък аз обичам да гледам такива неща...и ми се иска това да са наистина анимета и да ги изгледам.

 

Ето една от песните, ама ще ви я пусна в оригинал:

 

Абе, дай анимираната, моля, няма да се сърдя, че оригинала вече съм го гледала:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, skofiild написа:

... то се оказа игра-Final Fantasy. Обаче така се вманиачих и вече постоянно търся такива песни, които са бая взривяващи, но не гледам оригиналните им видеоклипове, а тези анимираните. Много има. Само за Final Fantasy колко са. Може би ми харесват, щото са някакви фентъзи работи. Пък аз обичам да гледам такива неща...и ми се иска това да са наистина анимета и да ги изгледам.

 

 

На Final Fantasy има няколко аниме филма правени по играта ;) Много отдавна съм ги гледала и нищо не помня. Нямам идея и дали все още ги има по нашите тракери. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...