Jump to content

Да споделим песен


Recommended Posts

Ами не е точно песен...Свързано е с музика , ама класическа. Ако някой се интересува от опера / случайно/ , Метрополитън ще излъчва безплатно онлайн спектакли, според тази статия.  

А това е въпросният сайт на Метрополитън опера, където това ще се случва. Линковете ще са активни 20 часа.

Започнали са от вчера с "Кармен" на Жорж Бизе с участието на латвийската певица Елина Гаранча. На 17 март следва „Бохеми“ на Пучини от 2008 г., с Анджела Георгиу и Рамон Варгас. На 18 март е „Трубадур“ от Верди, с Анна Нетребко и Дмитрий Хворостовски (2015), на 19-и „Травиата“ на Верди с Диана Дамрау и Хуан Диего Флорес (2018)…Анна Нетребко може да бъде слушана отново в събота с незабравимото ѝ изпълнение в „Лучия ди Ламермур“ на Доницети. Спектакълът е записан през 2009 г. В неделя ще бъде излъчена операта „Евгений Онегин“ на Чайковски, спектакъл от 2007 г., с диригент Валери Гергиев и с участието на Рене Флеминг, Рамон Варгас и Дмитрий Хворостовски.

Да не е съвсем текстово, най- известната ария  от "Кармен" 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали харесвате румънско,но групата пее главно на английски,а и ми е любимата.Последната им най нова песен.Дано да ви се хареса:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, jira написа:

Някой каза румънско, аз затова се сещам. :896767: 

 

Аз споменах за румънско:D Твоята песен много ми хареса,весела е,не като моята:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.03.2020 г. at 0:45, chernata kotka написа:

Наскоро ти споменах за тях,и вече си сложила клипът тук:P Групата изглежда добра,песента е на ниво.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да продължа с румънското :) Тези  маскираните (изрисуваните) - Carla's Dreams, ги открих преди известно време и сега заемат прилично място в плеъра ми :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, cucyta написа:

@fractal, като пусна  Jamiroquai  и ме подсети за това любимо видео:

 

 

Супер е, фън-шуй докато си стоиш затворен във виртуалната стая на ума.

 

А после се подсетих и за друго подобно видео:

The Cardigans - Erase / Rewind

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...