Jump to content

Да споделим песен


Recommended Posts

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата песен на Фреди! Колкото и абсурдно да звучи...

Велик! Дано почива в мир!

 

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не съм сигурна за причината, но ме грабна, по някакъв начин останах с усещането като след клип на Queen-клипа и песента правят наистина едно цяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"..напоследък..."? Само? Хмм... Изобщо не е излизал от там, просто зависи дали съм в настроение да го слушам или не.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви поздравя по случай първия сняг...

 

 

Песента е може би едно най-любимите ми изпълнения на живо. Много мога да напиша за това видео... Дори не знам реално откъде да започна. Невероятната Со Хи, която тук буквално прилича на ангел. Черно-бялата й рокля, някак напомняща за дуалността в хората и света като цяло. Песента... Копнеж по нещо, което усещаш вътре в себе си, но го нямаш близо до теб. Моментът около 02:55 ме насълзява почти всеки път. Това мнимо докосване на така чаканата и изстрадана любов. Сякаш търси своето отражение в нея... Вижда я дори затворила очи. Просто. Без думи. А финалът при 05:14 е като избухване на свръхнова. Да отидеш, да я целунеш и да не й казваш защо. :D

Редактирано от Erutan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...