Jump to content

Да споделим песен


Recommended Posts

 

spacer.png

 

@Ko_Erin Тц! Най-добрата за мен си остава Deep Enough на Live от саундтрака на първия филм (YouTube). B) Иначе като подбор на песните Furious 7 е най-силен - имаш Get Low, How Bad Do You Want It и станалата вече почти иконична See You Again. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, Erutan said:

 

@Ko_Erin Тц! Най-добрата за мен си остава Deep Enough на Live от саундтрака на първия филм (YouTube). B) Иначе като подбор на песните Furious 7 е най-силен - имаш Get Low, How Bad Do You Want It и станалата вече почти иконична See You Again. :rolleyes:

Ха-ха, тц и от мен;). Deep Enough и аз я харесвам, ама другите си ми бият на тяхната си ча**а. See You Again, стана толкова популярна заради това с Пол, за съжаление.

Напомням ти, Дрифта направи известна и култовата Six days..... ако говорим пък за нещо по-така, 5-цата ми остава с латино ритмите.

В тия жеги точно това ни трябва. Бързи коли, латино ритми и убави хора. Поздрав за теб..... ако не ти допада, аз съм нагла и 

пак ще те поздравя с тази песньовка;):P

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ko_Erin Не. Аз не споря, че има готини песни и от другите части, но просто, ако трябва да избирам един единствен саундтрак, 100% ще избера този на седмицата. :up: Останалите имат по 1-2 парчета хубави и това е. Иначе - да. След седмицата, и на мен този на петата част най ми върви. То и филмът като цяло е един от най-приятните и гледаеми в поредицата.

Да поздравя и аз с едно страхотно изпълнение на Helene Fischer - слабост ми е тя... И глас, и визия... Давал, давал, онзи горе... Та се осрал. <_<

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам творчеството на Миро, а дуетът му с Нина Николина "Дъвки", е една от любимите ми песни от новия му албум "Мироглед". Отражение на съвременната българска действителност в стил Горан Брегович.

 

 

Credit: Мизер Мюзик @ YT

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При вчеращното ми запознанство с една прекрасна госпожа от руски произход, научих за един японски пианист и композитор - Yuhki Kuramoto. 

Споделям с вас един прекрасен плейлист, като любими мелодии са ми Romance и Paris in Winter. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...