Jump to content

Да споделим песен


Recommended Posts

И аз продължавам с ретро вълната /благодаря ти Eowina, бях я забравила тази готина песничка:thanks:/.

1TYM - като по-млада бях луда по групата и все сменях любимеца..... ту Теди, ту Дани...... Оппа-тата са железни дори и сега. За мен те са кралете на първото поколение зараждащи се идоли. С тях започна възхода на YG, който после с Дракона и компания помете всички и досега са недостижими, но Теди и сие заслужават място в славната история на к-попа.

Та поздрави от мен за вас, да се насладим на хубавата музика......

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм толкова афектирана от два дни от случая с Бритни Спиърс и какво причиняват на горката жена,

че място не мога да си намеря. В нейна чест, една любима песньовка, да бъде силна като в песента и да се оттърве

от целия бул*ит около нея.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как издържа, честно. Последите й 12-13 години са много по-страшни от тогавашния й мелтдаун :(

 

Аз от старите й имам доста любими:

 

 

И култовата Crazy B)

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав с нещо старо, но златно и най - хубавото е, че песента е била № 1 в "Billboard Hot 100" в седмицата когато е бил роден идеалът ми за мъж!!!

 

Boyz II Men - "I'll Make Love To You" (Official Music Video)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък сега, докато трещеше навън, се сетих за една много стара песен, която преди десетина години много ме радваше (понеже и времето, където живеех, беше постоянно облачно и валежно):

 

Редактирано от Erutan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си продължавам на лятна ретро вълна и това си е, поредното старо но златно.

/много обичам сутрин, докато вървя към работа да си пускам такива песнички и да си представям морето и плажа:icon_sunny:/

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усмивки за теб от веселите хамстери,

в свободното ни време всичките сме гангстери........

Трябва да гласуваш ти за партията яка,

на която главно мото е възхвала на айляка.

Точно така, влизам в политиката и ще интегрирам 

айряна в мастиката:lol2:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, Ko_Erin said:

Аз си продължавам на лятна ретро вълна и това си е, поредното старо но златно.

 

Тъй, тъй... Уцелваш пак в десетката, чак почва да съмнява! :lol: На този филм специално няма случай да не съм ревал, когато съм го гледал. Краят просто винаги ме сломява. На телефона си имам целия саундтрак като Hold Me Now на Wayne Wonder, Your Love (L.O.V.E Reggae Mix) на Eve & Wyclef Jean, Friday, I'm In Love (Dryden Mitchell), заедно с тази, дето си я споделила, са ми любимите и съм ги слушал доста пъти. :rolleyes: И понеже в другата тема ме разсмя с "мойта порода хора":

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...