Jump to content

Да споделим песен


Recommended Posts

Нещо нашенско.Текстът и мелодията са много хубави.Текстът е много верен и смислен(за мен поне).Надявам се,че ще ви се хареса:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Знам че тук не се слуша и пуска такъв тип музика,но ви искам честното мнение за певицата,моля ви:) Много ви благодаря предварително:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ftisland, честно казано съвременната авторска народна музика не ми е по сърце, но харесвам народната музика като цяло!:

 

А що се отнася до певицата хубаво пее, но да си смени репертоара е честното ми мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за честното мнение @cucyta:) Благодаря и на @skofiild за харесването:)

Певицата ми е близка роднина,а това и са децата.Просто реших,че като искам да пусна такъв тип музика,реших да е точно тя:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ftisland Песента е хубава, аз ми хареса. Макар, че признавам, че певицата я чувам за пръв път.

То и аз май при народната музика харесвам по-старите песни или тия по-хороводните, може би от новото ми харесва Мома Яница, май беше.

Иначе като ме прихване някой път, много ми харесва да гледам, по-скоро слушам 100 каба гайди.

Или някакви такива по-тъжни песни, поне на мен ми идват такива, ама ми пълнят душата.

Off Topic

 

 

 

Иначе ето една песен, която много харесвам и то в изпълнение точно на Деси Добрева.

Dessy Dobreva-Ah,kade e moito libe

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау, две икони...

Ама много добро.

 

Веднага след това започна друго изпълнение на същата песен, хората им станаха на крака като влязоха и почнаха да пеят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...