Jump to content

Да споделим песен


Recommended Posts

На 23.05.2020 г. at 23:49, Чингулинка написа:

А що се отнася до @seal_reinforce, че била трудна за хващане - я виж, Тьоленке, кой те кани на сватбен танц. Навита ли си?

 

Тц, той си е на @Кева. Мъжете на приятелки са табу ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тюленче, тука е свободна зона :D . Дарси ми е любимият герой, а Колин Фърт ми е слабост ( от една порода сме, че и на една дата сме родени), но нищо повече.

Виж, ако познаваш ръб - може да ми го прехвърлиш :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като страстен, даже по-скоро вмъниачен фен на Трансформърс, пускам сега една от песните към саунтрака на втората част...

Пак не е оригиналния клип на песента, обаче...Който също е добър, Linkin Park са страхотни. Жалко за Честър.

Transformers 2: Linkin Park - New Divide

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

И в двата клипа участват супермодели - в първия ГГ е известният модел от 80 - те, Кристи Бринкли, която по - късно се омъжва за Били Джоел; във втория участва една от модните богини на 90 - те - Клаудия Шифър.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, skofiild написа:

 

 

Много ти благодаря за тази песничка:yes: Навя ми прекрасни спомени,и леееко тъжни.Това ми бе първата драма,като цяло:) Благодаря ти отново,че си сиспомнила за тях:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ftisland Понеже това е един от първите ми азиатски сериали, а аз към тях имам по-особени чувства, че с тях започна манията по азиатското...

 

Днес Лили...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След тези мои прекрасни любимци как да пусна това? Но все пак съм на такава вълна тази вечер....И въпреки, че филмът не е нещо особено, Кристина има глас:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...