Jump to content

Да споделим песен


Recommended Posts

Преди 8 часа, ftisland написа:

Аз ще предложа 2 песни.Знам,че може да не ви се харесат.На мен ми си харесват:)

 

 

Аз благодаря за предложението - тези младежи ми допаднаха - и на език и на музика, та ще се поразровя за тях :)

 

Ето и нещо от мен - музикално странствам из Европа тия дни :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфф... Толкова хубави песни сте поместили последните дни. И все от хубави стари филми. :) Напомнихте ми една от първите ми видеокасети навремето:

 

А самият танц беше просто фантазия. В тази сцена Катрин Зита-Джоунс е една от най-красивите гледки в историята на киното въобще... :wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@eowina, като каза Аеросмит и ме присети за тези саундтраци

 

 

Като този ми е мноооого любим, само дето не го намерих с кадри от филма:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta Недей, че напоследък сънувам кошмари как армия разгневени жени ме обстрелват с куршуми! :unsure:

 

@Кева Страшна е песента. Бях забравил, че и тя де факто е от саундтрак. Текстът е просто брутален, а частта, където се пее как виждаш неродените си деца в очите й, те кара да мечтаеш да изпиташ подобно чувство. Навремето по ги правеха нещата - и филмите, и книгите, и музиката със смислените текстове... А и децата май. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Erutan написа:

@cucyta Недей, че напоследък сънувам кошмари как армия разгневени жени ме обстрелват с куршуми! :unsure:

 

@Кева Страшна е песента. Бях забравил, че и тя де факто е от саундтрак. Текстът е просто брутален, а частта, където се пее как виждаш неродените си деца в очите й, те кара да мечтаеш да изпиташ подобно чувство. Навремето по ги правеха нещата - и филмите, и книгите, и музиката със смислените текстове... А и децата май. :rolleyes:

За кофти сюжетите, трябва да се сърдим на децата от средата на 70-те и всички след тях :28558:. Макар без да се напрягам мога да ти изборя много слаби стари песни, филми и книги.

Ми като прецака сватбата , няма как да не те гърмят :)

А това е от един филм, който много обичах, а не съм го гледала отдавна :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...