Jump to content

Да споделим песен


Recommended Posts

преди 29 минути, helyg написа:

Аз на дърти години още си харесвам филма. :D

 

И аз така! Един от най - хубавите саундтраци излизали някога! Всяка песен си е точно на мястото! В ония времена можеше се да се гледа само на пиратски касети, а видеоплейърите си бяха лукс!

 

За почитателите на Ким Катрал ("Сексът и градът") - години преди да участва в сериала! :lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Off Topic

С много особено чувство на носталгия към онова време преди .....години,  когато две денонощия се наложи да я слушам почти нонстоп / щото звучеше от прозорец на съседна кооперация/ , докато се потях в предизпитна подготовка. В края на краищата - любима и първа в списъка на една музикална листа, с която можех да опиша биографията си от онзи период.  Спирам - изби ме на откровения.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@asha,  и мен ме изби на носталгия, след твоя пост. Любимата песен от времето на моето завършване :

И още една любима на същата певица:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.05.2020 г. at 0:28, eowina написа:

Поздрави с романтичната фантазия на всяка тинейджърка от преди 33 години! :blush:

 

Лелеее, толкова ли станаха:blush:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, eowina написа:

 

И аз така! Един от най - хубавите саундтраци излизали някога! Всяка песен си е точно на мястото! В ония времена можеше се да се гледа само на пиратски касети, а видеоплейърите си бяха лукс!

 

За почитателите на Ким Катрал ("Сексът и градът") - години преди да участва в сериала! :lol2:

Starship

 

 

По това време с касети и видеоплейъри нямаше как да се разбира всякаква допълнителна информация ( или от списание Bravo ), така че чак наскоро разбрах че

Starship, преди са се казвали Jefferson Airplane

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, Патрик Суейси и Танците.../ Както бих перефразила: " И преди, и сега, пак я има тръпката!"/ Което се е утвърдило като класика, е имало защо.

 Просто не посмях да продължа, но с тях ме вкарахте в бързея на носталгията. 

И щото другият мнооого :wub: ОСТ от лента с Патрик Суейси , май наскоро беше пускан /Righteous Brothers - Ghost - Unchained Melody /,

да продължа тогава нататък по течението...

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за всички преминали и оцелели в българската образователна система! Дори след толкова много години, тази песен продължава да е плашещо актуална!

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешният ми избор за поздрав е малко по - необичаен: Metallica - "Nothing Else Matters" Feat. Симфоничният оркестър на Сан Франциско под диригентството на Майкъл Кеймън; не си падам по метъл музиката (Не ме бийте!), но има нещо в това съвместно изпълнение, което ме кара наистина да го харесвам! :bow:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, eowina написа:

Днешният ми избор за поздрав е малко по - необичаен: Metallica - "Nothing Else Matters" Feat. Симфоничният оркестър на Сан Франциско под диригентството на Майкъл Кеймън; не си падам по метъл музиката (Не ме бийте!), но има нещо в това съвместно изпълнение, което ме кара наистина да го харесвам! :bow:

 

 

Въпросният концерт са го направили на филм - гледах го на кино и беше меко казано впечатляващо. Само едно не мога да им простя, че са пропуснали любимата ми песен

Преди 8 часа, skofiild написа:

Аз да питам, кой е филмът с Патрик Суейзи?

 

                                                       

 

Аз мернах единствено мръсни танци, но едва ли питаш за него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...