Jump to content

Да споделим песен


Recommended Posts

@felicyti

Off Topic

Да ти кажа, и аз така си мислех, че има аниме, защото толкова много клипчета има и това да е направено от игра само, беше ми странно. Но пък феновете, които я харесват, що не-да го направят. Знае ли човек. Странното, е че тогава като търсих, не ми излезе да има аниме, само, че е игра. Но може да е било, защото самата игра е от няколко части, с различни герои и е възможно, ако съм търсела точно определна част и точно тя не е филмирана, съответно от там да съм решила, че е игра. Понеже аз първо видях частта Final Fantasy XIII и проверявах нея, после останалите. Не знам. Ама пак ми е странно. С дни търсех всичко, за всички части на Finаl Fantasy, видях всички герои във всички части на играта и да не ми излезе, че има аниме, а сега да /проверих защото/. Както и да е. Блуждаела съм явно някъде тогава.

 

И ето я Numb, от която започна всичко и най-вече, първо към Final Fantasy XIII.

 

Ето още една много яка песен с кадри от Final Fantasy XIII.

Off Topic

 

 

 

От Final Fantasy XV.

Off Topic

 

 

 

От седмицата...

Off Topic

 

 

 

@cucyta Те са много, хората са си играли и са ги правили. Но то някои клипове са просто слагани там някакви части от различни аниме неща и даже нямат много смисъл, но са в духа на самата песен. Пускам две. Имаше един и с филма Тор, ама не можах да го намеря сега.

 

Off Topic

 

 

 

 

И последно, песен която предполагам всички са чували, но аз я гледам доста често с този клип.

Girls of Final Fantasy - Salute [GMV]

 

Стана дълго, извинявам се, но казах, че съм се вманиачила по тези песни с аниме клипове...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УАУ, @skofiild, направо мога да се пристрастя да ги гледам и аз:

 

 

Да не е тази с Тор?

 А от Final fantasy  съм гледала филма, дето го даваха на кино, после го имаше на VHS, смятайте от коя година е. Беше голям фурор, щото беше първия с изцяло анимирани реални актьори.....

P.S. само главната героиня беше компютърно генериран образ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много любима песен! :wub:

 

@seal_reinforce ти от щаба получи ли одобрение за забраната? :lol2: Аз котки не виждам, само бисквитки от Космоса. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възползваш се до затварянето на прозореца, виждам :D

 

Джин го нема, щото постоянно сменял текста на "I'm beautiful..." :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, jira said:

И да знаеш, че само Тьоленката спами на поразия, ние другите изобщо не. :D

 

@jira  Мерси за поздрава! Относно @seal_reinforce... Трябва да й намерим мъж, че явно твърде много свободно време има! -_-

 

Нещо като за петък вечер:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то какво друго да споделя, ако не песен на тия момчета, че и без друго от един час гледам онлайн концерта, на който правят премиера в ютуб...

Още върви, ако искате да се включите.

Много зарибяваща група.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...