Jump to content

Да споделим песен


Recommended Posts

Преди 3 часа, kcekce написа:

 

 

:yes: !  Свършиха ми сърдечките за днес ;)

 

Аналогия и пратка към саундтрака на любим сериал  Sons of Anarchy ;)

И от него:  

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте извинявам се,че тук питам но искам да знам някой знае ли как се казва момчето от клипът на bogi_danger,където  есподелил песента ''I Believe''? Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, ftisland написа:

Здравейте извинявам се,че тук питам но искам да знам някой знае ли как се казва момчето от клипът на bogi_danger,където  есподелил песента ''I Believe''? Благодаря предварително.

Ако правилно те разбрах, това е OST-та на драмата My Sassy Girl , 2001

Актьорът е  Cha Tae-Hyun.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този певец дебютира с тази песен наскоро.Тази песен показва какъв всъщност е самият певец и в реалният живот,а момчето в клипа(много  е симпатично) в реалният живод е заедно с изпълнителя.Този изпълнител е от много малкото които по такъв начин показват какви са и не го крият.Мисля си даже,че клипът направен в къщата главно да е от домът на певеца или и на двамата.Иначе песента е много лека,нежна и романтична,страшно много ми харесва.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, ftisland написа:

Иначе песента е много лека,нежна и романтична,страшно много ми харесва.

 

Не, че разбирам за какво се пее в тази песен, но ми харесва. Да са живи и здрави момчетата. Щом са се намерили биха могли да се поддържат в нелекия живот на различните. Щото в реалността е трудно да бъдеш себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди 14 часа, ftisland написа:

Този певец дебютира с тази песен наскоро.Тази песен показва какъв всъщност е самият певец и в реалният живот,а момчето в клипа(много  е симпатично) в реалният живод е заедно с изпълнителя.Този изпълнител е от много малкото които по такъв начин показват какви са и не го крият.Мисля си даже,че клипът направен в къщата главно да е от домът на певеца или и на двамата.Иначе песента е много лека,нежна и романтична,страшно много ми харесва.

 

Млад човек, 22 годишен едва, определено талантлив , но прави дебют с провокативна песен и привлича внимание.

Шоубизнесът е жесток, използва и непотребните изхвърля.  Пожелавам му да оцелее!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност песента от Todome no kiss е доста зарибяваща. Вчера вървях под бурния вятър и не можех да спра да си я тананикам :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...