Jump to content

Recommended Posts

И се яви Бог пред Ной и му рече : Прави бекъп, че ще форматирам!

• Haha 10

С жената се разбрахме да си изберем по един човек, с когото можем да преспим, ако го видим на живо. Тя избра Брад Пит, а аз избрах комшийката.

• Haha 6
  • Upvote 2

Важно съобщение: Всички с ваксина на Pfizer и Moderna да идат близо до клетка на 5G, за да получат ъпдейти за новите версии на вируса!
Тия със "Спутник V" – на УКВ 103,4 мегахерца, а тия с "Астрата" да се пазят от ръжда!

• Haha 7
  • Upvote 2

Пуснали са в продажба нов вид тенджери със специално покритие. Когато храната започне да загаря, нета автоматично спира.

===================

156815313_758225648141157_20662450822964

• Haha 7
  • Upvote 1

- Забранено ли е?
- Забранено е.
- А може ли?
- Може.

---

Представителят на България от трибуната на ООН:
- Мога ли да започна отдалече?
- Може, само че кратко.
- Когато българския цар Самуил с цялата войска се върнал в Охрид след битката с византийците край Скопие през 1004 г., войниците си свалили дрехите и се хвърлили във водата, за да отмият натрупалия се прах от дългия поход. Когато излезли от водата, видели, че македонците са им свили всичките дрехи!
Скача представителят на Македония:
- Протестирам! Нас тогава изобщо ни е нямало там!
- Благодаря, ето това исках да докажа...

--

Въпрос в автомобилен форум:
"Може ли да ми кажете, къде мога да сложа газова уредба на "Тесла"?"

----

Колкото и да си щастлив, никога не можеш да си толкова щастлив колкото трима циганина в Е46, слушащи Хабиби на телефон.

----

Социологическо проучване откри кои са мечтаните професии сред младите двойки:
Тя: инфлуенсър
Той: ютубър
Остава да се реши откъде ще идват парите - от нейните или неговите родители...

---

" В спора се раждат хематомите" - стара пернишка мъдрост.

----

Споделих на психиатъра си, че сериозно обмислям да се самоубия...
...сега ме кара да си плащам таксата му за месеца предварително.

---

Власти Москвы выпустили на уборку снега 16 тысяч невидимой техники и 60 тысяч невидимых дворников.
Наша газета спрашивает: Почему министерство обороны не заинтересовалось такими перспективными разработками?!

• Like 1
  • Haha 6

Бай Петко унило крачеше към дома си, стиснал в ръка посърнало букетче кокичета, представяйки си вкиснатата си като ланшно зеле съпруга.
- Бах го у празника дюздисан! - мърмореше той и тихо изхълцваше от време на време. Независимо че негодуваше срещу 8-ми март, се бе почерпил достойно с колежките и с омерзение се бе запътил към дома си.
Когато Тачо, кварталният чер като сажда котарак, му пресече пътя, му дойде много. Той се разпсува и захвърли кокичетата по нечистата сила. Тачо ужасен хукна като за последно, накичен с цветята и изчезна в близкото мазе.
- Не стига че е мъжки, ами и букета отмъкна. Изпед*расти се това поколение, мамка му! - изфуча бай Петко и съвсем вкиснат се качи в асансьора. Вътре смърдеше на развратен парфюм в комбинация с немити отдавна тела. Натисна злостно копчето за дванадесети етаж. Съоръжението изкърца и с негодувание започна да се издига. На третия етаж внезапно спря и вътре влезе като вихър една жена от типа, каквито бай Петко беше гледал свенливо в по-късните часове на нощта по специализираните канали. Ченето му увисна и той се вдърви. В нея разпозна най-новото завоевание на местния физкултурник Вергил.
- Да си имам късмета! - простена бай Петко.
И като че ли предизвика съдбата. Асансьорът издрънча немощно и се заклещи между етажите.
- Ами сега?! Ако ония мутраген ме усети, че съм с Петромила в асансьора, ще ми оскубе космите един по един! Ревнив е като павиан!
В този момент го връхлетя представата за собствената му съпруга. Косата му се изправи.
Че Вергил беше страшен – спор нямаше, но с него все пак човек можеше да се разбере, докато буля Мичка не познаваше компромиси. Беше твърдо убедена че мъжът ѝ, въпреки внушителното си шкембе, олисялото си теме и шеесете си лазарника, е неустоим с*ксуален обект за всичко женско в квартала, от 8 до 80 години. Само да подушеше двойката в асансьора и с бай Петко бе свършено. Щеше да е убедена, че всичко е в резултат на дълго замисляна акция, коварно реализирана от двете страни и с подлото съдействие на асансьора - кандърдисан с незнаен способ.
Очите му се спряха свенливо върху Петромила, която го наблюдаваше със смесица от погнуса и гняв.
- Какво ме гледаш като тапир?! Направи нещо, та да излезем от този сандък! – изсъска тя.
- Но какво да направя? – измуча бай Петко замаян от гледката и изпитите ракии.
- Не ме интересува! Действай, че ей сега звъня на Вергил!
Докато се чудеше какво да стори, за негов ужас се чу гласът на Вергил от стълбите.
- Кой се е закеркенечил пак в асансьора! На публичен дом го обърнахте! Нямате ли кревати в къщи, бе?!
Петромила изврещя като саанска коза:
- Аз съм вътре, помогни ми!!!
Виргил подскочи:
– С кой си, ма?!
- С бай Петко от дванайстият етаж.
- Ей сега ти извих шията развратна! Само да ми излезете! А на ония дърт лисунгер ще му усуча ...те!
- Ама, аз Верглиле случайно... такова!! - запелтечи бай Петко.
- Случайно ли?! Дърт пущ такъв! Само да те пипна! - пенявешеше благородният самец.
В този момент отекна глух удар и Виргил изохка.
- Картофа ли те напипа? - изхлипа Петромила ужасена.
Отекна яростен рев:
- Аз го напипах! Ще заплашва той Петко, а? На ти, мискинино!
И буля Мичка стовари отново пазарската си чанта /12кг/ върху зашеметения спортист, което го извади от действителността за доста време.
След това изрита яростно вратата на подемника и чудото стана – кабината изстена и се придвижи до вратата. Мичето я отвори със замах и измъкна бай Петко отвътре като тапа на инатливо шампанско.
- Тръгвай веднага, вкъщи ще се разправяме! Ще ти дам аз един 8-ми март, пияница и развратник ниедни!
И тя с замах го потътри по стълбите. Петромила ридаеше върху останките от Виргил и размазваше богатата палитра грим върху лицето си.
От мазето се дочу котешки вопъл...

• Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 2

spacer.png

Ето ти тогава едно днешно, че не съм толкова богат. Честит празник, дами! Малко предварително, но утре може да се напия с колежките и да не съм в състояние да пиша.

• Like 3
  • Haha 4

Днес е моментът да се скараш с всички тях, та утре джобовете ти да останат пълни.

• Haha 2
  • Upvote 1

Аз го чакам да ме води да правим снежни човеци у Колумбия, той с колежки щял да порка :slap:

Кат свърши парите - пейка-парти. Пейката се знае коя е, ма може да ни замерят с нещо отгоре :D

• Haha 3

Колежките не може да получават подаръци от никого, защото ще се приеме за подкуп. По тази причина само ще пийнем, а снежни човеци ще правим някой друг ден. Засега не може да летим до Колумбия без ваксина, то и с ваксина май не може. Щом пуснат полетите, веднага купувам два билета. Но ако те хареса и вземе някой наркобарон, да не ми се сърдиш.

• Haha 3
  • Upvote 1

Какво ще ми купиш за 8-ми март?
- Нищо.
- Можеше поне да ми кажеш, че съм хубава...
- Аааа, това е за 1-ви април!

.............................................................

- Скъпа, какво ще искаш за подарък за 8-ми март?
- Миии... не знам... някакъв жълт метал...
- Баси, не знаех, че си падаш по китайския хард-рок!

• Haha 5
- Кажи някой филм, да си го сваля?
- Свали си една жена и няма да излезеш от филма...
==========================

Честит празник на всички дами!:kissx:
За да съм политикокоректна - честит празник на всички, които се чувстват дами! ;):P
А ето ме и мен - в очакване на китки!
158919232_1792174960947084_2630869372541
  • Haha 6

Надпис в магазина:

ПРОМОЦИЯ
За всеки мъж, закупил тиган за 8-ми март - подарък каска!

• Haha 3
  • Upvote 1

Що ве, ко му е на тигана? Аз искам и гофретник :D

Толкова жени с цветя по улицата! Ако не беше 8 март, щях да си помисля, че нещо се е случило с Веско Маринов...

• Haha 4
  • Upvote 1
Преди 5 часа, bond написа:

spacer.png

Една китка от мен!

Благодаря! :)

frog_prince_570.jpg

====================

158842392_514455326621140_51909134412581

• Haha 7