Jump to content

Виц от деня


Recommended Posts

Един поканил една дама на кино. След филма я изпратил до тях и казал:
- Благодаря. Беше ми много приятно да бъда с теб.
А тя си помислила: "Дали няма да поиска да го поканя на кафе у нас." Но той нищо не казал и си тръгнал. На следващия ден я поканил на театър, и пак я изпратил, и пак казал:
- Благодаря. Беше ми много приятно да бъда с теб.
А тя пак си помислила: "Дали няма да поиска да го поканя на кафе у нас." И пак той нищо не казал и си тръгнал. Следващия път я завел на ресторант, и пак я изпратил и казал:
- Благодаря. Беше ми много приятно да бъда с теб.
Тя не се сдържала и го попитала:
- Прощавай, но да не си случайно имп*тент*н?
А той:
- Не, аз съм интелектуалец. По-добре три дни да почакам, отколкото три часа да те навивам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жена отива на психолог и му обяснява:

- Не искам да се омъжвам... Аз съм образована, самодостатъчна и удовлетворена от себе си... Печеля добре. Имам кариера, приятели... Пътувам по света, и съм доволна от живота си. Но моите родители искат да се омъжа. Какво да правя?

- Няма съмнение, че ще постигнете страхотни неща в живота! - отговаря психологът. - Но понякога нещата няма да се случват така, както ви се иска. Понякога плановете ви ще се провалят... И тогава кого ще обвинявате? Себе си ли?

- НЕ! – възкликва жената.

- Точно така. Ето защо ви е необходим съпруг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си истински българин, ако покрай спагетите болонезе не опънеш и две филии лебец...

-----------------------

Не си истински българин, ако на врата, на която пише "Затворено", не побутнеш дръжките един-два пъти, за всеки случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Арабин завел жена си на море. Огледала се тя, всички нея гледат. - Махмуд, неудобно ми е... всички мен гледат. - Как няма да те гледат, какво си оголила тия пръсти на краката!?

 

Само в България можеш да чуеш:
"Да си жив и здрав на патерици..."

 

Депресия по български: - Когато вече дори и чуждото нещастие не ви носи радост!

 

 Защо в Индия са най-стабилните бракове? - Защото на сватбата подаряват на мъжа пушка а на жената рисуват точка на челото.

Ако се чувствате зле, четете руска литература. Там всички са по-зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Аууу, колко готино ви е облякла мама, еднакви костюмчета, да не сте близнаци?
- Госпожа, излезте от автомобила и си дайте документите!

-------------

Бележка от мама:
"Оставих 20 лв. в стаята ти. Изчисти я и ще ги намериш!"

---------

- Късно е. Айде да си лягаш, мойто момче.
- Страх ме е бе, тате! Ами ако дойдат зомбитата!? Онези дето ги гледахме на филма...
- Няма. Няма зомбита. Това са само хора с грим.
- Като мама ли?
- Да, синко! Точно, като майка ти!

----------------

- Това е лоша дума! -казва учителката. - Къде си я чул?
- Татко я казва.
- Повече не я повтаряй! Ти даже не знаеш какво означава!
- Знам. Това означава, че колата пак не иска да запали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Тате, наистина ли сте ме намерили в зелето?
- Да, сине! Вчера! А оня ден те намерихме зад къщата, а предния ден-в картофите, пияницо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джиткам си аз на телефончето и изведнъж получавамSMS от мама:
- Приеми поканата ми за приятелство във фейсбук!
Аз:
- Ти си във фейсбук? WTF!
Мама:
- Какво е това WTF?
Аз:
- Ами, Welcome to facebook!"

..........

Инструкторът:

– Когато шофираш,трябва да си като мъж на плажа. Главата гледа напред,а очите шарят на всички страни...

.......

Спирането на тока днес ме провокира да измисля и патентовам Фейсбук, независим от тока.
Заковах пред входа една черна дъска и оставих до нея два тебешира. Най-горе написах - Фейсбук Група "Аз съм от Б вход, 3-ти блок".
За нула време имаше десетки публикации, коментари и лайкове. Ето част от тях -
Уважаеми съкооператори, баба Пена от 8 етаж си хвърля боклука през терасата! Отговор - да га фърлим нея, да види как е !!!
Митьо Къдравия, дето е от Джинот, уж ходи до мазето за дърва, а там пие ракия тайно от жена си. Отговори - 1.евала, пичага! 2.Ми то с тая неговата кобра ... 3.Нищо й няма, арна е. 4. Арна, ама много кряка бе. 5. То и твойта кряка. 6. Ща бия ей. 7. ще биеш дедовия, найш ли кой ми е братчед ?
Днес докараха Цеца от първия етаж с едно ауди, което не е като мерцедеса на предишния й. Отговори - 1. тавряс ли беше ? 2. Цеца кога е била тавряс бе чук. 3. Баси ...мн си зле. 4. Колко коня е аудито и колко гори ? 5. Ба ли го, само Цеца и един брадат бяха вътре чуек ... 6. Ти си скапан комунист бе
Админаааааа, донеси една гъба да изтрия предните постове, че няма къде да сподела колко ме е яд на онова говедо Марчо от 4 етаж бе. Стига си спал. Ши га напусна таз група. Май съм вбесен. И мноо ма е яд на пинчера на Жоро. Все пред моята врата ака ...
Утре към 9 часа ще минава инкасаторката на тока. Махайте магнитите от електромерите! - Вместо отговор - 150 лайка и сърчица
Аз съм баба Пенка от осмия етаж. Искам да ви кажа тайно без никой да разбере, че идва от мен, ама тая уруспия в левия апартамент днес 12 пъти пуска чешмата, пък плаща по-малко вода от мен. Гачи ли краде уруспията недна ...
Аз съм jelezniq katil /на 9г./ - мн ма кефи qката мацка с ник Par4eto /на 11г./ . Дано дъртия да не разбере, 4е пак 6те ме изгърби от бой ...

.......

- Не те ли натъжава фактът, че приятелките ти са омъжени, а ти не?
- Натъжава ме, но не знам как да им помогна…

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Дъще, къде отиваш така издокарана в 3 след полунощ?
- Споко, мамо, отивам до тоалетната да се снимам.

------

Ако не знаете кое вино пасва към яденето, зарежете яденето.

 

   и последствията:D

 

Събота сутрин:
- Мамо, защо реши, че като се прибирам от купон, задължително трябва да съм пияна?
- Защото аз съм баща ти, дъще.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вълкът и лисицата решили да се гаврят със заека. Срещат го и му викат:
- А, Зайо, ти що си без шапка? - и го съдрали от бой.
На другия ден отново го срещат, но този път заекът предвидливо си сложил шапка.
- А, Зайо, ти що си със шапка? - и пак го съдрали от бой.
Така няколко дена се гаврили, що си със шапка, що си без шапка и бой. По едно време им писнало и решили да сменят стратегията. Наговорили се: "Утре като видим заека, ще му искаме цигара. Ако ни даде с филтър - Що ни даваш с филтър, ако ни даде без филтър - що ни даваш без филтър и пак ще го бием!". Зайчето обаче, било в храстите и чуло всичко. На другия ден носи две кутии цигари, с филтър и без филтър. Срещат го вълкът и лисицата и му искат цигара:
- Ей, Заек! Я дай една цигара!
- С филтър или без филтър? - пита Зайо.
Вълкът и лисицата се спогледали, почесали се и в един глас изревали:
- А бе, заек, ти що пак си без шапка!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива времена настанаха, че и таксиметровите шофьори вече не знаят кой ще оправи държавата...

-------------------

Финансистите казаха, че всеки българин държи вкъщи около 1500 лв. Та въпросът ми е - в кой от вас са моите?!

--------------

- Какво ще правиш на Свети Валентин?
- Ще празнувам Трифон Зарезан като всеки нормален БЪЛГАРИН!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради снеговалежите, най-добрият подарък за Свети Валентин, ще е лопата за сняг.

-------------------------

Разхождам се днес в парка. Влюбени двойки, а по дърветата издълбани с нож сърчица и имена... И се питам, кой нормален ходи на среща с нож, баси?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъжно, комично, трагично, амааа...

вече сме си виц.

Първи училищен ден в едно средно училище в САЩ. Учителката представя нов ученик – Такиро Сузуки от Япония.
Часът почва и тя пита:
– Сега ще видим дали познавате историята. Кой е казал „свобода или смърт“?
Никой не знае, но Сузуки вдига ръка:
– Патрик Хенри, Филаделфия, 1775 г.
– Много добре, Сузуки. А кой е казал „Държавата е народът и като такъв никога не може да умре“?
Сузуки става:
– Ейбръхам Линкълн, Вашингтон, 1863 г.
Учителката поглежда другите деца и им казва:
– Засрамете се, деца! Сузуки е японец, а знае по-добре от вас американската история.
Тих глас от последните чинове:
– Да им го нач*кам на японците!
– Кой каза това? – изкрещява учителката.
Сузуки вдига ръка:
– Генерал Макартър, Пърл Харбър, 1941 г. и Ли Якока на събранието на акционерите в Крайслер, Детройт, 1982 г.
Учениците стоят в пълна тишина, когато пак някой се обажда:
– Да го ду*аш!
Учителката, извън кожата си:
– Стига вече! Кой беше това?
Сузуки:
– Бил Клинтън на Моника Люински, Белия дом, 1997 г.
Някой друг извиква:
– Сузуки е лайно!
Сузуки веднага отвръща:
– Валентино Роси, мото-състезанието Гран-При в Рио де Жанейро, Бразилия, 2002 г.
Всички изпадат в истерия, учителката припада, а на вратата се появява директора:
– Да го е@а! Никога не съм виждал такъв хаос.
Сузуки е готов:
– Роската и Мони Паси от контактната група, за положението в парламента на България, 2022 г.
От интернет.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз, и аз си направих или по-скоро ми направиха тест за интеригентност. То ясно, че и аз ще съм красива ама още не знам колко. Дано го добутам поне до подгласничка на Мис (името на фирмата), че иначе ще обезмислят сичко дето го изприказвахме преди и след въпросното упражнение:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 minutes ago, debil4e said:

И аз, и аз си направих или по-скоро ми направиха тест за интеригентност.

Блазе ти! На мен най-сложния въпрос, който ми задават напоследък из Нет-а, е дали съм робот. Най-лошото е, че като си гледам ежедневието, не съм сигурна как е редно да отговоря. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото една блондинка красота ти трябва. Както казва една моя позната: Русо гладно няма. Това е шега и моля русите дами във форума да не ми се сърдят, не ги измислям аз тия работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...