Jump to content

Виц от деня


Recommended Posts

Чета горното за Ухан, заливам се от смях и си викам наистина в интересни времена живеем, всичко е covid асоциирано, covid мерки, covid маски, covid забрани, дори пневмонията стана covid асоциирана, оказа се че ако в тези дни изкараш пневмония, то тя непременно е именно такава, почесвам се замислено, навремето когато нямаше covid, как се разболяваха хората от нея … а днес ако случайно нямаш доказателство, че си боледувал от covid и въпреки това си имал пневмония, то тя е с неизяснен произход /тук може и да бъркам термина, но идеята е тази/.

Днес от колежки разбирам, че сега е модерно да се говори и за пост covid синдроми, наслушах се на приказки за тромби, крампи, депресии, регресии и всякакви други производни с „есии“ накрая. Дори видях, как колеги оправдават разсеяността и мързеливостта си с пост covid синдром, по интересното е, че номера минава – колко удобно. Почнах и аз да се замислям … стоя и се чудя, чудя се и стоя и по едно време се усетих, че май по-скоро само стоя, но не, все пак една мисъл не ми дава мира – хипотетично, ако една дама след прекаран covid, заедно с прилежащата карантина вземе, че позабременее и това ли ще е пост covid синдром?

Вие как мислите?

:click:

Редактирано от 331088
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тези, дето правят самобръсначките Жилет:
- Уважаеми Господа, вие работите в Жилет, не в НАСА! Това, което правите е самобръсначка, уред за бръснене. Междупланетните оръжия против извънземни нашественици ги правят други! Вашето устройство не е задължително да свети, пиука, бръмчи и да изглежда като умален модел на совалката на Дарт Вейдър. Битката с брадата е важна, но ви уверявам, че галактиката ще оцелее, дори и да не пускате по пет различни модела всяка година. А, и повечето от нас се бръснат сами, няма как да влезе модел на Victoria's Secret и да възкликне "Оу, каква самобръсначка, свободен ли си тази вечер?" И няма нужда да слагате 150 ножчета, ние се бръснем, не се защитаваме в мексикански бар по време на бой с ножове. Благодаря ви, и за последно- не пускайте тази година smart самобръсначка, която говори и има вход за usb, защото наистина ще дойдат извънземните и ще ви изядат за нелицензирано производство на киборги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подкрепям колегата, и нека нямa Bluetooth, GPS, Fingerprint Lock или WIFI, понеже както вече веднъж беше отбелязано тук, няма да може да се избръсне човек преди да изгледа рекламите

 

Редактирано от 331088
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Над 40г. си!

- Защо така мислиш?

- Пишеш без грешки, с всички препинателни знаци.

Личи си старата школа;).

 

==============================================

 

Само жена може да ти чете 2 часа конско

и накрая да завърши с: "Просто нямам думи".

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомобилът е създаден, за да стигнеш от точка А до точка В – ако е по-скъп, може да стигнеш и до точка G.

---------

- Освен че пише с грешки, дъщеря ви пише и псувни!
- Ами старае се детето, напряга се, греши, изнервя се и псува...

-----------

"Блага сума, железни врати отваря." – Хитър Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тон с по-горните писания за самобръсначките се сетих един стар виц по темата.

-------------

Изобретен  е автомат за бръснене. На представянето й, изобретателят обяснява принципа на работа пред огромна тълпа.

- Ето, тук сядате, поставяте главата и машината автоматично задейства цикъла на работа: намокря ви лицето, нанася се пяна за бръснене, минават серия остриета, следва изплакване, дезинфекция, балсам, афтършейф...

Въпрос от присъстващите.

- Чрез допълнителни програми ли е решен моментът с това, че лицата на всички са различни? 

Отговор:

- А, не, няма нужда! Това е само първия път.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тематично:

Търся си половинка ..... да стане литър...

-----------------------------------------------------------------------------

Опитах да пусна обява в сайт за запознанства, нещо от типа, че се търси необвързана млада дама, не ваксинирана, без бустерни дози, филъри, ботукс и други екстри с чувство за хумор, интелиентна и грамотна, с неизкривени морални устои и семейни ценности, що годе привлекателна и забавна и тем подобни с цел дългосрочна връзка …, но уви от администрацията на сайта ми отговориха, че свалят обявата – платформата била форум за запознанства, а не за научна фантастика или кибернетика … Roboti aniya …

 

Редактирано от 331088
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Иванчо, какво би казал на политиците?

- Всичко, което г-н Стоичков е изрекъл през

цялата си кариера на съдиите......

 

=======================================

 

Ако намирате работата си за безмислена,

знайте че в Посолството на Македония има хора, които 

превеждат от български:lol2:.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жените са вредни за здравето. Непрекъснато употребяват оцветители, ароматизатори и консерванти.

 

 

- Мамо, тате, ама стига с тия ваши наставления бе! Не можете ли мълчаливо да ме издържате?

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се знае:

Хубав бивш няма!

ако е бил хубав нямаше да е бивш.

 

===============================

 

Реална случка от днес сутринта,

отварям фейса и гледам постнат клип с

малки китайчета дето чистят с разни джаджи преди да отидат на училище,

коментарите къртят:

- Това е реклама на Али Еспрес!

- Горките деца, каква ужасна къща

- Виж колко отпадъци генерираха!

- Остави отпадъците, това е възможно най-нагласеното видео.

Не се хващайте на китайската пропаганда.

- Ужас...тъжно е.....

- На мен ми хареса без края с маските на устата

- Чистиха, праха и готвиха и накрая отидоха на училище, повЕрвах!

- Кога ще живеят!

- Супер са! И мен ми е необходимо с трима мъжкари вкъщи

- На село беше по-хубаво, даже нижехме тютюн всеки ден

- Много пластмаса.... горката ни планета..... дали рециклират?

- Пък моята мъничка на 8 си е такава от бебе. Всичко подрежда, даже като

видя клипа не накара и ние да си поръчаме същите неща, не са скъпи.

- Да знаете, така живеят западналите цивилизации!

- Да живее шестата цивилизация, петата вече стана на бяла техника.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Панелни сказки:

Отначало текнала кафявата вода, след нея потекла червената, после дошло ред на жълтата вода и най-накрая дошла и топлата вода

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В дискотеките вече нямало да се хвърлят салфетки,

а обелки от краставици, така се виждало, кой е VIP.....

 

==================================================

 

Ако изгрева е от към Козлодуй,

не правете нищо, късно е........

 

==================================================

 

От Animal Planet настояват да излъчват

българската продукция "Ергенът".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-страшното, което научих от рекламите е, че бактериите живеят под ръба на тоалетната чиния, а се размножават в устната кухина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В духа на горното се сетих за една стара история.

Живял някога един сперматозоид, бил малък но имал големи амбиции, мечтаел си в сублимния момент той да бъде този, който да оплоди яйцеклетката … затова тренирал усърдно и правил проучвания статистики, дори се консултирал с най-мъдрия си събрат и така научил, че когато момента настъпи трябвало да изпревари всички останали, да се озове на едно тъмно и влажно място и да намери кръглата яйцеклетка и да се шмугне в нея …

Времето минавало в усърдие и тренировки, дошъл най-накрая подходящия момент втурнал се той надбягал всички и се озовал на заветното мрачно и влажно място, огледал се нервно в очакване и изведнъж пред него какво да види - заветния приз кръгловато черно нещо. Втурнал се той … от тук опитал да се шмугне от там, уви не се получавало, а в далечината се чували вече да наближават останалите … Обзет от смут и паника, че не ще може да осъществи мечтата си той силно потропал с опашчица по нещото:

-           Хей, имали някой, ехооо аз съм сперматозоид давай да вършим работа … - извикал той

-           Отлично, аз пък съм кариес – му отвърнали в сумрака …

 

Редактирано от 331088
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако жена Ви намери в джоба на сакото Ви презерватив, спокойно ѝ обяснете, че сте го сложили, за да разберете, дали Ви бърка в джобовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стари истории част 2ра

Тъмна нощна уличка на забутан градски квартал в малките часове млада предизвикателно облечена дама бърза към дома си оглеждайки се плахо. Чува стъпки зад себе си забързва се, но стъпките неотменно я догонват, груба мъжка ръка я подхваща …тих вик, боричкане, стон … всичко приключва … мъжа свършил мръсното си дело вади цигара, дамата оправя прокъсаните си и без това оскъдни дрехи и събира съдържанието на дамската си чантичка, виждайки цигарата инстинктивно подава огънче със запалката си. Светлината на пламъка обагря лицето на насилника.

- Т…татко ?! – казва тя в недоумение

- Пено! Ти що пушиш, ма????

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...